* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Toto fórum a vůbec info o webu, hotpics, vývěsce, ... Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
PostPosted: Mon Dec 19, 2011 12:19 am

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 1
navrhujem zakomponovat do vyvesky malu cast pre GM, ktora by sa zobrazovala nad prvym hracskym postom. Info od GM by bolo vzdy aktualne a nezapadlo by spamom. Predstava je taka, ze by bol text inej farby a oddeleny od postov, ale aby to neprudilo, boli by tam len niekolko dni max. dopredu eventy, nijake siahodlhe zaznamy.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Mon Dec 19, 2011 11:15 pm

Master
Master

Online: 1652:13:32
Status: banned
Reg. players: 0
Pokud je to důležité, tak tu jsou novinky a forum. Pokud to důležité není, tak si to nezaslouží speciální zacházení. Já nepotřebuju další neaktuální bordel, přes který budu scrollovat. :wink:

CSFD // CBDB

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Dec 20, 2011 12:41 am

Adept
Adept

Zippade wrote:
...vzdy aktualne a nezapadlo by spamom...

Ivelf wrote:
...další neaktuální bordel...

Mas pravdu, preto som to skorej myslel ako maly text, nic vyrazne, nieco na 1 riadok tak den, max 2 pred udalostou.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Feb 09, 2012 6:56 pm

Adept
Adept

Online: 01:53:32
Když si někoho na fóru přidám do ignorace, tak bych chtěl aby se to přeneslo i na vývěsku.

Prirucka GM strana 5, prvni odstavec: Kdyz nevite koho zavrit do lagru, zavrete Zrnce, neudelate chybu ;) ->

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Mar 02, 2012 1:32 pm

Master
Master

Dat moznost vyhledavat na vyvesce text o delce 2 znaku a vyhledavat presne danou frazy tak jako to je napr. u google kdyz date slovo do uvozovek.
Kdyz si chce vyhledat napr runu UM tak me to nic nevyhleda a pri vyhledavani pres funkci ctrl+f to vyhledava napr. mediumka.

Profile  

PostPosted: Mon Apr 08, 2013 11:52 am

Master
Master

Žádám o potrestání hráče NEVERSAB banem na vývěsku. Porušuje pravidla slušného chování.

viz. pár příkladů:
453295 - Neversab | 2013-04-08 11:52:13
Drz uz hubu ty retardovanej pochcanej curaku uz me to sere fakt banda ubohejch kretenu tady...........

453294 - Neversab | 2013-04-08 11:51:34
Ja se ti smeju kokote.:D

453273 - Neversab | 2013-04-08 11:22:24
Drz hubu demente

452885 - Neversab | 2013-04-06 10:50:08
Tak sem nepiste picoviny nekoupis nekomentuj.

atd porad do kola, je toho spousta a myslim, ze toho bude i casem pribyvat, pokud se mu to nezatrhne.

Leshrack - mocný zvířecí přítel temna.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Apr 08, 2013 12:23 pm

Developer
Developer

Já jsem si s ním promluvil. Pokud tak bude skutečně pokračovat, budeme to řešit.

Každopádně není jediný.

"You are doing all right Lucas, but you still got a lot to learn. We gotta work on your attitude. I mean you're not natural when it comes to hostility and arogance, but yeah, It'll come." - Unknown GM Training

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Apr 16, 2013 11:51 am

Skilled
Skilled

Gereth wrote:
Já jsem si s ním promluvil. Pokud tak bude skutečně pokračovat, budeme to řešit.

Každopádně není jediný.
Mel jsem duvod tohle rict....Klidne mi ten Ban na vyesku dej, ale dej Ban na hru dalsim lidem jako je Pavlajs,Doncek,nocommentcz a dalsim.Co uz tu nemaj co delat...Clovek si chce v klidu zahrat...Ne furt resovat crafta mate tu sami pk a leveli nad 40 a kdyz se clovk vrati aby si zahral v klidu bez nervu a stresu zjisti ze tu amte porad lidi co ani nevideli realny svet...Ale drzite je tu jen aby jste meli status 120 lidi online. Kldine mi dejte ban na hru nebo na vyvesku ja naproti ostatnim co tu hraji to prekousnu protoze to beru jako hru, ale chci si v klidu zahrat a nic pro to aby to slo nedelate. Healer u dungu neni mohli by ste aspon zakazat port do dolu a z dolu aby to bylo vuci craftovi fer aby mel ankou sanci. Me jde o to si zahrat ne tu poslouchat kecy jak tu brecim pritom tu nebrecim pritom me to jen stve... Tak si pak projdete hlavou koho tu vlastne branite..Brani te tu bugery a podobnou havet. Logy za bugovani:D to je vtip asi...Na kazde jine hre by dostal hned ban...Dochazite k zoufalemu kroku aby tu nekdo hral nic ve zlym, ale timhle akorad odradite novy hrace pritom by tu mel k vma mit kazdy respekt a ti hraci co tu hraji nemaji....Ja osobne je jen by ste mohli ulehcit lidem co se bud vratili a nebo jsou novy... Zakazat port do dolu a z dolu by bylo fajn. Jako predtim hrac Shockwave ktery me zabil a pak nahnal do dolu npc...Prasecina tady a me chcete dat ban na vyvesku ze sme byl sprosty kdyz me nekdo obvini ze zlodejiny a nic sem neukrad a jeste me zacnou nadavat do vyjebance a podobne, ale ja dostanu ban ze? Zbytek tech zoufalcu co tu hraje ne...Diky moc

PS:Chtej abych odesel tak to taky uzdelam chtel sem si zahrat bohuzel si nezahraju co nadelam...

Profile  

PostPosted: Tue Apr 16, 2013 11:55 am

Skilled
Skilled

doncek wrote:
Žádám o potrestání hráče NEVERSAB banem na vývěsku. Porušuje pravidla slušného chování.

viz. pár příkladů:
453295 - Neversab | 2013-04-08 11:52:13
Drz uz hubu ty retardovanej pochcanej curaku uz me to sere fakt banda ubohejch kretenu tady...........

453294 - Neversab | 2013-04-08 11:51:34
Ja se ti smeju kokote.:D

453273 - Neversab | 2013-04-08 11:22:24
Drz hubu demente

452885 - Neversab | 2013-04-06 10:50:08
Tak sem nepiste picoviny nekoupis nekomentuj.

atd porad do kola, je toho spousta a myslim, ze toho bude i casem pribyvat, pokud se mu to nezatrhne.
Neversab,Neversab,Neversab a zase jen Neversab hmm Donceku si decko protoze si se nepostl ty zbile vulgarni texty co apdli an me nez sem to zacal psat...

PS:moc IQ neoplivas:)

Profile  

PostPosted: Tue Apr 16, 2013 6:16 pm

Adept
Adept

Jojo banem do hry mě opravdu potrestáš, néééééééééé prosím nééééééééééééé já už budu hodný! :lol: :lol: :lol:
Každopádně jak říkáš, moje acc jsou Pavlajs, harbinger a Cumpsalumpsa, takže prosím 3x ban do hry a pak zabanuj Neversaba a všechny jeho acc na vývěsku podle IP. Díky.
Každopádně je to neoplýváš :wink:

Profile  

PostPosted: Tue Apr 16, 2013 6:37 pm

Master
Master

Neversab wrote:
...blablabla.

promin, ale nechtel jsem reagovat, ale kdyz uz si me beres do huby. Tak za prve: zacal jsem hrat asi pred mesicem, po 2 rocni pauze co jsem lognul po 2-3mesicich abych zaplatil najem. Za 2: kdyz jsem tedka zacal hrat tak jsem si udelal jen crafty a ty aktivne hraju, nic jineho. Za 3: nebrecim na vyvesce ze me nekdo pojel ani se nevyjadruji vulgarne. Za 4: tve vulgarni chovani mi proste vadi. 5. souhlasim s tebou jedine v tom ze tresty jsou proste smesne.

Leshrack - mocný zvířecí přítel temna.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed May 01, 2013 1:27 pm

Skilled
Skilled

Mel bych takovy maly dotaz na GM....Proc ja dostanu ban na yvvesku s dalsimi 2 lidmi, ale pan Pavlajs si v klidecku pise pod jinym profilem dal na vyvesku jako by se nic nestalo a ja to musim odnaset? A mam na vyvesku ban dal?

Edit: Tim myslim jako ze PAvlajjs byl zabanovan a pise si dal pod uctem PAvlajsss :)

Profile  

PostPosted: Wed May 01, 2013 2:13 pm

Hero
Hero

asi proto ze neni tak hloupy jako ty a umi pouzit anonymizer nebo si zmenit ip... ooo to sou kouzla

Profile  

PostPosted: Wed May 01, 2013 2:22 pm

Skilled
Skilled

Zrovna ty můžeš být rád, že nemáš ban i na forum..

Profile ICQ  

PostPosted: Wed May 01, 2013 4:09 pm

Skilled
Skilled

.

Last edited by Neversab on Wed May 01, 2013 4:13 pm, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Wed May 01, 2013 4:11 pm

Skilled
Skilled

2009 wrote:
asi proto ze neni tak hloupy jako ty a umi pouzit anonymizer nebo si zmenit ip... ooo to sou kouzla
Zadny kouzlo obchazeni pravidel tohoto serveru za to by mel mit uz ban na hru.

Profile  

PostPosted: Wed May 01, 2013 8:19 pm

Adept
Adept

Zjisti si info čumáčku, dostal jsem ban na nick Pavlajs na týden. Následně se provalilo, že píšu pod nickem Pavlajsss(jak nenápadné) a dostal jsem ban na IP na 14 dní. Avšak přes anonymní režim v prohlížeči jde číst vývěska(jen OT). Každopádně v neděli jsem měl havárku netu a s tím mi změnili IP. Takže tak. :)

Btw tady je to s banem na webu jako s easyuo ve hře, všichni ví o ostatních, že ho maj a používájí ale nikdo to neřeší. :lol:

Profile  

PostPosted: Thu May 02, 2013 8:16 am

Master
Master

Online: 00:07:53
Pavlajs wrote:
Avšak přes anonymní režim v prohlížeči jde číst vývěska(jen OT).

Počkej to jako že když ve FF nebo chrome zapneš anonymní mód, tak už ban nemáš? To je dost divný, ještě jsem neviděl web kde by se k banování používaly cookies/session :D

EDIT: tím neříkám že takové weby nejsou, jen že je to dost prapodivný způsob banování.. Snadno obechcatelný

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 03, 2013 12:22 am

Skilled
Skilled

Špatně jsi to pochopil. Anonymní režim v chromu tě nezbaví banu na vývěsku. Pouze lezeš na vývěsku bez sušenek, čili tě vývěska automaticky nenaloguje -> nezobrazí se ti hláška máš banána, a můžeš vývěsku číst.

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Fri May 03, 2013 10:05 am

Adept
Adept

Online: 01:53:32
nebo sušenky omlíkovat a olíznout.. pak ju muzes cist taky

Prirucka GM strana 5, prvni odstavec: Kdyz nevite koho zavrit do lagru, zavrete Zrnce, neudelate chybu ;) ->

Profile ICQ  

PostPosted: Mon May 06, 2013 11:44 am

Skilled
Skilled

Pavlajs wrote:
Zjisti si info čumáčku, dostal jsem ban na nick Pavlajs na týden. Následně se provalilo, že píšu pod nickem Pavlajsss(jak nenápadné) a dostal jsem ban na IP na 14 dní. Avšak přes anonymní režim v prohlížeči jde číst vývěska(jen OT). Každopádně v neděli jsem měl havárku netu a s tím mi změnili IP. Takže tak. :)

Btw tady je to s banem na webu jako s easyuo ve hře, všichni ví o ostatních, že ho maj a používájí ale nikdo to neřeší. :lol:
Jak divne nehoda a oni ti zmeni ip :) Tak ams dostat ban znova :) dokud is ho neodsedis:)

Profile  

PostPosted: Wed Feb 25, 2015 4:27 pm

Adept
Adept

Doporučuji na Vývěsku - Fórum - Screenshoty dát omezení pro 1 příspěvek za 15 sekund.
Při použití mobilních zařízení s dotykovým HW společně s latencí u internetu v mobilu se stává, že uživatel odešle příspěvek 2-3x.

Vývěska/Screeny + některé částí fóra (Např. Herní témata) neumožnují smazat příspěvek běžným uživatelům

Profile  

PostPosted: Fri Feb 27, 2015 8:22 am

Skilled
Skilled

Zabanovat Tomáka je podle mě daleko elegantnější řešení.. :D

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Fri Feb 27, 2015 12:36 pm

Scout
Scout

Bylo by to ryhlejši a potěšilo by to mnohem víc lidí, než nějáké omezení při odesílání příspěvků. :wink:

Profile  

PostPosted: Thu Apr 16, 2015 10:25 am

Adept
Adept

Prosím o možnost doplnit nick/přezdívku za název účtu na vyvesce.

Napriklad u mne: cAH <Tomák> (ICQ).

A nebo moznost nastavit nick pro vyvesku.
Takto loguji na vyvesku treba nicky Vandrak88, rozkakatudoli23 a podobne.

Je obcas problem vubec vedet, s kym si na vyvesce pisu (na foru je moznost vypsat do podpisu sve postavy/nick). To mi u vyvesky chybi.

Delat novy ucet na forum jen kvuli nicku neni imho elegantni reseni a mnoho uctu uz je treba zabanovanych a nick nejde pouzit.

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 3 of 4
 [ 77 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Board index » Toto fórum a vůbec info o webu, hotpics, vývěsce, ...
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex