* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Board index » Questy
Author Message
PostPosted: Mon Apr 27, 2009 9:39 pm

Scout
Scout

Online: 931:20:31
Status: banned
Reg. players: 0
V tichom a pokojnom, nikým nerušenom cechu kňazov, práve skonal veľavážený liečiteľ. Tanas bol vždy v službách svetla a dobra, za svoje činy bol odmenený mnohými vecami.
Majetok ho nikdy nezaujímal. Keď cítil, že sa blíži jeho koniec, tak to, čo nazbieral, uložil do malej jaskyne neďaleko svojho domu. Po smrti bol na jeho vlastnú žiadosť prečítaný list:

Tanas wrote:
Drahí priatelia,
rád by som sa s vami podelil ešte o množstvo krásnych zážitkov, ale každý raz musí odísť. Teraz, keď ma už môj Pán povolal k sebe dúfam, že som vám stihol venovať všetko čo som mohol. Za celý ten dlhý život som ani raz neľutoval, že som ho celý venoval vede a výskumu tajomných kúziel a liečivých lektvarov. Všetky moje vedomosti sú už zapísané a som rád, že pomáhajú dobru.

Prišiel čas, aby som prenechal svoj majetok právoplatnému dedičovi. Nikto taký však nejestvuje, preto som sa rozhodol, že ho získa len niekto odvážny a odhodlaný. Ukryl som ho v mojej malej jaskyni, kde som trávil v tichosti hodiny nad štúdiom výroby lektvarov a kde som prvýkrát ochutnal silu svetla, jedu, obratnosti a mnohých iných dovtedy neobjavených lektvarov. Kto chce vojsť do mojej svätyne, nech prelomí môj malý hlavolam...

S úctou, váš vždy verný Tanas

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Fri May 08, 2009 12:04 am

Scout
Scout

Online: 931:20:31
Status: banned
Reg. players: 0
Práve bola prelomená pečať a poklad otvorili šikovní a bystrookí bádatelia.
Queda Rapariga Morta, Aki, Kaseo.

Tanas by bol určite rád, že jeho práca nevyšla nazmar.

Rodina odovzdala všetky jeho dokumenty starým alchymistom, ktorí sa iste potešia jeho poznatkom.

Tanas týmto definitívne ukončil svoju púť vo svete Endorskom a konečne našiel svoj pokoj.

Profile ICQ  

Ads
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  Page 1 of 1
 [ 2 posts ] 

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex