* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Questy
Author Message
PostPosted: Fri Jun 27, 2014 12:23 pm

Developer
Developer

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Hráč SerenaVallariel (ex-questař Aten) pro vás opět připravil jednu ze svých screenshotových hádanek.

Zadání zde.

Vzhledem k tomu že Endor Team vítá každou hráčskou snahu připravit zábavu pro ostatní, rozhodli jsme se tuto hádanku dotovat cenami. Řešení hádanky (Tedy jméno manželky Ronnyho + vysvětlení, jak jste k němu došli) mi posílejte v soukromé zprávě (sz) zde na fóru.

První úspěšný řešitel (Rozhoduje čas odeslané soukromé zprávy) si bude moci vybrat jednu z následujících cen:

1) Odmazání 1 killů u jakékoliv postavy
2) Jednu z následujících dekorací: Kaktus (více druhů), Květiny (více druhů)
3) Jednoho z následujících mountů: Desert Ostard, Forest Ostard, Frenzied Ostard

Hodně štěstí!

PS: Budu se snažit odpovědět na každou SZ, ale přes víkend budu často bez přístupu k počítači a internetu, takže buďte kdyžtak trpěliví.

"You are doing all right Lucas, but you still got a lot to learn. We gotta work on your attitude. I mean you're not natural when it comes to hostility and arogance, but yeah, It'll come." - Unknown GM Training

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Mon Jun 30, 2014 8:28 am

Developer
Developer

Úspěšným řešitelem je Tauran! Soukromá zpráva se správným řešením dorazila dnes v 7:30. Gratulujeme!

Ostatním se omlouváme za použití špinavých triků a chytáků, ale jak už to u hádanek bývá, řešení a vlastně i hádanka je často uplně jiného typu, než se na první pohled může zdát. Celá hádanka od nápadu po realizaci je kompletně dílem Sereny, osobně si myslím, že je velmi zdařilá a za ET bych mu rád opět poděkoval. Určitě se těšíme na další!

Řešení (Pro lepší čitelnost zkopírovat do externího editoru):
Manželkou Ronnyho je Olivia. Řešení lze nalézt v obrázku. Text je velmi zavádějící a ve skutečnosti obsahuje pouze malinkou nápovědu v podobě nasměrování na překladiště. To obsahuje QR kód (všimněte si tří charakteristických čtverců). Jeho naskenováním získáte správnou odpověď. Velmi dobře je to vidět při zmenšení obrázku.

"You are doing all right Lucas, but you still got a lot to learn. We gotta work on your attitude. I mean you're not natural when it comes to hostility and arogance, but yeah, It'll come." - Unknown GM Training

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jun 30, 2014 9:05 am

Master
Master

Online: 00:07:53
Fun fact: Když jsem sepisoval informace na svitek, asi po půlhodině jsem si uvědomil že z toho dělám regulérní férovou hádanku, což je vlastně blbost, protože tam bude nad slunce jasný, že Ronnyho žena nikde není napsaná :D Takže jsem musel odmazat některé hlavní informace a pro jistotu jsem tam přihodil 3 "falešné" ženy, které "nemají kočku". :D Dnes večer postnu WIP obrázek s tabulkami, kde jsou všichni občané, pro lidi, které opravdu zajímá jak to s obyvateli vlastně bylo.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jun 30, 2014 4:43 pm

Master
Master

Online: 00:07:53
Tak tady je WIP obrázek. Jak je vidět, je to zvětšiny sešitý horkou jehlou, protože text měl mít stejně jen zavádějící význam a neměl dávat smysl. Přesto jsem se ale snažil vymýšlet lidem povolání a koníčky, které aspoň trochu a občas pasují k jejich baráku.

Jo a jen dodám, že Hubert má koníček účast na zabijačkách, kdežto Sol má jejich pořádání :D To byla jedna z odmazaných informací.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jul 01, 2014 2:14 pm

Developer
Developer

Odměna předána. :bigups:

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 1 of 1
 [ 5 posts ] 

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex