* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Questy
Author Message
PostPosted: Sun Jul 08, 2012 9:20 pm

Scout
Scout

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Lide endorsky poslys ma slova. Pred nekolika lety byla mocnym magem zapecetena vzacna knihovna,laborator. Podle povesti byla pecet heslo, ktere bylo vyryto runovym pismem na dvanact kamenu velikosti magicke koule. Tyto kameny vsak pred svou smrti onen mag kouzlem prenesl na nocni oblohu. Od te doby se do knihovny nikdo nedostal. Dokonce se i na ni zapomelo. Nyni po dlouhem hledani jsem objevil zpusob jak tyto kameny dostat zpet na svet endorsky. Tak se i stalo. Dnes s rozbreskem se sneslo na endorskou zem dvanact kamenu, hvezd. Sledoval jsem pad jedne z nich, ktery smeroval nad mestem Daugas a vyplatilo se. Nalezl jsem hvezdu nedaleko Daugasskeho hrbitova v jakem si magickem kruhu. Jedno ze dvanacti pismen jsem ziskal a hvezdu zanechal na miste pro vas jako stopu pro dalsi hledani. Ten kdo nalezne vsech dvanact pisnem drive nez ja a slozi heslo ceka jeste jedno hledani. A to hledani vstupu do knihovny. Ten byl chranen ledovymi trolly. Nalezci, ktery najde knihovnu a poda patricny dukaz o tom ze ji nasel se bohate odmenim. PS. Mam takovy dojem ze zapomenuta knihovna byla hlidana nejakym monstrem. Fispan

Profile  

Ads
PostPosted: Wed Jul 18, 2012 2:12 pm

Scout
Scout

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Hledaci spadlych hvezd. Dalsi z hvezdu jsem nalezl v cech kouzelniku. Vsak pozor. Ze starych svitku ktere jsem nedavno objevil, ze nekolik hvezd bylo chraneno kouzlem, ktere vytvarelo iluzi jineho pismena. Kouzlo jsem prolomil. Nyni jdu dale hledat. Fispan

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 1 of 1
 [ 2 posts ] 

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex