* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Questy Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
PostPosted: Sat Mar 09, 2013 11:56 pm

Skilled
Skilled

Online: 01:04:41
Status: active
Reg. players: 0
Nechci nic slibovat, mel bych dorazit. Takze spise ano.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Sun Mar 10, 2013 2:30 am

Scout
Scout

Online: 00:00:00
Epocha 30-39

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 8:06 am

Newbie

Eddy 20-29lvl

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 12:59 pm

Newbie

hugo stiglitz 10-19lvl

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 3:21 pm

Newbie

Sabaton
20-29lvl

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 6:03 pm

Newbie

Tornado Lue 30-40 :)

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 6:35 pm

Skilled
Skilled

potvrzuji účast (Ralpey 40-50)

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 8:53 pm

Developer
Developer

Omlouvám se za pokažený Event a tedy ztrátu vašeho času. Ritual Controller, který se na začátku staral o teleport na jedno ze 4 náhodných míst zřejmě neustál tolik lidí a rozhodil se. Moje chyba, měl jsem to řešit jinak. Summon mount byl zakázaný, bylo to psané tady na foru, nicméně zapomněl jsem to zopakovat na místě, opět částečně moje chyba. Byly připravené infra boty, které měly být rozmístěné po areně, ale zapomněl jsem na ně. Proto mohlo být snažší hidnout si a vyčkávat.

Co se týče equipu, toto se opravdu špatně odhadovalo. Velice, převelice jsem se bál, že caster se dostane k regům a okamžitě bude mít svojí 100% palebnou sílu (Velký ranged dmg, kde všichni jsou na zemi a tedy waři se jich nemusí ani dotknout). Nakonec bylo všechno jinak a zpočátku kralovaly čórky (Příliš mnoho shurikenů), později paladini. Příště bych to nastavil jinak.

Ve výsledku, přestože jsem scriptování toolsů na event věnoval minimálně den a ingame záležitostem celou sobotu a neděli, přestože mi ještě další 2GM celou neděli pomáhala, ve výsledku jsem to špatně stíhal, některé věci byly nedotažené, některé ne uplně dobře navržené a pokulhávala i první část, kdy jsem vás měl pouze dostat do areny (viz killování před Daugasem, trochu chaos před startem).

Takže...je čas se vrátit ke scriptování a přenechat tvorbu eventů/questů jiným.

Výhra při takovýchto podmínkách samozřejmě nemůže být vyplacena. Zvážím nějakou cenu útěchy pro toho kdo tedy nakonec zůstal poslední a pro toho, kdo toho nejvíce zabil.

"You are doing all right Lucas, but you still got a lot to learn. We gotta work on your attitude. I mean you're not natural when it comes to hostility and arogance, but yeah, It'll come." - Unknown GM Training

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 9:01 pm

Scout
Scout

Ale proc? byla to bomba vyhral ten chytrejsi a s clovek se stestim... ZAdne pravidla a brutalni rezba TO JE NEJLEPSI! po 4 letech sem se u ultimy nenudil :D

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 9:06 pm

Skilled
Skilled

Tak to tě asi po vstupu do arény nesesmažil mág na koni… Ale určitě bych na tenhle quest zašel znovu :)

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 9:09 pm

Scout
Scout

Name wrote:
Tak to tě asi po vstupu do arény nesesmažil mág na koni… Ale určitě bych na tenhle quest zašel znovu :)

kamo me zabil princess 2 x ort flam ani gh nepomohlo

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 9:53 pm

Adept
Adept

Největším nedostatkem, dle mého názoru, byla spolupráce (všichni vědí koho). Zbytek by se nějak oželel.

Profile  

PostPosted: Sun Mar 10, 2013 10:47 pm

Skilled
Skilled

opět brečíš že nás bylo víc schopných než vás? jsi ubohá nula wildo :)

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 12:05 am

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Gereth wrote:
Omlouvám se za pokažený Event a tedy ztrátu vašeho času. Ritual Controller, který se na začátku staral o teleport na jedno ze 4 náhodných míst zřejmě neustál tolik lidí a rozhodil se. Moje chyba, měl jsem to řešit jinak. Summon mount byl zakázaný, bylo to psané tady na foru, nicméně zapomněl jsem to zopakovat na místě, opět částečně moje chyba. Byly připravené infra boty, které měly být rozmístěné po areně, ale zapomněl jsem na ně. Proto mohlo být snažší hidnout si a vyčkávat.

Co se týče equipu, toto se opravdu špatně odhadovalo. Velice, převelice jsem se bál, že caster se dostane k regům a okamžitě bude mít svojí 100% palebnou sílu (Velký ranged dmg, kde všichni jsou na zemi a tedy waři se jich nemusí ani dotknout). Nakonec bylo všechno jinak a zpočátku kralovaly čórky (Příliš mnoho shurikenů), později paladini. Příště bych to nastavil jinak.

Ve výsledku, přestože jsem scriptování toolsů na event věnoval minimálně den a ingame záležitostem celou sobotu a neděli, přestože mi ještě další 2GM celou neděli pomáhala, ve výsledku jsem to špatně stíhal, některé věci byly nedotažené, některé ne uplně dobře navržené a pokulhávala i první část, kdy jsem vás měl pouze dostat do areny (viz killování před Daugasem, trochu chaos před startem).

Takže...je čas se vrátit ke scriptování a přenechat tvorbu eventů/questů jiným.

Výhra při takovýchto podmínkách samozřejmě nemůže být vyplacena. Zvážím nějakou cenu útěchy pro toho kdo tedy nakonec zůstal poslední a pro toho, kdo toho nejvíce zabil.

co to proste jen doladit a vyhlasit znovu? dal si tomu ocividne dost prace, tak by byla skoda, kdyby si to nedodelal... teda pokud tim prvnim nepovedenym pokusem se nevyzradilo to, co by priste vadilo.. ;-)

Profile  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 12:56 am

Skilled
Skilled

Myslím, že Gereth chtěl aby tu zafungoval jistý prvek překvapení. Vyhlásil event, s tím že neřekl a ani nenaznačil o co vlastně půjde.
Když se to vyhlásí znovu, tak to už nebude ono. Lidé budou vědět do čeho jdou, co očekávat, a jak se na to připravit.
Vsadím se, že by se našlo spoustu vychcánků se scriptem do EUO, který by sám prohledával balíčky na zemi, a tahal z nich věci žádané majitelem.

Každopádně si myslím, že to byl fajn nápad a díky za něj.
A jsem rád, že odměna žádná pro vítěze nebyla. Protože by se tu zase celý shard rozbrečel, že to má někdo od nás.
Bohužel tu hrají samé závistivé ku*vy.

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 1:38 am

Adept
Adept

Klytaa wrote:
Myslím, že Gereth chtěl aby tu zafungoval jistý prvek překvapení. Vyhlásil event, s tím že neřekl a ani nenaznačil o co vlastně půjde.
Když se to vyhlásí znovu, tak to už nebude ono. Lidé budou vědět do čeho jdou, co očekávat, a jak se na to připravit.
Vsadím se, že by se našlo spoustu vychcánků se scriptem do EUO, který by sám prohledával balíčky na zemi, a tahal z nich věci žádané majitelem.

Každopádně si myslím, že to byl fajn nápad a díky za něj.
A jsem rád, že odměna žádná pro vítěze nebyla. Protože by se tu zase celý shard rozbrečel, že to má někdo od nás.
Bohužel tu hrají samé závistivé ku*vy.

Spis Klyte, nemate cit pro fair play.
Ja si toto rict o nekomu uz muzu dovolit. Sem jako hrac o par lvlu nad prumernym Endorskym prasatkem.
Jasny, vy muzete rict, ze spolcovani je taktika, ale na techto eventech je spolcovani svinarna .-)
Tech The Last Hero/The Last Man Standing/Deathmatch sem na UO uz odehral hodne na to, abych vedel, co je svinstvo a co je zabava.
S láskou, Tom.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 9:03 am

Adept
Adept

Juniorek wrote:
opět brečíš že nás bylo víc schopných než vás? jsi ubohá nula wildo :)

Tady ale vůbec nejde o mě rozumíš?
Naopak jde tu pouze o vás a o bezcharakterní rysy chování, které se opět ukázaly v plné síle. V úvodních informacích bylo jasně dáno, že hraje každý sám za sebe. V průběhu jsem viděl plno lidí ze stejných guild, kteří se naháněli a mlátili různě mezi sebou, což mělo být gró toho kvestu (nerad používám slovo event). Trochu škoda, že pak museli sledovat teatrální divadlo, řízené přes team speak, které by mohlo nést název: Tak koho teď zabijem?

Profile  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 4:01 pm

Master
Master

Status: banned
Reg. players: 1
Wilda nezklammal a zase breci kde se da...
Ja tam behal sam, umrel jsem celkem brzo a vubec me nesralo ze se nekteri lidi mezi sebou nezabijeli.
Ze me to nesralo bude nejspis tim ze UO si zapnu jen pro radost a ne pro to abych nasral ostatni lidi, coz je tvuj pripad.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 6:29 pm

Adept
Adept

A jak nasral ostatní? Tím, že hrál sám a umřel? To spíš platí pro ty co jeli v teamu... Ale je pochopitelné, že když to nejde skillem a hlavou, tak to půjde silou.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 11, 2013 11:42 pm

Hero
Hero

Online: 00:54:25
pavlajsi napadlo te, ze to mysli treba obecne? nebo snad budes tvrdit ze wilda uz VUBEC nehraje a logl POUZE na quest?

Profile  

PostPosted: Wed Mar 13, 2013 6:48 pm

Developer
Developer

S odstupem času se mi to rozleželo v hlavě a rozhodl jsem se i přes technické problémy vítězi vyplatit alespoň částečnou výhru. Stále byla velká konkurence, vítěz musel ukázat své dovednosti a vynaložit slušnou dávku úsilí, aby vyhrál. Nemá cenu, aby platil za to, že já jsem nebyl schopný dotáhnout Event do požadované podoby. Dostal tedy možnost výběru ceny, jako kdyby bylo do 39 účastníků. Ve skutečnosti jich bylo více než dvojnásobek.

Vítězem se stal paladin Ennya, gratuluji.

Jako cenu si vybral dekoraci sudu se zbraněmi. Konkrétně tuto verzi:

Image

Eventu se zůčastnilo více než 80 hráčů, což ukazuje, že lidé stále chtějí hrát, stále mají zájem o PvP a pokud se jim nabídne dostatečně atraktivní téma a dostatečně atraktivní ocenění, jsou schopní si udělat čas a přijít v hojném počtu. Reakce na event byly vzhledem ke zmiňovaným technickým problémům mnohem lepší, než bych si dovolil předpokládat, takže je možné že si v budoucnosti zkusím zase něco vytvořit. S pečlivější přípravou a zodpovědnějším přístupem. Každopádně díky za účast.

"You are doing all right Lucas, but you still got a lot to learn. We gotta work on your attitude. I mean you're not natural when it comes to hostility and arogance, but yeah, It'll come." - Unknown GM Training

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Mar 22, 2013 11:50 am

Skilled
Skilled

Online: 00:11:10
Wildo me prijde hloupi zabijet nekoho z vlastni guildy kdyz tam vidim tebe, nebo nekoho jinyho. Myslim ze ani Vy ani 17tky si jako prvni targety nevybirali lidi ze svych rad tak se uklidni.

http://www.aero.vyrobce.cz/

Heretics Fantastic Six :)
[Master] Albos
[Master] Suzane
Atil
[PK] Yesica
[Veteran] Circa
[Appre] Boubou

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Mon Mar 25, 2013 9:32 am

Adept