* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Toto fórum a vůbec info o webu, hotpics, vývěsce, ... Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: Thu May 28, 2009 9:37 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:00:00
Status: banned
Reg. players: 49
taky aby ne.. je nadhernej.... Chosen si s tim pekne vyhral.. je to proste borec :-D

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Sun May 31, 2009 11:37 am

Demigod
Demigod

Online: 00:02:39
Status: active
Reg. players: 0
ja jsem pro vyhlasit soutez o nejlepsi hracskej trailer :]
dat enaky body c musi splnit a tvurci dat treba nekaou odmenu v hernim svete :]

Check It!!

Crux RS Downloader

Tvoje mama neumi varit !
Image
Esy

Profile WWW ICQ YIM  

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 3:46 am

Admin
Admin

Online: 46:36:17
Delsi dobu jsem se na forum nedival.. tak dik za pozitivni nazory na trailer.. jsem rad ze trailer porad drzi krok i v dnesni dobe kdy se uroven kinematografie porad posouva smerem nahoru.

Ted jsem se na neho po delsi dobu zase podival a musim rict ze bych ho z 90% udelal uplne stejne. Jenom kvuli par dungu by nemelo moc velky efekt ho predelavat (je to desne casove narocne a pro nekoho kdo to vidi poprve je efekt minimalni). Veskere napady co jsem mel jsou v nem... dal jsem tam nejlepsi a nejepictejsi hudbu kterou znam (baldur's gate), se scenama ktere meli hloubku (nejlepsi dungy, sun gods quest, avalon stary/novy)... takze i kdybych trailer udelal novy myslim ze bych z tezi prekonal to co tam je... a predelavky jsou vzdycky k nicemu.. neni original jak original. Navic kdyz uz bych mel prekonat ten stavajici, tak by naroky na cas vzrostli exponencialne, takze klidne i 30 dnu v kuse by se muselo makat.. a to je cas ktery jsem uz davno nemel.

Ja jsem pro udelat hracskou soutez pro nej trailer.. ale uprimne nevim jestli se najde tolik lidi co ma zaroven: cas, kreativitu, odhodlanost a schopnost se rychle zorientovat ve veskerych programku ktere jsou potrebni k tomu udelat neco co je na urovni. Pro ty co chteji to zkusit (ted byste to meli mit snadnejsi kvuli lepsima komplama... ja to delal na AMD 1.3Ghz , 512 MB RAM a cca 30 GB volneho mista na disku).. takze to jde kdyz se chce a vi jak na to (Me to trvalo 10 dnu, od stahnuti adobe premiere po postnuti linku na trailer na web .. mel jsem ale trosku zkusenosti z prvnych dvou, ktere ted uz vypadaji jak nic moc ale v roce 2003 byl vysoky uspech vubec mit trailer na UO shard)

1) K nataceni videa je Camtasia (techsmitch - non loss codec.. nastavit na minimum compression,maximum speed). Je dobry dat camtasii HIGH priority v taskbaru jinak bude skubat a vynechavat frejmy.

2) Zpracovani videa: Adobe Premiere. Jedna dulezita vec.. videa natocena camtasii podle sily PCa budou mirne nebo hodne zpomalena... takze je dobry je dat na 150-250% rychlosti.. taky to znatelne zmensi delku traileru.

3) Zpracovani zvuku: Sound Forge v kombinaci s internyma moznostma adobe premiere

4) Convert videa: River Past Video Cleaner (i kdyz tedka novejsi adobe premiere umi daleko vic codecu kvuli usetreni na casu je lepsi exportnout video do jednoho formatu pak konvertovat podle potreby)

5) Mega fotky: UO Screenshot Renderer (mozna existujou ted uz lepsi programky .. je to potreba prozkoumat)

Jinak na nataceni GM ucet opravdu potreba neni. Kdyz si to clovek dobre naplanuje a ma vysokou kreativitu tak se to da naprosto s prehledem natocit i z hracskyho pohledu.

TheChosen - Master of Self, Servant to None

Profile WWW  

PostPosted: Mon Aug 24, 2009 11:05 pm

Demigod
Demigod

Online: 00:02:39
TheChosen wrote:
Ja jsem pro udelat hracskou soutez pro nej trailer.. ale uprimne nevim jestli se najde tolik lidi co ma zaroven: cas, kreativitu, odhodlanost a schopnost se rychle zorientovat ve veskerych programku ktere jsou potrebni k tomu udelat neco co je na urovni.

Jak se to veme, ale treba te nekdo prekvapi a udela neco vice nez povedeneho. Nikdo envi a vyhlasit soutez je minimalni namaha.. Tzn. neni co ztratit..

BTW.: To na jakym stroji si to delal. To je heroicky vykon :D

Check It!!

Crux RS Downloader

Tvoje mama neumi varit !
Image
Esy

Profile WWW ICQ YIM  

PostPosted: Wed Aug 26, 2009 7:26 am

Endor manager
Endor manager

Rahzel wrote:
Jak se to veme, ale treba te nekdo prekvapi a udela neco vice nez povedeneho. Nikdo envi a vyhlasit soutez je minimalni namaha..

Pred deseti lety bych tomu klidne veril, komunita byla plna schopnych lidi. Dneska fakt ne....najit cloveka, co ma chut, trpelivost, peclivost, dobre napady a je ochoten se rychle naucit nove veci je skoro nemozny. To vidim porad a porad dokola, ten clovek radeji sedi na prdeli a tvari se, ze proste uloha nema reseni, protoze je liny si otrevrit jeden konfigurak a zmenit tam jeden parametr. To by totiz musel vzit google a najit, ktery to ma byt. A to je moc prace, takze se rok vymlouva, ze to nejde.

http://www.sosariantales.com/Tale%2004% ... 20pker.htm

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Aug 27, 2009 10:43 pm

Skilled
Skilled

Demostenes wrote:
Rahzel wrote:
Jak se to veme, ale treba te nekdo prekvapi a udela neco vice nez povedeneho. Nikdo envi a vyhlasit soutez je minimalni namaha..

Pred deseti lety bych tomu klidne veril, komunita byla plna schopnych lidi. Dneska fakt ne....najit cloveka, co ma chut, trpelivost, peclivost, dobre napady a je ochoten se rychle naucit nove veci je skoro nemozny. To vidim porad a porad dokola, ten clovek radeji sedi na prdeli a tvari se, ze proste uloha nema reseni, protoze je liny si otrevrit jeden konfigurak a zmenit tam jeden parametr. To by totiz musel vzit google a najit, ktery to ma byt. A to je moc prace, takze se rok vymlouva, ze to nejde.

Ale Demo, už to s tím pesimismem maličko přeháníš, možnosti, kreativita a talenty tu pořád jsou.. viděl jsi třeba tohle ? "http://calluin.wz.cz/Napoveda.html "

Koneckonců už by si měl vědět a uznat, že svět, hry a hráči se mění.... a my o tom můžeme tak akorát polemizovat, můžeme s tím dokonce i nesouhlasit!, ale to je asi tak všechno co s tím můžeme dělat... :)

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Aug 28, 2009 4:54 pm

Admin
Admin

Hosi hosi... nikde nevidim napsano ze by bylo zakazano delat trailery pro Endor :). Zadnou oficialni soutez vyhlasovat ani nemusime.. staci se mozna zminit v novinkach o tomto topicu. To video v tom flashy je opravdu kvalitni (jak uz jsem psal v puvodnem topicu v offtopic sekci).. dokonce bych rekl jedno z nejlepsich flash videi ktere jsem kdy videl pro UO. Problem je ze flash prece ma urcity omezeni.. takze ten clovek by mel zkusit adobe premiere nebo neco jeste lepsiho.

Slibuji ze kdyz nekdo vyprodukuje Endor trailer ktery bude aspon na stejne urovni z toho co jsem udelal ja, ze osobne lognu ve hre a odmenim autora (kdyz jich bude 10 tak bude tech odmen 10, podle kvality)... tak se prosim ukazte.. uprimne doufam ze se najde aspon 1 a ze konecne trosku osvezime video nabidku na webu.

Kdyz mi navic nekdo ukaze rozdelany kousek (aspon 1-2 minuty videa) kde se muzu presvedcit ze ten clovek opravdu ma kvalitu a umeni, tak jsem ochoten s nim i aktivne spolupracovat pro dokonceni (napriklad pokud jsou potreba nejake zabery pomoci GM uctu).. aby to na 100% splnovalo vizi Endoru (klidne do toho navic pripojim i dalsi GMka pro maximalni kreativitu).

Prosim o komunikaci pres tento topic. Az tady predvedete ze opravdu mate na to pak se vam muzu venovat osobne pres icq. Veskere informace jak delat ty videa a co je k tomu potreba uz jsou tady v tomto topicu, tudiz dokud neco nevyprodukujete nebudete potrebovat moji pomoc.

Profile WWW  

PostPosted: Fri Aug 28, 2009 10:41 pm

Endor manager
Endor manager

Miracz wrote:
Koneckonců už by si měl vědět a uznat, že svět, hry a hráči se mění.... a my o tom můžeme tak akorát polemizovat, můžeme s tím dokonce i nesouhlasit!, ale to je asi tak všechno co s tím můžeme dělat... :)

Ja rikam porad ze se meni, ze degenerujou.... :D

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Sep 11, 2009 4:51 pm

Admin
Admin

Zatim se ozvalo .... nula ... hracu. (Kdyz nepocitam jednu otazku na toto tema pres ICQ). Tak nevim jestli to stalo za ten pokus? Mozna jo.. aspon mame ciste svedomi.

Profile WWW  

PostPosted: Sat Sep 12, 2009 9:21 pm

Endor manager
Endor manager

TheChosen wrote:
Zatim se ozvalo .... nula ... hracu. (Kdyz nepocitam jednu otazku na toto tema pres ICQ). Tak nevim jestli to stalo za ten pokus? Mozna jo.. aspon mame ciste svedomi.

Nic prekvapujiciho.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 8:35 am

Scout
Scout

Online: 00:11:11
Já osobně bych do toho šel, je to sice práce, která se nepočítá v mém případě ( i celé Guildy ) v hodinách ale ve dnech ba i týdnech, máme mezi sebou hráče tvořivé ale často zaneprázdněné ... Takže já do toho jdu, jen než začnu musím se domluvit s Guildama, které by popřípadě byly schopné spolupráce při procházení těžších Dungeonů. Tímpádem je to i taková výzva ke spolupráci při podpoře shardu ...

kontakt:
Hadrák ( Husité )

http://www.ehusite.wz.cz/
Image

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 10:39 am

Scout
Scout

Online: 207:33:01
Status: banned
Reg. players: 1
Myslim, že když na sebe takhle jen hodíš číslo, nikdo ti psát nebude, takže spíš obepsat sám. Kdybys potřeboval něco in-game připravit třeba na styl scény s drakem z traileru jsem k dispozici. 498699071

Profile  

PostPosted: Thu Sep 17, 2009 12:27 pm

Skilled
Skilled

nula hracov... otazne je, kto doteraz robil uz s videom v takomto sirokom rozsahu...
mna ta myslienka tiez zaujala a zacal som patrat po sw a nejakych ucebnych matrosoch, takze kym sa naucim, tak to bude trvat.
btw treba k tomu kvantum videi a podla mna idealne z dungov, nech je ukazane to najlakavejsie...
bohuzial nemam zdroje...

a k tej camtasii, chcem sa opytat-ked tomu nastavis high prio nebude ti sklbat uo? lebo ak ano, tak sa nejaka akcia bude natacat velmi tazko :P (skusal som behat po meste a nezvladal mi to komp vobec)

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Sep 17, 2009 9:34 pm

Endor manager
Endor manager

stupor wrote:
nula hracov... otazne je, kto doteraz robil uz s videom v takomto sirokom rozsahu...

A to jako myslis, ze Chosen predtim strihal video? To je prave ten giganticky rozdil v kvalite lidi. Schopny clovek se dokaze velmi rychle naucit to, co potrebuje. Btw, naucit se s tim pracovat je otazka na hodinu, kdyz ma clovek trosku technicky rozhled.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 10:18 pm

Admin
Admin

:lol: No jo.. nez jsem nad tim videem zacal delat tak jsem musel absolvovat stredni skolu umeleckou .. pak jsem musel mit kurzy photoshopu, strihani videa a 2 mesice praxe v televizi :lol:

Ale no tak .. vazne .. normalne jsem stahnul ty aplikace a zacal s tim delat.. obcas jsem se podival na help ale to je asi tak vse. Nikdy jsem zadne skoleni nebo tutorial na vsechny tyhle aplikace necetl... kazda aplkace v dnesni dobe je tak intuitivne postavena ze to proste jde pochopit jen behem prace s tim programem.

Profile WWW  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 1:40 pm

Skilled
Skilled

nechapem, preco si vzdy vytiahnete z postu len to co vam vyhovuje na odpalkovanie postujuceho, ale to by som zrejme ako degenerovany debil aj tak nepochopil

kazdopadne aspon odpoved na otazku k tej camtasii by som uvital :?

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 2 of 2
 [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Board index » Toto fórum a vůbec info o webu, hotpics, vývěsce, ...
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex