* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Questy Go to page Previous  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Next
Author Message
PostPosted: Mon Jun 15, 2009 11:40 am

Skilled
Skilled

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Saura_delgurth wrote:
Myslim, že všechno je v Medee ale nejsem si jist :P

Hmmm, vecer tam mrknu. Ale jsem to psal i do jineho topicku, ze nejaka cedulka co se stalo, jak dal postupovat, aspon napoveda, by v tom byvalem cechu byt mohla.
Nebo kdyz uz ne cedulka, tak by tam mohla bejt knizka- dennik se zapiskama o obrane mesta.
Neco jako v LOTR:FOTR jak jdou pod morii a Gandalf predcita z toho deniku :wink:

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 7:11 am

Skilled
Skilled

Hagi wrote:
Saura_delgurth wrote:
Myslim, že všechno je v Medee ale nejsem si jist :P

Hmmm, vecer tam mrknu.

Teda ale... Zastrcenejsi zahrada to bejt nemohla? Nasel jsem to az napodruhy, kdyz me nekdo poradil, ze to tam fakt je a udal me kterej roh zhruba. No fuj. Past na newbiky 8)

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 22, 2009 4:26 pm

Master
Master

Status: banned
Reg. players: 1
prosimvas quest ze soudcem ktery vas posle hledat odpovedi za Augustinem jeste neni funkcni a nebo Augustinovy musim rict naky kouzelny sluvko?:)

Profile  

PostPosted: Thu Sep 17, 2009 9:30 pm

Adept
Adept

Blahopřeji řešiteli Ragupkiho deníku Detosovi!
Zároveň děkuji questařům za ochotu a zejména Vellemanovi, který celý quest uvedl v život a postavil (dvakrát!) krásnou cílovou místnost s poklady. Celý quest byl zamýšlen tak, aby nebylo prvoplánově poznat, kde se skrývá řešení. Hádání, luštění, slepé uličky, symbolika. Když takový archeolog luští staré spisy, musí se také zprvu jen dohadovat o významu jejich slov. Mělo to být o vytrvalosti a kreativnosti při hledání cestičky, která by mohla vést správným směrem. Doufám tedy, že jste se dobře bavili :-) Následovat bude vyzrazení a vůbec moje představa o questu.

Ragupki je postava pocestného, který kdysi dávno bloumal po různých světech, bez domova. Tehdy ho jeho kroky zavedly i do endorského "Labyrintu světa". Ústředním tématem je samozřejmě hamižnost jako hlavní neřest, kterou na Endoru pozoroval (popravdě to není náhoda, že mě napadlo zrovna toto ;-) ). Použil jsem systém Ctností, která pochází z RPG série Ultima a vyskytuje se i v Ultimě Online. Na Endoru je pouze v hláškách healerů "by the Virtues" a taky v symbolu, co má vaše postavička nad hlavou. Původně jsem zamýšlel, aby si hráči tyto informace museli vyhledat, ale to by bylo nefér vůči těm, co nikdy nehráli jinde než na Endoru, a tak jsem jeho popis zařadil do questu.
Vše začíná starým deníkem, který nás posílá na místo, odkud létají nějací ptáci. Samozřejmě ve hře žádní ptáci nejsou, šlo pouze o způsob, jak vyjádřit, že z tohoto místa je stejně daleko k branám tří měst: Lios, Daugas a Paladin City. Navíc je stejně daleko do Médey, jako do Golden Mines Village (shoda náhod, když jsem vybíral vhodné místo na mapě). Stačilo zhruba odhadnout, kde to je, a pak chvíli pobíhat po lesích. Druhá kniha byla psaná podivným písmem. Značky jsem vybral z Mapy znaků ve Windows tak, aby je zobrazovala i Ultima. Každé písmeno mělo svoji značku, přičemž písmenka s diakritikou byla rozlišena (schválně jsem jim přiřadil tlustě vypadající znaky, aby to nebylo moc matoucí). Jenže klíč k rozluštění nikde :-) Jak mnoho z vás správně napadlo, bodem odrazu byl podpis. Ten šlo jasně rozlišit a správně jste předpokládali, že bude stejný jako v první knize, tedy "Ragupki, ztracený". Doluštit zbytek znaků by už pak neměl být problém a minimálně několika lidem se to podařilo. Zde je znění druhé knihy:
---
Stojíš na místě, kde se lidské ctnosti snoubí s tváří endorské země. Tato kniha symbolizuje duchovno, chvíli Tvého prozření a uvědomění tří principů — věčné pravdy, zvučné odvahy a vroucí lásky. Vůkol nalezneš jejich symboly, bude-li Tvé oko bystré. Každý z nich je středem kruhu svého principu — dokonalosti původu, zřídla ctností, neboť každý kruh se dotýká ostatních, tvoříce posvátný triumvirát. Každá ze ctností je cestou dotýkající se některých principů. Pamatuj, že štědrost nalezneš tam, kde se obětavost setkává se spravedlivostí. Obětavost je cestou přímou, žádajíc odvahu dáti se všanc ve jménu lásky. Cesta spravedlivosti je taktéž rovná, ctíc pravdu vycházející z lásky k bližnímu. Chamtivost je odvrácenou tváří štědrosti a právě té se musíš zříci. Na místě této neřesti je třeba vyřknout kouzelná slova moci, hlásající Tvé osvobození od zdánlivých statků, teprve pak Tvé srdce dojde naplnění.

Ragupki, ztracený
---
V této knize v podstatě popisuji symbol, který jsem později umístil i do videa. Protože se ctnosti snoubí s tváří endorské země, stačilo vzít mapu a kreslit si. Tři body — pravda věčná jako písmo v knize (místo, kde byl v lesích podstavec s knihou), odvaha zvučná jako zvon (podstavec se zvonem) a vroucí láska, žhavá jako plamen svíčky (poslední postavec se svíčkou). Tyhle tři bodíky tvoří na mapě pravidelný trojúhelník. Každý je středem kruhu svého principu a všechny tři kruhy se dotýkají — v symbolu vidíte tři kružnice se středy v těchto bodech. Pak existuje mnoho cest, rovných i kulatých, které se dotýkají různých principů, a ty tvoří naše ctnosti. Stačilo najít čáru Spravedlnosti, která se dotýkala kružnic kolem pravdy a lásky (knihy a svíčky) a druhou (Obětavosti), která kombinovala pravdu a odvahu. Průsečík se nalézá někde u vchodu do malé pevnůstky. To je místo Štědrosti. Jenže kniha nám ukládá najít její odvrácenou stranu, tedy Chamtivost. Zde bylo potřeba si uvědomit, že "endorská země", se kterou se celý tento systém snoubí, je kulatá. Stejně tak, jako je Tichý oceán na druhé straně Země jako Evropa, je třeba najít "druhou stranu Endorkoule" z místa, kde jsme našli Štědrost. Ano, toto není jednoduchá dedukce, protože to ani dedukce není. Jde o honbu za šifrou, takže je přirozené, že někdo zkoušel druhou stranu symbolu, nebo operoval se souřadnicemi X a Y...ale když na to přijdete, nakonec to dává smysl, ne? :-) Druhou stranu Endorkoule lze najít přes Automapu nebo prostý sextant ve hře. Jak obrátit zeměpisné souřadnice na druhou stranu? Zeměpisná šířka se počítá od rovníku, takže stačí přehodit sever a jih. Zeměpisná délka se počítá od poledníku, ale obtáčí kolem dokola celou zeměkouli. Takže prohozením východu a západu bychom se dostali na zrcadlově opačnou stranu, my potřebujeme dopočítat "zbytek" do 180° a ten pak přehodit. Zkuste si to doma na globusu nebo na Google Earth :-) Tohle je asi nejtechničtější část questu, protože kreslením to nevyřešíte. Na druhou stranu klíčové je přijít na to, kam se chci dostat, takže dopočítat souřadnice za vás může kdokoliv nebo si na to přijdete sami. Když dostanete nové sextantové souřadnice, není problém je najít třeba na Automapě.
Deník nám dále ukládá vyřknout slova moci. Co to jsou slova moci? Vidíte je na Endoru každý den — An Ex Por, Kal Vas Flam, Vas Uus Sanct. A rozhodně nejde o žádnou hatmatilku, každé slovo má svůj význam. Zde poslouží buď Google (angličtina v dnešní dobře překladačů již není překážkou, navíc jsem to našel i česky) nebo jejich uhádnutí ze hry. Když tedy vyslovíte "osvobození od zdánlivých statků" slovy Ex Quas Ylem na správném místě, otevře se vám portál k pokladu. To je celé :-)

Uvědomoval jsem si, že jde mnohdy o velmi slabá vodítka, ale na druhou stranu — když má někdo trpělivost oběhat celou mapu nebo vybulkovat si krafta, nechtělo se mi podceňovat hráčskou vynalézavost a vytrvalost a nechal jsem to běžet. Ale když se s tím questem pipláte takovou dobu, tak vám mnoho věcí přijde "jasných", narozdíl od řešitele, který se s tím musí potýkat. Tak jsem vyprodukoval video, které vás mělo šťouchnout. Většina videa byla omáčka, aby to nějak slušně vyznělo. V podstatě šlo o kontrast prostého života a honu za bohatstvím, což souvisí s hamižností a našim tématem :-) Vodítko bylo třeba závěrečné zobrazení symbolu na mapě. Nebo text "Mezitím na druhé straně Endoru". Po zírání do čtvercaté UO Automapy je těžké uvědomit si, že jde o kulatý svět, takže tato věta to měla tak trochu připomenout. Dalším vodítkem bylo "žádám tě jazykem moci" a následující zaklínadlo, které mělo ujasnit, co se myslí těmi "slovy moci". Tušil jsem, že to ale přesto moc nepomůže, protože hledat náznaky nápovědy v celém videu může být dost frustrující. Proto jsem vytvořil ještě další, skrytou nápovědu, na kterou jsem se vás snažil nasměrovat těmi povídačkami o snech, jak můžou souviset se skutečností a tak podobně. Nevím, jestli někdo prolézal lokace z videa, ale v knihovně v cechu priestů, kde ve snu sedí Ragupki, je nad jednou z knihovniček nápadná cedule "Knihovnička snů". Světe div se, když na tu samou knihovničku ve videu kliknete, ozve se tajemný zvuk a začnou se dít věci :-) Dočkáte se zvýraznění důležitých pasáží, které vás mají ještě víc postrčit kupředu, a také lepšího objasnění symboliky toho ornamentu. Na závěr se vám objeví svitek, který obsahuje slovníček všech "slov moci", s jehož pomocí uhádnete heslo. Toť vše i k nápovědě, nic víc v tom nebylo :-)

Pro zajímavost, quest vznikl tak, že jsem v jednom dni jako chudý newbie přišel ke dvěma runám NEF +3, které měly tehdy pro mě závratnou cenu, a tak jsem si řekl, že aspoň jednou někomu udělám radost :-) Akorát mě nenapadl žádný způsob, jak rozhodnout, komu. Tak se mi v hlavě zrodil tento geograficko-kryptograficko-symbolický quest, kde jsem to chtěl použít jako odměnu. Nakonec té odměny bylo krapet víc, ale runa tam byla taky :-)
Tímto děkuji všem řešitelům, doufám, že jste se dobře bavili, a vyjadřuji obdiv všem, kteří udělali v řešení jakýkoliv pokrok.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 2:18 pm

Hero
Hero

mohl bych se jen poptat, kdo vlastne quest vyresil? docela by me to zajimalo :)

quest koukam docela hezkej :)

Profile  

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 2:23 pm

Adept
Adept

Blahopřeji řešiteli Ragupkiho deníku Detosovi!
mas to hned v prvni vete ne ? :p

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 10:40 am

Hero
Hero

a sakra.. sem slepej :-D a kdo ze je detos? :D :D

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 10:45 am

Ancient
Ancient

Online: 40:53:20
neskutocny genius tejto doby, sharlock pomaly straca jas svojej slavy v detosovom tieni. su dohady, ze je to v skutocnosti mimozemstan ako kral elvis.

to mas tak v kocke.O)

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 12:25 pm

Adept
Adept

uhlyk wrote:
neskutocny genius tejto doby, sharlock pomaly straca jas svojej slavy v detosovom tieni. su dohady, ze je to v skutocnosti mimozemstan ako kral elvis.

to mas tak v kocke.O)

*od smiechu sa skoro zadusil jedlom*

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 1:09 pm

Adept
Adept

Tady někdo závidí :-) Nebo mám dlouhé vedení?

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Sep 30, 2009 5:48 pm

Scout
Scout

Online: 968:24:18
z ICQ...

"tak ako som uz pisal, k zadaniu questu som sa dostal nahodou - na mape sa bavili o tom kto ma ake runewordy
a ako sa riesia, okrem toho tam pastli nascreenovany zasifrovany zapisnik. z mapy som sa dozvedel aj ze existuje
zapisnik v kniznici v medei. ked som videl zasifrovany dennik pytal som sa kde je, dozvedel som sa pribliznu
lokaciu a isiel som ho hladat, cestou som narazil na bell of courage a po malej chvili som ho nasiel. neboli tam
ziadne ine indicie tak som sa isiel pozriet do kniznice na prvy zapisnik. Okrem obsahu poukazujuceho na druhy
dennik nemali nic spolocne, az na podpis. Meno Ragupki je podozrive uz len tym ze obsahuje 3 z 6 samohlasok ktore
v slovach prevazuju, podla velkeho R v mene a maleho v ztraceny som zistil ze zasifrovany dennik nerozlisuje velke
a male pismena a tak som zacal lustit...
to lustenie vyzeralo najskor takto: http://detos.wz.cz/ragupkihodenik.jpg ale potom uz to vyzeralo slubnejsie a
nakoniec to vyzeralo takto: http://detos.wz.cz/ragupkihodenik2.jpg v texte sa spominali principy pravda, odvaha
a laska. Medzicasom som si pozrel aj video na fore kde som videl nakres s kruhmi okolo knihy a kedze som pri jej
hladani uz prvy princip nasiel (bell of courage - zvon odvahy), zacal som hladat v priblizne rovnakych vzdialenostiach
od knihy ale o 120 stupnov dalej druhy a napokon treti princip. Boli to Candle of love - svieca lasky a Book of truth -
- kniha pravdy. Dalej sa pisalo o cnostiach ako o cestach dotykajucich sa principov. Tie boli taktiez znazornene
na obrazku vo videu. Mali sa dotykach vzdy dvoch principov. Musel som najst Stedrost. Mala byt tam, kde sa Obetavost
spaja so Spravodlivostou. Obetavost sa dotyka odvahy a lasky, Spravodlivost pravdy a lasky. Ich prienikom je Stedrost,
na suradniciach ktorej som nasiel Med ktory je sucastou slovnej napovedy na fore: "Co vás nemá, sny neovlivníte.
Nejlíp, teta, udìláte, když si pøed spaním loknete mlíka s medem, po tom se vyspíte dorùžova."
suradnice medu boli 1894 1872, dennika 1984 1714 a mal som za ulohu najst Chamtivost, opak Stedrosti kde som
mal povedat kuzelne slova. Podla stredovej sumernosti som zacal pobehovat na suradniciach 2074 1556 a spamovat In Wis
Lor ale nic sa nedialo a tak som sa opet vratil na forum. nezdala sa mi napoveda o lupeznikoch a koristi, tak som
prebehol blizky tabor lycanov ale ani tam sa nic nedialo, tak som skusil prejst labirint pri mede lebo opak mohol byt
mysleny aj ako podzemie ale opet sa nic nestalo. nemyslel som ze treba nieco zabit kedze v denniku stalo ze treba
vyslovit zaklinadlo, tak som siel robit dalsie screeny z vide napovedy. dovtedy to u mna vyzeralo asi takto:
http://detos.wz.cz/UOQ2.JPG
asi pri piatom pozerani videa ked som nadaval ze sa neda preskocit som si vsimol ze sa mi zmenil kurzor mysky
na regali za panom co cital pergamen... a klikol som. Video na prvy pohlad neukazalo viac ako predtym, akurat opet
zdoraznilo opacnu stranu a zasvietil sextant. Vtedy ma napadlo ze aj v momente ked vo videu mladik najde knihu pouzije
sextant a povie "tu je to"... tak som nad tym zacal spekulovat a hrat sa s mapou ked video skoncilo a zrazu sa na konci
objavil zvitok ktory tam predtym nebol. tak som nan klikol a zobrazili sa mi slova, nieco ako slovnik. nasiel som si
niekolko slov ktore som potreboval, nieco ako presunut, hmota, sloboda, klam.. a siel som skusat na stare miesta
samozrejme bezvysledne.
potom ma ale napadol opet ten sextant. sextant pouzivali namornici az v casoch ked zacali verit ze zem je gulata,
ved napokon podla toho aj ukazuje. Na mede mi ukazal 21s47m S 40s8m E. pokial by endor mal byt gula a mal by som hladat
opak, potrebujem 21 stupnov 47 minut prevratit na juznu pologulu podla rovnika, cize proste 21 stupnov 47 minut N.
Zemepisna dlzka sa ale pocita od rovnobezky a je ich 360, to znamena ze pokial mam 40 stupnov 8 minut E musim k nim
pripocitat 180 stupnov co je pologula... a dostanem suradnice 220 stupnov 8 minut. A tak som dospel k zaveru ze poklad
musi byt na mieste 21s47m N 220s8m E uz len preto ze som bol cely stastny ze to nebolo niekde na vode. To miesto som
nasiel tak ze som si proste na mape zapol ukazovanie suradnic a chvilku som bludil... Napokon som sa nan dostal a po
vyskusani zopar kombinacii sa mi na Ex Quas Ylem (Ex - sloboda, Quas - klam, zdanie a Ylem - hmota, majetok podla
"Na miste teto neresti je treba vyriknout kouzelna slova moci, hlasajici tve osvobozeni od zdanlivych statku. teprve
pak tve srdce dojde naplneni." z dennika) podarilo otvorit cestu k pokladu.
Uzasne zaujimavy quest, len ma mrzi ze som na riesenie prisiel nahodou kvoli tomu kliknutiu na kniznicu bez
ktorej by sa to nedalo vyriesit. Lustenie dennika bolo fantasticke, len ma mrzelo ze je po cesky pretoze mi ta gramatika
robi trochu problemy hlavne ak je pouzita diakritika, predsalen u s kruzkom a e s "hackem" u nas nemame. Napad so sextantom
bol velmi zaujimavy a to ze video doplnovalo hru bolo uzasne. Akurat som sa obcas pousmial nad protikladmi napriklad
ze artefakty boli nazvane po anglicky co moze niektorim ludom robit problemy.
Co viac povedat... Nechapem ze sa ho tak dlho nikomu nepodarilo rozlustit ale asi to bude propagaciou. Viem ze
zaberie vela casu urobit nieco taketo a potom niekto pride, poklika a namaha sa akosi neceni a preto je tazke robit
zaujimave questy casto a dobre... velmi milo ma prekvapilo ze az na par vlkov v prirode nebolo treba nic zabit. To sa
mi velmi pacilo, nijako to hracov neobmedzuje v leveloch povolani ani parte. Dobre bolo aj ze som pocas riesenia nasiel
indicie ktore boli inak bezvyznamne ale napovedali ze som na spravnej stope, ako napriklad med. chcel som skusat ine
prieniky kde by bola stedrost ale med ma uistoval ze to mam dobre a ze mam chybu hladat inde.
http://detos.wz.cz/detquest2.JPG
http://detos.wz.cz/detquest.JPG

dakujem"

[Weird Fellowship]
Calm Ice, Mordus, Detos, Atlantis...

PS: Dakujem Majki zo SL za pomoc :P

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Dec 22, 2009 11:22 am

Adept
Adept

Online: 2642:51:21
Včera opět proběhl zvrácený quest a popravdě nebýt toho, že onen trouba, co ho dělal a zmršil, mě neustále cenzuroval stížnosti na vývěsku, tak bych sem ani nepsal, inu má co chtěl.
Opět klasický quest, pozvi svoje kamarády, ty odměň a zbytek tě zajímat nemusí.
Námět byla obrana karavany jdoucí z Alcarinque do Medei. Takovéto karavany se šly tři a po třetí úspěšné karavaně se PRÝ rozdávala odměna.
Záměrně píšu prý, protože pan GM to asi rozděloval podle guildtagu opět. Blábolil sice češtinou plnou hrubek něco RP hemzů o svých písařích, že ti si každého zapsali, ale v tom případě by měl písaře pořádně nakopat, protože mě, co jsem jako trubec bránil všechny tři karavany nedal ani halíř a vim minimálně o 5 (spíš více) postavách, které si došly až na třetí karavanu a odměny bez problémů dostaly.
Mě osobně nejde o těch 150 expů, ani o keg GC nebo 5k gp nebo co to dostali, mě jde o to, jak má místní hráč získat důvěru a chuť jít na quest, když ho tam GMko naprosto bez skrupulí pojebe (a to doslova) o odměnu, svoje plskamarády z plsguildy odmění, víc ho nezajímá a ještě má tu drzost, že vyhlásí pokračování questu ... pravděpodobně pro pitomce, co se z prvního ojebu nepoučili ... a samozřejmě pro plskamarády :idea:
A vím, že v tomhle problému jsem nebyl sám, spousta lidí to takhle odskákala a nic nedostala... humus, filcky, nekázeň...
Jak říkám, kdyby mi nebyly zcenzurovány příspěvky na vývěsku, tak bych to neřešil, takhle se v tom budu hrabat.

P.S.: pro případného rádobycenzora - tenhle příspěvek jsem si uložil do textovýho editoru, takže ho sem můžu vkládat znovu a znovu, tady mě už nepromažeš ...

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Tue Dec 22, 2009 4:10 pm

Adept
Adept

Online: 2382:29:24
Myslim Koropteff, ze tentokrat "sou vedle jak ta jedle". Obvykle pises k veci a byt ne vzy s tebou souhlasim, vetsina toho co pises miva hlavu a patu. Tentokrat je to ulet jak hrom.

Takze: Zvasty o kamaradech jsou mimo. Probihal standarni broadcast. Online bylo 6 (slovy sest!) GM. Kazdy jina guilda. Quest byl postaven na TRECH karavanach, po treti se skutecne davaly odmeny.

Reci typu "pan GM to asi rozděloval podle guildtagu opět" jsou bohapusty nesmysl ovlivneny buhvicim, protoze odmena byla rozdavana na zaklada questmanageru, coz je nastroj, ktery prideluje nastavene odmeny misto GM vsem, kdo v nem jsou AUTOMATICKY zaznamenani. Zaznam ovlivnuje jen misto a vzdalenost od nej v okamziku, kdy je questmanager pouzit. Jinymi slovy tve reci naznacujici support jsou presne to, za co Demostenes banovava.

Vzhledem k tomu, ze mnoho z toho, co jsem videl v broadcastu nemelo - krom par preklepu - jedinou hrubku usuzuji na to (nebyl jsem po celou dobu, lec zurnal taky ledacos zaznamena, ze), ze i dalsi tvuj argument ma byt pouze urazlivy. A pokud tam skutecne nejaka byla, ktere jsem si nevsiml (btw. cestinu jsem vuycoval), stat se to muze komukoliv. Rad bych videl tvou gramatickou presnost a preklepovou bezchybnost v okamziku, kdy pomoci mysi vedes postavu ridici quest, na klavesnici soucasne zadavas prikazy pro spawn NPC, hlidas hrace, aby nedelali hlouposti + kupu dalsich veci a do toho vseho jeste pises ve spechu vety oznamujici probeh a ridici dalsi dej questu.

To, ze tys branil vsechny karavany a nedostal nic je podivne. Vysvetleni pro to mam jen jedno a to sice, ze jsi mel tu smulu, ze v okamziku pouziti questmanageru jsi nebyl v jeho dosahu. Ovsem to, ze nekdo dosel az na konci a neco dostal se mi jevi prinejmensim jako zcestne.

Tva dalsi slova cisici urazkami nekomentuji. Snad je k plskamaradum z plsgildy - prave tento GM ma svou vlastni gildu o jednom obcas hrajicim hraci (on sam) a cca trech dlouhodobe nehrajicich clenech. Fail.

Cely tento nenavistny a zahorkly post kvuli jedne politovanihodne smule je jeden velky fail. Tvuj.

P.S. : Flame na vyvesce mazalo vicero GM's

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Dec 22, 2009 5:01 pm

Adept
Adept

Online: 2642:51:21
Dobře jeden fail za druhým v tom případě ... nicméně na počátku nestál MŮJ fail ... zbytek je tedy můj fail, nestydím se to přiznat... nicméně pořád mi hlava nebere, jak je možné, že druhej chlapík, co byl se mnou v partě (byli jsme dva roguove) odměnu dostal ... a to jsme se drželi u sebe kvůli dorážkám NPCček, abychom alespoň nějaký ten exp navíc přileplil ...
a nesypte mi fekálie na hlavu, že jsem nic nereklamoval ... stál jsem tam jak trubka a (navíc ještě RP) vykřikoval "pane a co moje odměna" "pane moje smlouva je neplatná" ...
nic omlouvam se za pokus o flame, příště už budu chytřejší a na žádnej quest nepolezu (že jsem se to za to roky ještě nenaučil co? )
*zalezá do své nory a jde odříkat tisíckrát otčenáš* :twisted:

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Sun Dec 27, 2009 1:09 pm

Scout
Scout

Online: 931:20:31
V tychto dnoch prebieha priprava questu, ktory bude 31.12. v poobednajsich hodinach. V niektorych lokaciach, vacsinou bezne nepristupnych bude mozne vidiet docasne stavby. Tak vo volnom svete ako aj v niektorych dungeonoch. V pripade, ze by stavba sposobovala problemy, piste page (spawn, blokovanie cesty...). Informacie o queste budu vcas zverejnene, minimalne den predtym.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm

Demigod
Demigod

Online: 00:02:39
u Paladinu je Q postava a hlasi "zatraceny roguove"
Nemohl by to nekdo zmenit alespon na zlodeji, lapkove nebo tak ?

Check It!!

Crux RS Downloader

Tvoje mama neumi varit !
Image
Esy

Profile WWW ICQ YIM  

PostPosted: Wed Jan 13, 2010 8:10 pm

Adept
Adept

Reg. players: 4
Rahzel wrote:
u Paladinu je Q postava a hlasi "zatraceny roguove"
Nemohl by to nekdo zmenit alespon na zlodeji, lapkove nebo tak ?

A že bys aspon napsal pozici ty rejpale? :P

Profile  

PostPosted: Wed Jan 13, 2010 8:21 pm

Demigod
Demigod

Online: 00:02:39
x=579,y=2884

změněno

Check It!!

Crux RS Downloader

Tvoje mama neumi varit !
Image
Esy

Profile WWW ICQ YIM  

PostPosted: Sun Jan 31, 2010 4:16 pm

Hero
Hero

je to naschval, nebo je bug ze quest dingo (Zeryk) je modrej a pri zabiti sem za to crim? prece jenom je potreba ho zabit na quest a byt hned po velkou bankou crim, neni zrovna prijemny :)

Profile  

PostPosted: Mon Feb 01, 2010 12:35 am

Adept
Adept

Online: 2382:29:24
Je to schvalne ;)

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Feb 06, 2010 4:45 pm

Adept
Adept

Docela mi nejdou do hlavy kvesty kde je třeba něco zabít a donést dropnutej item, ale pro ten item je třeba jít 2x, nebo možná i vícekrát. Konkrétně mam na mysli kvest s impama pod rivrem (je třeba doníst 20 kůží, ale z jednoho spawnu jich je jen 10). Ty kvesty pak postrádají RP hledisko, když ho v podstatě vyřešíš, ale parkticky ho musíš vyřešit víckrát.

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Wed Mar 31, 2010 1:58 pm

Hero
Hero

quest s adalonem bych rek, je spatne nastavenej... prijde mi hodne pitoma uprava, prehodit pillar na quest, kterej plni kazdej clen zvlast a vzdy ho to hodi k pilaru... trochu fail?

priklad.- guilda to splni v poctu nejakych 10 hracu (kazdej ma svy vajicko-kdo vi jak to je, chape) a odevzdat ho muze kdy chce...takze jedno projiti questu vystaci na 10 projiti kompletniho cubu... musim teda projit tech 8 dungu ale ten 9. mam jistej, protoze sme pred 3ma mesicema dali quest od Adalona a jeste porad muzem mit dalsi pilary!

ani nevim z jakyho dungu se ten pilar vzal, ale to tam mohl zustat :p

necekam, ze to je tak nastaveny naschval, ale melo by se to opravit.. ;-)

Profile  

PostPosted: Wed Mar 31, 2010 4:27 pm

Adept
Adept

Reg. players: 4
Díky, vyřešíme. Dám pak na forum závěr.

Profile  

PostPosted: Wed Mar 31, 2010 7:08 pm

Adept
Adept

Chyba v questu s ovčákem u Paladin City. Vykopnutí ven z ohrádky nekontroluje, jestli v té ohrádce pořád jsem, takže když ostříhám ovce a odportím se pryč, za chvíli mě to vrátí před vrata ohrady.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Mar 31, 2010 9:29 pm

Skilled
Skilled

Tauran wrote:
Chyba v questu s ovčákem u Paladin City. Vykopnutí ven z ohrádky nekontroluje, jestli v té ohrádce pořád jsem, takže když ostříhám ovce a odportím se pryč, za chvíli mě to vrátí před vrata ohrady.

Víme o tom, bohužel současné prostředky nám nedovolují lepší řešení.

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 33 of 35
 [ 860 posts ]  Go to page Previous  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Next

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex