* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Questy Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
Author Message
PostPosted: Thu Apr 01, 2010 7:41 am

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 1
Seamus wrote:
Tauran wrote:
Chyba v questu s ovčákem u Paladin City. Vykopnutí ven z ohrádky nekontroluje, jestli v té ohrádce pořád jsem, takže když ostříhám ovce a odportím se pryč, za chvíli mě to vrátí před vrata ohrady.

Víme o tom, bohužel současné prostředky nám nedovolují lepší řešení.

Kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody.... Neviděl jsem tohle heslo u někoho červenýho na tomhle foru?

Však se to dá řešit uplne jinak třeba ne? Napadá mně možnost otevřít si sám vrátka pouze zevnitř a uplne odstranit to samovykopávání, něco jako je výstup z katakomb v HC kostele...
Vim že určitě jsou nějaky dalši duvody proč to řešit takhle a takhle jak to tu tak vždycky bejvá, ale přece....

Profile WWW ICQ  

Ads
PostPosted: Thu Apr 01, 2010 7:45 am

Master
Master

Online: 00:07:53
Reg. players: 0
No ja mam dojem ze to odhozeni je tam kvuli tomu aby clovek neodlogl v ohradce a zustal tam permanentne. Pokud se to nastavi na "odchazeni" tak se urcite nekdo takovej najde.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Apr 01, 2010 7:53 am

Adept
Adept

Hmm, taky pravda.... Byl jsem zase jednou krátkozraký. Nicméně si stejně myslim že by se dalo najit jiný řešení, jen to asi nebude tak snadný, jak jsem psal že jsou určitě důvody proč a proč :) A hlavně to asi neni tak hrozně světobornej problem, tak proč to vubec řešit...

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Fri Apr 02, 2010 12:46 pm

Adept
Adept

Reg. players: 4
Máte nějaké screeny z posledních questů? Já jsem na to vždycky zapoměl. Dejte je kdyžtak do Screenshotů. Díky :)

Profile  

PostPosted: Fri Apr 02, 2010 5:39 pm

Adept
Adept

Tanaros wrote:
Máte nějaké screeny z posledních questů? Já jsem na to vždycky zapoměl. Dejte je kdyžtak do Screenshotů. Díky :)

něco jsem stvořil...

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Wed Apr 14, 2010 1:42 pm

Hero
Hero

chtel bych podekovat za vcerejsi quest, bylo to bezva, prekvapilo me, ze vam nedelalo problem uplne zmenit pozici areny.. cekal bych ze by to bylo daleko casove narocnejsi ale ocividne to mate zmaknuty....questu tohodle typu by mohlo byt klidne i vic, kdyby si clenove tymu nasli cas...

naky podobny turnaje tohoto typu se neplanuji? rytirsky turnaj, dal treba souteze v kraftingu jak kdysi byvali..

Profile  

PostPosted: Thu Apr 15, 2010 4:42 pm

Master
Master

Reg. players: 3
Když už se nám na ultimaczech podle očekávání (hned jak jsem viděl v příspěvku jméno Chosen, mi bylo jasné že se to zvrhne ve flame :D) vyvinula debata, alespoň jeden možná plodný postřeh, který mě napadl...

Věc, která mi docela chybí na Endoru je pravidelnost akcí. V tomhle směru mě zaujal třeba Kelevar s pravidelnými turnaji a soutěžemi. Ty máme na Endoru také, ale zpravidla jsou vždy jen sem tam do času podle toho jak má GM/Questař čas. Sám jako questař jsem s tím bohužel nic neprovedl, ale byl bych rád, kdyby se zavedla nějaká pravidelnost těchto turnajů, jako třeba rytířský turnaj jednou do měsíce, vždy v poslední neděli, stejně tak Bomberman, CTF. Věci, co questaři nezaberou x hodin přípravou, a hráči to ocení. Zvládne to prakticky kdokoli z teamu, takže by se v případě nepřítomnosti měl někdo najít.
Pokud zájem o akce opadne, není problém jejich pravidelné konání zrušit nebo časově trochu natáhnout, ale myslím že je škoda, že jsme se o to ani nepokusili.

Profile  

PostPosted: Thu Apr 15, 2010 6:54 pm

Hero
Hero

a prave diky tomuto by taky byla moznost nakyho toho poharu, titulu za urcity pocet vyher turnaju, putovni nebo na porad... bylo by to fajn, kdyby to slo tak, jak pises...

Profile  

PostPosted: Fri Apr 16, 2010 8:31 am

Adept
Adept

SerenaVallariel wrote:
No ja mam dojem ze to odhozeni je tam kvuli tomu aby clovek neodlogl v ohradce a zustal tam permanentne. Pokud se to nastavi na "odchazeni" tak se urcite nekdo takovej najde.

staci riesit rovnako,ako odlognutie v cudzom baraku
-proste ta vykopne von
...cize spojenim tych dvoch rieseni (otvaranie zvnutra a vykopnutie pred ohradu po odlognuti) by sa to dalo spravit

Ten kto sa hra zadarmo nema pravo ziadat, moze len navrhnut,alebo poprosit o zmenu.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Apr 16, 2010 9:11 am

Adept
Adept

Quote:
-proste ta vykopne von
...cize spojenim tych dvoch rieseni (otvaranie zvnutra a vykopnutie pred ohradu po odlognuti) by sa to dalo spravit

na to se dá zase argumentovat, že tam múže stát 24/7 :) Vim, je to nepravděpobný, ale stejně....[/quote]

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Fri Apr 16, 2010 12:17 pm

Adept
Adept

Blender wrote:
Quote:
-proste ta vykopne von

na to se dá zase argumentovat, že tam múže stát 24/7 :) Vim, je to nepravděpobný, ale stejně....
[/quote]

nic v zlom,ale to je taky argument...
no budem mam zapnuty dual v kuse, zhavit pocitac 24 hodin,lebo budem chcet trocha vlny (alebo co tam vlastne je)
ak sa najde taky debil,tak si zasluzi korunu na hlavu
:D :D :D

Ten kto sa hra zadarmo nema pravo ziadat, moze len navrhnut,alebo poprosit o zmenu.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Apr 16, 2010 12:50 pm

Hero
Hero

nebo pokud je to mozny, by se oveckam objevila vlna az kdyz nekdo splni quest.. takze by bylo zbytecny tam cekat :)

navic kdo by tam cekal, kdyz po svete ovecky sou, spis by bylo lepsi odstranit to vyhazovani, clovek by musel byt poradnej osel, aby tam kempil kvuli vlne...

Profile  

PostPosted: Thu Apr 22, 2010 5:42 pm

Hero
Hero

neni mozny, ze by byl spatnej quest v alca jak je ten kapitan strazi, co chce vybavy? stoji u banky, sice si nejsem uplne jistej, ale rek bych, ze sem mu odevzdal vse, co po me chtel-chce ty bronz ring komplety atp., dokonce se mi ten quest potvrdil i u Artura na daugas hrade(ten chce, aby obehal v alca kapitana strazi, v goldenu hlavniho kneze, v paladinu rodrigeze, a abych pro ne udelal co chcou a za to mam dostat od nej odmenu-za pomoc jeho pratelum) , artur mi dal odmenu za to ze sem tem 3 borcum pomohl, ale v questlogu je quest s tim kapitanem strazi v alcarinque "In progress"

tak stejne quest s draci maminou, ktera hleda 3 svoje deticky(vajicka)- sidli u liosu-smer jiho-vychod , posle vas pro vajicka do snake cultu, tam se dozvite ze dalsi vajicka sou jinde, "pohansky knez Nevin" ktery sidli v paganu a ma hnede vajicko, po vas chce 100 band, stit, macu, gh, gc se mi zda, tak po splneni z questlogu taky nezmizi

pritom samotny zadani od draci maminy zmizelo...

Profile  

PostPosted: Thu Apr 22, 2010 7:32 pm

Skilled
Skilled

Online: 21:00:37
S kapitánem v Alce musíš ještě jednou promluvit a tím se ten quest ukončí.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 06, 2010 9:38 pm

GM team leader
GM team leader

Dneska jsem to nevydržel a musím hledat nové informace mezi váma. Takže začneme otázkami:

1) To opravdu dnešní hráč neví, co jsou to rituály nebo jenom neumí číst?
Situace na dnešním questu mě velmi překvapila. To se v současných PvP skupinách nenajde jediný člověk, co je ochotný jít na místo vzdálené od guard zony a přerušit tam Death rituál? Nebo rituály opravdu neznáte? To se bojíte o expy? Kolem dark ritual place je no exp loss zona, to už se z povědomí Endorské populace taky vytratilo? Musím říct, že tak žalostný výsledek jsem na Endoru ještě nezažil. Tím bych se chtěl omluvit PK, co byly ochotni stát a tupě čekat na modráky, kteří si bezstarostně hlídali zadky ve městech.

ALE

2) To už opravdu neumíte udržet ducha questu a fungovat v rámci skupiny i v případě, že je tam člověk s kterým normálně bojujete?
To že modráci nebyly schopni jít do PvP bych ještě chápal. Ale to, že se sjednocená skupina PK při náběhu na město rozpadne stylem bratrovražedného boje jsem fakt nečekal. To opravdu musíte kazit Quest tím, že zabijete člověka co s vámi má bojovat bok po boku? Horší reakci na jednoduchý příkaz jsem také ještě neviděl.

Myslím, že příště budu hodně přemýšlet, jestli má cenu nějaké questy dělat.

Pokud příště narazím na někoho, kdo kazí quest stylem, že narušuje skupinu, za kterou má hrát, tak obdrží hezky tučný jail.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 06, 2010 11:54 pm

Newbie

Takže začnu tím že človek stoji v bance najednou vidí nějaké hlášky v Anglickém jazyce je tam 5 lidí nikdo to neumí přeložit nikdo neví co se děje takže na to nereagují najednou dostanou IK a přijdou o expy . Hlavně že je nákej Quest ( ale divný nikde se nic neděje hlavně že lidi umíraj na ritual) asi maj moc expu .

Profile  

PostPosted: Fri May 07, 2010 12:04 am

Adept
Adept

Jacksy wrote:
Takže začnu tím že človek stoji v bance najednou vidí nějaké hlášky v Anglickém jazyce je tam 5 lidí nikdo to neumí přeložit nikdo neví co se děje takže na to nereagují najednou dostanou IK a přijdou o expy . Hlavně že je nákej Quest ( ale divný nikde se nic neděje hlavně že lidi umíraj na ritual) asi maj moc expu .

stupidnejsi vymluvu jsem snad jeste neslysel :twisted:

zapojeni ritualu je podle me dobry napad, je to alespon oziveni a pripomenuti docela zajimave casti herniho systemu.. a ty lidi to alespon vytahne do pvp :D
(doufam ze nikdo nema moji hlavu)

Soul Reavers shall never perish!

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 07, 2010 8:53 am

Adept
Adept

qvest to mohl byt dobry, dokud se nerozhodla Agonie zabit Militaryho a my ho chteli jen pomstit, skoda no doufal jsem ze za pk si uziju nejaky qvestik, pro rejpali ze jsme se nemeli mstit... to si mam nechat zabijet cleny vlastni party aby nas postupne zabili vsechny...

Profile  

PostPosted: Fri May 07, 2010 9:02 am

Newbie

Pavlajs wrote:
qvest to mohl byt dobry, dokud se nerozhodla Agonie zabit Militaryho a my ho chteli jen pomstit, skoda no doufal jsem ze za pk si uziju nejaky qvestik, pro rejpali ze jsme se nemeli mstit... to si mam nechat zabijet cleny vlastni party aby nas postupne zabili vsechny...

A zabily jste ji?:D

Profile  

PostPosted: Fri May 07, 2010 9:41 am

Adept
Adept

netusim me pak dosla mana kdyz jsem zabijel cherryho a pak si me oba podali :)

Profile  

PostPosted: Sat May 08, 2010 12:59 pm

Newbie

Online: 176:44:30
Status: banned
Anglictina je out ted musite to psat madarsky je tu vetsi komunita nez anglicky mluvicich hracu.

Jinak nic proti meli dostat hned jaili bez pardonu a ne zase jen vyhrozovat stylem priste jail. Zacali kazit quest tak meli dostat zmista na vse jail 30 dni a myslim ze by si rozmysleli delat takovedle prasarny a kazit hru ostatnim.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat May 08, 2010 2:53 pm

Adept
Adept

NioCraft wrote:
Anglictina je out ted musite to psat madarsky je tu vetsi komunita nez anglicky mluvicich hracu.

Jinak nic proti meli dostat hned jaili bez pardonu a ne zase jen vyhrozovat stylem priste jail. Zacali kazit quest tak meli dostat zmista na vse jail 30 dni a myslim ze by si rozmysleli delat takovedle prasarny a kazit hru ostatnim.

A to řílá člověk, kterej bugoval a prasil... Ty jsi měl dostat trvalej ban a byl by tady aspoň klid.

Profile  

PostPosted: Sat May 08, 2010 3:29 pm

Master
Master

Oni se vzdycky ozvou ti co uz nakej trest dostali :bigups:

Profile  

PostPosted: Sat May 08, 2010 6:33 pm

Newbie

Online: 176:44:30
Mono wrote:
NioCraft wrote:

A to řílá člověk, kterej bugoval a prasil... Ty jsi měl dostat trvalej ban a byl by tady aspoň klid.

mozna jsem bugoval a rekni mi kdy jsem prasil?

opravdu me udivuje to jak vsichni jsou chytri jak zabradli, proste oni taky prasili a zase nic tak sakra kde to jsme zkazi quest ostatnim lidem a maj z toho nejvetsi srandu jak se jim nic nestane a myslisi ze zase ochcali cely endor system a myslite ze nekdo jeste prijde na nejaky quest kdyz vidi ze jde za nejakou skupinu bojovat a nekomu rupne v bedne a musi ho proste zabit?

A to ze jsem napisu jednu z xxx sracek na forum nekdo jsem pise vetsi ptakoviny a ma u ostatnich obdiv aha pardon ja zapomel on je borec a ma pravdu ostatni kdo sem neco pisnou tak jsou kokoti, noobasove a zaslouzili by ban a nejlip aby jim odpojili net aby tu opravdu zustali skilleri a ty si urcovali ze tedle den budou prasit a tedle den budou nejvetsi kamosi. nebo oco ti jde? A myslim ze kdyby zabili tebe na questu tak bys byl asi tak trochu nasranej - aha ty to ocekavas a na questy nechodis nojo pan je chytrej jak salamoun.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat May 08, 2010 8:39 pm

Newbie

Online: 01:25:38
Je to fakt... toto co uďelali bylo svinstvo prvního stupňe. Človek tam stojí že proste Quest trochu ducha aj do RP a jim proste ruplo v bedni zmysleli si že jim je víc trochu HG a pár HK jako vetší zábava jako Quest a proste pojeli všechny. To co sem videl minule... mi tak zhnusilo Questy že se tam už nikdy neukažu akurat tak pro odmenu dojdu.

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 34 of 35
 [ 860 posts ]  Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex