* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Questy
Author Message
PostPosted: Sun Mar 22, 2009 2:42 pm

Online: 00:00:00
Status:
Reg. players: 0
Pozor pozor! Na vědomost se dává, že starosta Harbour City dostal povolení od Gurdoka uspořádat historicky první dostihový turnaj. Dělníci již připravili závodní okruh a nyní se dolaďují poslední detaily. Všichni zájemci, kteří vlastní koně, nebo mustanga mají šanci se přihlásit a zazávodit si o věcné ceny. Starosta Harbour City také právě s velkým Gurdokem projednává, zda-li umožnit divákům sázet na své favority. Více informací přineseme později.

---------------------------------------------------------------------

Zápis na závody začne v pondělí 23. 3. v 19:30. Vstupné pro žokeje bude 5000 zlatých, pro přihlížející 1000 zlatých. Povolená jezdítka jsou pouze koně a mustangové. Začátek turnaje bude ohlášen ve hře a v Harbour City bude vytvořená magická brána vedoucí na závodní okruh. Jakékoli PVP bude zakázáno, stejně tak, jako snaha sabotovat dostihy pomocí magických zdí apod. Jakmile si něčeho takového všimneme, pošleme viníka nemilosrdně do vězení. Na místě najdete bankéře i stájníka.

Upozorňuji, že hlavní vliv na vaši úspěšnost při dostihu bude mít výkon vašeho PC a rychlost připojení k internetu. Samozřejmě přihlásit se může každý, ale člověku se slabším strojem bude dělat větší problémy aspirovat na výherce.

Ads
PostPosted: Sun Mar 22, 2009 6:15 pm

Hero
Hero

Online: 25:26:10
Status: active
Aten wrote:
...

Bude to okruh s prekazkami? Alebo sa bude behat 10 kol len po rovinke dookola? Budu startovat vsetci naraz? Alebo po mensich skupinkach?

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Mar 22, 2009 6:20 pm

Status:
Běhat bude vždy 5 žokejů jeden okruh. Na okruhu se nachází pár překážek. Pole počtu zůčasněných bude postupovat vždy první 1 - 3 žokejové.

PostPosted: Mon Mar 23, 2009 10:15 pm

Status:
Tak, dostihy jsou za námi. Chci pochválit hráče, že spolupracovali a nesnažili se o zbytečné problémy, jako skákání do dráhy mimo pořadí, házení zdí apod. Objevilo se pár jedinců, kteří nepostupovali podle pokynů a pak prskali na tribuně, ale s tím se muselo počítat.

Po postupném odpadávání hráčů skončili v semifinální pětce Clockwork, Meutrier, Ryu Hayabusa, Lakky a Angell. Do finale dobehli Meutrier, Angel a Ryu. V tomto pořadí také zakončili závěrečný pětiokruhový závod. Všem třem se dostalo zaslouženého ocenění vzhledem k jejich umístění.

Děkuji všem, kteří si přišli zazávodit a velkou zásluhu také nese Pelor aka Operátor, který stál u ovládacího panelu a staral se o startovací boxy. Pokud se dostihy uchytí, můžou se někdy i zopakovat.

PS: Omlouvám se Angellovi, že jsem do herního broadcastu místo něj napsal Lakkyho mezi výherce. Nějak už jsem pak nestíhal.

PostPosted: Fri Aug 14, 2009 11:06 pm

Status:
Slyšte slyšte! Jak vám je již známo, medejský král dobyl Harbour City. K němu patří kromě rytířského kolbiště i vzdálený, ale neméně důležitý dostihový okruh.

Na vědomost se dává, že král uspořádá Dostihový turnaj, který započne v neděli 16. 8. 2009, ve 20:00 hodin. Zápis začíná o hodinu dříve. Turnaj bude uspořádán ku příležitosti osvobození Harbour City. Obchodníci jsou vítáni, stejně tak jako výběrčí sázek. Král se zřekl jakékoli zodpovědnosti ohledně pořádání sázek. Pokud někteří přihlížející ale sázky chtěli pořádat, nebude jim v tom bráněno. (upozorňujeme ale, že podvádění při pořádání sázek se trestá. Pořadatel sázek si může činit nárok 20% z jackpotu z každého kola, zbytek vyplatí, popřípadě rozdělí mezi výherce)

Podmínky pro účast v dostihu:
- Kůň, nebo mustang.
- 5 tisíc zlatých (do hlediště = 1 tisíc, zápisné do turnaje = 4 tisíce)

PostPosted: Sun Aug 16, 2009 10:31 pm

Adept
Adept

Turnaj velice povedený. Fyzicky náročnější než předchozí dstih. Avšak pravidelný trénink mne a mého oře nakonec dovedl do finále,kde nám přálo štěstíčko. Díky organizátorům.

Rada pro příště: Mnohem důrazněji bych řešil hráče kteří evidentně nesplňují podmínky, nejsou přítomni když mají nastoupit na start a nebo spamují nadávkami.

Profile  

PostPosted: Mon Aug 17, 2009 7:24 am

Status:
Doufáme, že jste se u turnaje bavili přinejmenším stejně jako my. :) Bohužel jsem nevěděl co dělat dřív a na řešení skučilů jsem moc neměl ani čas, ani náladu. Jinak ale blahopřeji všem výhercům.

Na prvním místě se umístil vítěz minulého turnaje Meutrier.
Na druhém místě doběhl hráč Unski.
Třetí příčku obsadil Meawe.

Rád bych chtěl vyzdvihnout hráče Unskiho (a i jeho kolegu Isma), kteří očividně bydlí nejdál od Endorského serveru (Finsko!) a oba dva podávali výborné výkony. (Unski dokonce ve finálním závodě chvíli vedl)

Také doufám, že moje občasné překlepy, nebo unáhléné pravopisné chyby wildu příliš nepohoršovaly. ;)

PostPosted: Thu Jan 28, 2010 6:17 pm

Adept
Adept

Nepřišel už čas na další turnájek?

Zároveň doufám, že bude nějaká speciální odměna pro trojnásobného vítěze;)

Profile  

PostPosted: Thu Jan 28, 2010 7:17 pm

Adept
Adept

Online: 19:18:20
Status: banned
wilda wrote:
Nepřišel už čas na další turnájek?

Zároveň doufám, že bude nějaká speciální odměna pro trojnásobného vítěze;)

Co, máš novou 20MB linku, tak chceš dělat machra?

Dostihy jsou z 90% o konektivitě + PC. Možná tenkrát na Kelu to bylo trochu i o nějakém tom "skillu".

Profile  

PostPosted: Thu Jan 28, 2010 7:45 pm

Ancient
Ancient

Online: 33:54:34
a ktomu ti niako pomoze 20mb linka ?

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Jan 29, 2010 8:19 am

Status:
Momentálně jsem ještě jeden, nebo 2 měsíce neaktivní. Pokud bude chtít jiné GM uspořádat turnaj, nejsem proti. Nicméně co se mne týče, do března ještě nebudu vyvíjet aktivitu. Pak se to možná zlepší.

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 1 of 1
 [ 11 posts ] 

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex