* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Board index » Questy Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: Thu Apr 29, 2010 7:19 pm

Skilled
Skilled

Online: 854:02:52
Status: banned
Reg. players: 0
Starý pocestný přistupuje po dlouhém putování k Daugaské vývěsce. Očima přejede všechny potrhané papírky většinou popsané dětským písmem a pohled zastaví až na úřední listině uprostřed. Začíná číst:

"Vážení občané! Na vědomost se dává, že po půdě Endorské se potuluje krvežíznivý zabiják v temné zbroji. Říká si Satyrus a jezdí na zrůdném koni, který vypadá jako by již dávno zahynul. Zabíjí vše co mu přijde do cesty, přičemž on sám neprojevuje sebemenší známky zranění. Šípy si se smíchem vytrhává ze záhybů v brnění, kopí a meče z něj samovolně vypadávají a jakákoliv magie je okamžitě odražena k zemi, nebo v horším případě na samotného útočníka. Podle jeho fanatických výkřiků má v tomto terorizování prsty Shakall, se kterým se onen Satyros zjevně spolčil. Vyzývám vás tedy: Najde se odvážný dobrodruh, který objeví způsob jak Satyra zabít? Dokáže někdo přelstít jeho krvelačnou černou magii? Přineste Satyrovu hlavu a váš příběh bude opěvován široko daleko všemy bardy a, mimojiné, dostane se vám bohaté odměny od samotného Gurdoka!

Podepsán Gurdokův věrný pobočník Elkor.
"

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Thu May 27, 2010 8:50 am

Skilled
Skilled

Starý prorok předstupuje před malou skupinku přihlížejících a s fanatickým pohledem ve tváři vykřikuje k nebesům:

Mé věštby byly naplněny! Chrám osudu byl odemčen tajemnou silou a jeho hluboké komnaty čekají na své dobyvatele! Slyšte všichni lidé, elfové, drowové i orci! Chrám osudu je zpět!

Mezi obecenstvem to začalo šustit, všichni vrhali nevěřícné pohledy a někteří hbitě naskočili na své koně a klusem vyjeli do dálky. Hon po bohatství zřejmě započal.

Edit by Seamus: Pro budovu ToD byla zrušena jakákoliv pravidla (vyjma sledování za ducha)! Pozor, před chrámem již pravidla normálně platí. Počátek "zony smrti" poznáte podle hlášky při vstupu do chrámu.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Aug 17, 2010 7:25 pm

Skilled
Skilled

Den jako každý jiný. Nebo spíš večer jako každý jiný - právě jsem čepoval další tři korbely pro už tak dost podnapilé štamgasty vzadu u okna. Mladá Marsten, která právě končila svou odpolední směnu mi předala klíče, měšec s tržbami a zárověň i informaci, že sud se Shienarským světlým už je téměř prázdný. Ksakru. Už jsem byl celý natěšený až ho půjdu vyměňovat za doprovodu netrpělivých ožraleckých hlášek typu 'Hospodo, kde to vázne?!'. Když jsem korbely dočepoval, mávnul jsem na mladíka u okna. Ten se postavil na nohy, po velmi složité křivce se napříč celou hospodou pak dovrávoral až k pultu a korbely si nabral do náruče. Zpět se vracel po ještě složitější trajektorii, navíc v křečovitých pózách ve snaze neucáknout ani kapku. Přesto se mu to ale moc nedařilo.

V tom moji pozornost ale upoutaly otevírající se dveře. 'Haha, zákazník!', pomyslel jsem si. Navíc se ukázalo, že jsou ale dva! Tím lépe. Jeden z nich ovšem nevypadal zrovna jako obyčenjný člověk a už vůbec ne jako obyčejný pijan. Měl na sobě tmavý plášť s kápí, oblečení úpravené ale až příliš podezřele se snažil vypadat nenápadně. Pořád tikal očima kolem sebe, a házel nedůvěřivé pohledy. Jenom *censored* by si toho nevšiml. Druhý člověk vypadal jako obyčený trpaslík. Až na druhý pohled se však ukázalo, že jde jen o zakrslého staršího muže. Oba dva došli ke mě. Tajemný chlapík si sundal plášť s kápí, sroloval ho do ruličky a zastrčil svému společníkovi do batohu. Nadzvedl obrovitou palici, kterou předtím schovával pod pláštěm a začal hledat místo kam by si ji odložil. Pootočil se s ní zpět směrem do lokálu, čímž donutili většinu zvědavě civějících opilců si opět raději hledět svého a přestat zírat. Touhle věcí by určitě nikdo z nich nechtěl dostat po hlavě. Nakonec si ji položil na zem a rukojeť opřel o bar. Muž měl světle zrzavé vlasy svázané do culíku a upravený vous stejné barvy. Oba dva se posadili na stoličky u pultu, ale neřekli jediné slovo. Jen koukali okolo sebe a pár mlčenlivých pohledů věnovali i mě - připadal jsem si jako kdyby si mysleli že oni jsou majitelé hospody a čekají až já si u nich objednám.

'Ehm,' odkašlal jsem si 'tak co to bude panstvo.'
Zrzavý pán sebou nervózně cukl, jako kdyby jsem ho vytrhl z přemýšlení.
'No, vlastně... já... my.. víte...' začal koktat. Opět se ohlédl za záda a zjistil že dobrá polovina hostince ho znovu sleduje. Otočil se zpět a nasadil seriózní pohled.
'Dejte nám 2 pinty Shienarského světlého.'
V duchu jsem si zaklel pod vousy. 'Proč zrovna tohle pivo! To je jako naschvál.' Vytáhl jsem zpod pultu první korbel a začal čepovat. Mezitím jsem se přátelským hlasem pokusil o konverzaci. 'Nejste z města, že? Myslím z tohoto. Ze Shienaru.' Zasmál jsem se.
'Ne.' Odsekl zrzoun.
'A z kterého, že jste?' optal jsem se po krátké, trošku trapné odmlce.
Cizinec se ironicky usmál, jako bych mu připoměl něco náramně vtipného. Pak odpověděl 'Nebudete mi to věřit, ale z žádného.' Jeho společník celou dobu neodtrhl pohled od mých rukou, které právě dokončily nalévání prvního piva. Položil jsem ho na pult a on po něm hned chňapl. Pomyslel jsem si, že buď je to alkoholik jako vyšitý, nebo měl sakramentskou žízeň. Začal jsem nalévat druhý korbel a otočil jsem pohled zpět na mého tajnůstkářského zákazníka. Než jsem ale stihl jakkoli vyjádřit nepochopení nad jeho poslední větou, trubka s pivem najednou začala nehezky kašlat a chroptět. Do korbelu zpoloviny naplněného pivem najednou vypadla štědrá hrst bílé pěny.
'U všech lichů!' zanadával jsem.
Cizinec však s lhostejným tónem utrousil: 'To je dobré, tohle mi stačí.' a natáhl ruku pro pintu, ze které právě přetékala pěna. Na chvíli jsem zaváhal ale bez protestů jsem mu jí tedy předal. Z bločku ležícího pod pultem jsem vytrhl jeden papírek a elegantně jsem na ně čmárnul dva křížky. Papírek jsem pak připíchl na nástěnku pod cedulku "U baru."
'Víte mám pocit, že už jsem vás viděl. Ale tady v Shienaru to rozhodně nebylo. Odkud pocházíte, mohu-li vědět?'
Na muži byla vidět obrovská dávka neochoty o čemkoliv mluvit, ale s poraženeckým tónem začal: 'Pocházíme z Liosu. To je endorská vesnice daleko na severu.'
'Ano, ano tu vesnici znám, občas tam jezdím nakoupit nádobí. Takže vy jste řemeslník?'
'Spíše ne, než ano.' odpověděl. 'Teď jsem dalo by se říct bez zaměstnání.'

Cizincův společník si však náhle v okně u vchodových dveří všimnul jakéhosi pohybu. Hbitě poklepal na rameno svého kolegy a ukázal na okno. Za ním byly vidět pohybující se stíny. A občas se ozvalo zařinčení kovu a byl slyšet jakýsi rozhovor několika mužů, dost možná i hádka. Přes ruch hospody však zvenčí nebylo téměř nic rozumět. Chvíli mi připadalo, že jsem zaslechl jméno "Gurdok" ale to jsem spíš považoval za přeslechnutí. Oba dva hosté si ale vyměnili vyděšené pohledy. Zrzavý muž pak spešně vyprskl společně s trochou pivní pěny i slova: 'Omluvte nás.' Pak oba vyskočili ze stoliček, muž sebral svou obří palici, doběhli k oknu na druhém konci místnosti naproti dveřím a otevřeli ho, čímž shodili na zem dvě prázdné starožitné láhve, které okno zdobily. Láhve s řinčením roztříštily na několik desítek střepů. Ještě než ale všechny střepy vůbec přestaly hopsat po zemi, oba dva cizinci byli pryč ve tmě a zůstalo po nich jen přivřené okno. Vše se odehrálo tak rychle, že jsem ani nestihl na muže vykřiknout 'Stát!' a dožadovat se platby za pití i rozbité zboží. Sotva se podezřelá dvojička vypařila skrz okno, vchodové dveře se mohutně rozletěly a tak silně práskly do stěn, že z nich vyletělo pár třísek a na jednom křídle dveří byla znatelná tlustá prasklina. V lokálu se rozprostilo ticho a dovnitř vstoupili tři po zuby obrnění vojáci v tmavě zelených pláštích. Ticho netrvalo dlouho, protože jakmile tito vojáci vrthli dovnitř, jejich řinčící zbroje zahltili hospodu nepříjemným rámusem. A to ještě navíc vojáci začali hulákat a křičet po celé místnosti výkřiky jako 'Nehýbejte se!', 'Pozor! Udělej místo!', nebo 'Držtě všichni klapačky!'. Dva z nich začali rychle obíhat obsazenstvo a každému ukazovali nějaké papírky. Hrozně u toho křičeli, vůbec jsem jim v tom chaosu nerozuměl. Třetí voják držel halapartnu a každou chvilku s ní na někoho výhružně mířil. Jeden ze dvou vojáků se dostal ke mě a ukázal mi papírek zblízka. Nevěřil jsem svým očím - byl na něm brkem nakreslen člověk, který před chvílí vyskočil z okna. A nejenom to: Byl na něm člověk kterého moc dobře znám. Přestože byla kresba očividně nakreslená ve spěchu, byl jsem si na sto procent jistý, že je zde nakreslen Cristian - správce Liosu. Na obrázku měl rozpuštěné vlasy (místo culíku se kterým jsem ho viděl u sebe v hospodě). To také dávám na vinu tomu, že jsem ho nepoznal. Jeho hustá hříva je jedním z jeho charakteristických znaků. I přesto však dodnes nechápu, že jsem ho nepoznal, když přede mnou stál. Nícméně v tu chvíli jsem byl tak vyděšený a rozrušený, že jsem stačil jen ukázat na pootevřené okno a zakoktat 'U-utek-kl o-ok-ok-oknem...' Jeden z vojáků vztekle zasekl halapartnu do jednoho ze stolů, čímž ho úplně zdevastoval. Druhý voják doběhl k oknu a vyhlédnul ven. Mezitím ten první vzal do rukou židli, hodil s ní vší silou o zem a ukázal na mě.
Zakřičel: 'Jak jsi ho mohl nechat utéct?!'
Vůbec jsem nechápal proč jsou na mě naštvaní. Zakoktal jsem 'O-omlouvám se, ne-věděl jsem že je to zločinec.'
Voják u okna se otočil a zařval: 'Tak to tě holomku bude stát hlavu!'
Nato ale do lokálu vstoupili další ozbrojenci, tentokrát už v Shienarských uniformách: 'Pánové, tohle jsme si nedomluvili.' Začal jeden z nich. 'Říkali jste, že budete slušní a ne že budete lidem vyhrožovat popravou. Na to nemáte právo. Musím vás požádat, abyste opustili město.' Řekl klidným, ale rozhodným hlasem.
Chlapům v zelených pláštích se to očividně ani v nejmenším nelíbilo, ale nakonec tedy odešli z hospody a předpokládám, že i z města. A hned jak z místnosti odešel poslední člověk v brnění, začali odcházet i opilci. Zřejmě ztratili chuť do pití. 'Krucinál, to je den!' Zanadával jsem si a začal uklízet spoušť.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 04, 2010 2:55 pm

Postava moci
Postava moci

Online: 00:00:00
Status: active
Dračí tlama strážící vchod do opuštěné pevnosti jižně od Liosu se rozevřela. Jezdci, kteří z ní vyjeli si věnovali poslední krátký pohled a rozdělili se. Každý měl svůj úkol. Někteří se vydali na jih, přes Zatracené doly do Orčí vesnice a dál, do měst Medejské aliance. Někteří zamířili na severovýchod, do města řemeslníků, či do Trollích hor. Někteří pouze mávli rukou, zamumlali několik slov moci a objevili se hluboko v Gurdokově teritoriu. Lord Shakall připomíná stará přátelství a navazuje nová.

Finwe nesnášel poušť, ale toto jednání bylo příliš důležité na to, aby jím pověřil někoho z řadových členů. Pretoriani jsou silou, s níž je potřeba počítat. Po Gurdokově zradě jejich řady značně prořídly, ale stále disponují jednou z nejzkušenějších a nejorganizovanějších armád na Endoru. Obvykle se s nimi nedá nalézt společná řeč, jsou příliš hrdí a jejich služby stojí mnoho stovek tisíc zlatých, ale nyní nás spojuje touha po pomstě na stejném nepříteli. Gurdok příliš snadno zrazuje své přátele.

Jednání o spojenectví a vzájemné vojenské podpoře netrvala dlouho. Pretoriani nezapomněli. Po několika dnech si Finwe potřásl pravicí s generálem, převzal zapečetěnou zprávu a vydal se zpět k Shakallovi.

"Dnešním dnem počínaje, Lord Shakall považuje Pretoriany za své přatele. Jakýkoliv útok na jejich města a osady považuje za útok na svou osobu a podle toho bude s narušiteli nakládáno. Útočník bude na místě usmrcen a následně budou všechny ostatky, které se podaří nalézt, znesvěceny a použity k tajným rituálům. Jeho koně, případně jakékoliv jiné jezdecké zvíře samozřejmě čeká stejný osud."

Edit by Mitget:
Na ostrově letních pretoriánů a okolí pevnosti zimních pretoriánů platí nyní speciální pravidla. Na těchto územích neplatí zákaz vměšování do ligy a spolupráce blue+pk. Připisování killu zrušeno není. Proto vždy zvažte, jestli vám to za to opravdu stojí.
Budete-li mít nějaké podezření, že se stalo něco proti pravidlům, upraveným zde, kontaktujte přímo mne, neflejmujte na vývěsce. Všechny případy prošetřím. Screenováním pochybných akcí napomůžete rychlému vyřešení problému.

Profile  

PostPosted: Sun Dec 26, 2010 9:58 pm

Skilled
Skilled

Pretorian General: Výborně, již nepotřebujeme, aby nás někdo bránil. Konečně máme dost sil, abychom se ubránili sami!

Na ostrově letních pretů a v okolí zimních pretů platí normální pravidla serveru. Vše povolené v předchozím postu se vrací do normálu.

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Feb 06, 2011 1:18 pm

Scout
Scout

Online: 552:11:47
... ze skaly prystila lava. Plameny slehaly kam oko dohledlo. Pak se stalo neco, co nikdo necekal. Planeny a lava zacli tovrit mustek, schody, pilire. Co to ma proboha znamenat?
Druzina dobrodruhu vydala se na pruzkum. Rvali se ze vsech sil, ale zlo bylo nad jejich sily. Kdo vi co se tam skryva...

Profile  

PostPosted: Fri Feb 11, 2011 9:46 pm

Skilled
Skilled

Slunce začalo pomalu zapadat za obzor a tvořilo nádherné červánky. Farmáři sklízeli nářadí, zavírali dobytek a chystali se poklidně odpočívat ve svých staveních. Pouze v cechu Earth mágů bylo neobvykle rušno. Jen pár zasvěcených vědělo, že se má večer podepsat mírová smlouva o spolupráci s Medeiským královstvím. Možná proto se zde pohybovalo spoustu bojovníků Medei, kteří tajemně mizeli někde v prostorách obrovského sálu.

Terra: Ty stoly postavte sem, a přineste židle. A smlouvy, doneste smlouvy z písárny!
Velitel stráží: Buďte bez obav, vše dobře dopadne. Náš plán nemá chybu.
Terra: Já vím, ale přesto jsem trochu nervózní, co když jich bude víc? Co když nás Medea neubrání? Celé mě to možná bude stát život.
Velitel stráží: Vidíte to moc černě, nepochybuji o našem vítězství.

Mezitím v jiném městě.
Nyu: Tak se nachystejte. Zkontrolujte zbraně a střelivo. Vemte si dost lektvarů, budou potřeba. Nemějte žádné slitování, za svou zradu musí zaplatit životem. Tak, nasedat a jedeme, ať nepřijedeme pozdě.

Na krajinu již pomalu padá šero. Ve velkém sále je vše připraveno k podepsání smlouvy. Svícny jsou zapáleny, inkoust a brky k podepsání stojí na stole. Terra je značně nervózní a vyčkává na příchod svých hostů. Nenechali na sebe dlouho čekat a v domluvený čas přijíždějí. Představený Medei mág Zipp a jeho pobočníci heretička Dash a žoldák Richardo.

Terra: Vítejte. Vše je připraveno, snad to dobře dopadne.
Zipp: Buďte bez obav, můj pane. Moji lidé jsou nachystáni.
Dash: Buďte pozdraven.
Richardo: Zdravím Vás.
Terra: Posaďme se prosím. Zde je nachystána naše smlouva, vše, jak jsme se domluvili.
Zipp: Výborně, můžeme ji tedy podepsat.

Sotva se Terra dotkl brku a jal se podepisovat smlouvu, z vedlejší místnosti se ozval hrozivý zvuk. Spousta bojovníků na koních se vřítila do hlavního sálu. Stačilo pohledět na barvu korouhve jejich vůdce, byli to bojovníci Daugasu. Přišli pomstít zradu své državy. Bez sebemenšího zaváhání se hned rozběhli k útoku.

Terra: Bojovníci Medei, taste své zbraně!

Bojovníci Daugasu jistě nepochybovali o snadném vítězství a potrestání zrádců. Když v tu najednou, sálem se ozvala ohlušující rána. Těžké mříže někdo spustil dolů a zamezil tak útěku. Ve stejnou chvíli se zpoza jednoho z mnoha rohů sálu vyřítila armáda bojovníků Medei s ohlušujícím řevem. Bojovníci Daugasu byli očividně zaskočeni, takový odpor nečekali. Všem bylo jasné, že z této bitvy vzejde pouze jeden vítěz. Pouze jedni mohou přežít.

Obloha byla stále rudá, jakoby zalitá krví. Dveře na střechu cechu Earth mágů se otevřely. Ze stínu vystoupily dvě osoby. Pečlivý pozorovatel by poznal Terru, hlavního představeného cechu a Zippa, vyslance Medei. Bylo na nich patrné, že musí jít přímo z boje. Obličeje plné šrámů, navíc Zippade napadal na levou nohu. Jeden nesl dlouhé kopí, druhý nějaký menší měkký předmět. Chvíli něco montovali před bránou, poté kopí zabodli do země a odešli. Nad cechem Earth mágů zavlála Medeiská vlajka.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Feb 16, 2011 11:10 pm

Scout
Scout

.....skvela prace. Konecne nejake informace. Celou noc budou ti nejmoudrejsi studovat prastare svitky, snad budou zitra schopni rici neco vic....

Profile  

PostPosted: Thu Feb 17, 2011 7:30 pm

Scout
Scout

Co nebyli ochotni vrahove udelat pro penize, udelali dobri lide. veci na ritual jsou pripraveny....

Profile  

PostPosted: Tue Mar 15, 2011 9:37 am

Skilled
Skilled

Lehká mlha pomalu padá na zasněženou večerní krajinu. Stráže v pretoriání vesnici zapalují strážní ohně. Ti co mají po službě se pomalu stahují do krčmy k večernímu odpočinku.

Daugas General: Rozestavte katapulty, každý na jednu stranu. Přivalte kamení a buďte ve střehu. Hned jak padnou hradby, vyrazíme do útoku.

Katapultník: Katapult je připraven pane, nabíjím............ Pal!

Katapult vymrštil mohutný balvan, který se řítil obrovskou rychlostí proti hradbám. Tichou krajinou se ozval ohromný rámus praskajícího dřeva a hroutícího se kamene. Zásah. Ve vesnici pretoriánů je opět živo. Vojáci zavírají bránu a kvapem pospíchají do zbrojnice. Krajinou se ozvaly další rány, tentokrát z jiných stran.

Kaseo: Lorde Gurdoku, vesnici jsme vyplenili, jak jste nám přikázal. Jejich opevnění bylo sice kvalitní, ale nemohlo vzdorovat síle našich katapultů.

Gurdok: Výborně, můžeme pokračovat dál...

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Apr 26, 2011 9:18 pm

GM team leader
GM team leader

Status: active
Hospodský Herbert z hospody nad bývalým cechem Paladinů odmítal vyplatit daně. Nakonec pod pohrůžkou zotročení jeho dcery a zapálení hospody prozradil skrýš, kde se peníze nacházely. Ty však dřív našla skupina obrů, kteří ale neodolali síle vymahačské skupiny a peníze se tak ocitly v Gurdokově pokladně.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Feb 14, 2012 9:59 am

Skilled
Skilled

Malé dítě v potrhaných šatech právě ulehlo do postele. Mělo za sebou vyčerpávající den plný těžké práce. Navíc pokračovaly extrémní sucha, takže se nemělo čím umýt a téměř ani napít. V napůl dehydrovaném stavu dítě usnulo.

Nacházel se na rozžhavené poušti. Rozhlédl se kolem sebe, ale všude viděl jen písečné duny, nad kterými se vlnil vzduch. Chtěl si zahalit ruce, aby se nespálil, ale když sklonil pohled dolů, zjistil že žádné ruce nemá. Nemá ani žádné nohy, ani nic ostatního ze svého těla. Prostě se vznášel kousek nad pískem. Rozeběhl po písku. Slyšel své kroky, jak do něj došlapují, ale písek zůstával nedotčený. Běžel co nejrychleji uměl a snažil se probudit. Bylo mu jasné, že je to sen. Musel to být sen. Nebo ne? Prostě musel! Jak přemýšlel ve svém neexistujícím těle zatímco uháněl po žhnoucím písku, zakopl a zabořil svůj pohled do země. Vstal zpět na své vzdušné nohy a podíval se pod ně. Na zemi leželo vědro, ve kterém šplouchal zbytek nahnědlé vody. Hned zatoužil po tom, aby se jí napil. Sáhl po vědru a... nic se nestalo. Zkusil to znovu, ale zase neúspěšně. Věděl že se mu to nepovede ani napotřetí. Sledoval hladinu ve vědru, jak se pomalu zklidňuje. Náhle se však kousek vedle vědra začal písek zvedat a vynořila se z něj hlava. Nikdy předtím žádnou takovou hlavu neviděl, ale slyšel o takových občas vyprávět dobrodruhy ve městě. Hlava zamrkala svýma velikýma žlutýma očima, aby z nich dostala písek a rychlými trhavými pohyby se rozhlédla po okolí. Zdálo se že na chvíli se jí "naježily" šupiny a hned zase sklesly a vyhladily hlavu do hladkého tvaru. Hned na to z tlamy vyskočily dva ošklivé jazyky, ozval se odporný sykot a jazyky zase zajely. Hlava začala opět stoupat z písku, až se z něj vynořil obrovitý tvor velmi podobný hadovi s lidskýma rukama. Sáhl zpět do písku a vytáhl z něj dlouhou halapartnu s težkým čepelem na konci. Tvor znovu zasyčel svými dvěma jazyky. A z písku se začaly vynořovat další a další hadí hlavy, následovány jejich zvláštními těly. Chlapec vykřikl vyděšením, ale z jeho neexistujících úst vyšlo pouze ticho. Nakonec před chlapcem stálo nejméně padesát plně ozbrojených hadích mužů. Jeden z nich se připlazil k hadímu muži, který se jako první vynořil hned u vědra. Sebral vědro, vrazil jej do rukou svému společníkovi a hlasitě zasyčel. Znovu se rozhlédl po okolí a na malou chvíli se zahleděl přesně do místa, kde by chlapec měl své oči, kdyby je opravdu měl. Pak se ale podíval někam na obzor a začal se k němu plazit. Všichni jeho vrstevníci ho následovali v nepravidelné řadě. Vypadalo to, že se cestou nervozně ohlížejí za sebe přesně na místo, kde pořád ještě stál vyděšený chlapec. Ten je sledoval dokud nezmizeli za nejbližší dunou. Pak se otočil žpět aby se podíval na písek, ze kterého tvorové vystoupili a znovu vyděsil k smrti. Teď už se mu dokonce povedlo vkřiknout. Ovšem jak si rychle uvědomil, to byla chyba. Přímo za ním až do této doby stál další hadí muž, který se ted upřeně díval do chlapcových očí. Pomalu otevřel ústa, ve kterých se stejně pomalu vysouvaly špičaté zuby. Přesně ve stejný okamžik, kdy se chlapec chtěl dát na útěk, hadí muž vyskočil, zasyčel a skousnul...

Chlapec se probudil se s nesnesitelnou žízní, která pomalu přecházela v bolest. Na zemi vedle postele leželo dřevěné vědro, ze kterého právě vytékala voda znečištěná pískem...

Profile ICQ  

Ads
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  Page 2 of 2
 [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex