* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Board index » Questy
Author Message
PostPosted: Thu May 26, 2011 9:12 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:00:00
Status: banned
Reg. players: 0
Prolog
"Ucti památku Aerina, posledního z našeho národa, pokloň se před jeho hrobem, prosím. Jeho povinností, z usnesení rady starších, bylo schovat veškeré bohatství Quadron city."
... a tak se taky podle nápisu na jedné zdi i stalo. Až k nevíře je skutečnost, že v tom, co zůstalo ze sídla kdysi národa slavného i za hranicemi tohoto světa, zůstala stát i tato zeď s vrytým nápisem odkazujícím k mapě pokladu.
Image

Profile  

Ads
PostPosted: Thu Jun 02, 2011 9:20 pm

Skilled
Skilled

Dějství I
"Poslal jsem svého vnuka Joachyma s mapami, které našel při koupání na písečné pláži, do Medey. Je tomu už dva týdny a stále se nevrátil."
"Zjistíme, kde se toulá, pane Fisku."
...
"Mrtvý? Mrtvý? Co? To, to ne, to není možné, to...
...
"Děkuji vám alespoň za to, jeho ostatky pohřbím tady na naší zahradě a ty proklaté mapy uložím do mé knihovny, každý si je bude moct prohlédnout."

"Cítím se tak bezmocný, ač léčitel, nedokážu oživit svého vnuka, nikdo ho nedokáže oživit."

"Já opravdu nevím kam ukazují. Poznal jsem jen, že byly nakreslené v té době, kdy zanikl Quadron."

Image

Profile  

PostPosted: Wed Jun 08, 2011 11:02 pm

Skilled
Skilled

Dějství II
"Piráti mi ukradli takovej podivnej stařevypadající svitek, co jsem zrovna vylovil z moře. Napadli nás zrovna, když jsem ho chtěl rozvázat."
...
"Ách, ano, to je ten svitek. Naše loď se ale po tom útoku pomalu potápí. Dovezte nás domů"
...
"Teď konečně v bezpečí a v klidu se můžem podívat co je na tom svitku. Hmm, nejde to skoro přečíst. Donesu ho zdejším mágům, ti si snad budou vědět rady."
...
"Ten svitek zůstane v majetku města, je příliš historicky cenný, než aby byl ponechán v rukou nějakého rybáře. Není na něm mnoho ke čtení, je hodně starý a tak je písmo nečitelné. Nicméně pokusím se opsat co přečíst lze a opis bude veřejně přístupný v naší knihovně."
"Souhlasím, mně by byl stejně k ničemu a když je tak cenný jak říkáte, tak ať si ho každý může prohlédnout. Jen nám za něj něco zaplaťte, jako nálezný."

Utržené peníze šel rybář obratem vsadit do místního kasina.
Image

Profile  

PostPosted: Wed Jun 29, 2011 7:12 am

Skilled
Skilled

Dějství III
"Musíme vyjet proti těm ice monstrům, jejich chování je nějaké podivné. Bezpečnost našeho obchodního města je na prvním místě."
...
"Kapitáne, jejich vůdce měl u sebe tenhle poničený svitek"
"Mmm, tak možná proto se tu shromáždili, pravděpodobně se vůbec nechystali zaútočit na město. Ten svitek ale vypadá hodně staře, jakoby na něm bylo dřív něco napsáno. Třeba nám o něm něco poví městský léčitel."
...
"Doneste ten svitek mému známému do nedalekého kostela na východě. On se dříve zabýval i studiem a restaurací starých památek."
...
"Hmm, to vypadá na jazyk zaniklého Quadronu, se slovníkem bude překlad hotový zítra. Bude to vzácný doplněk kostelní knihovny."

Image

Profile  

PostPosted: Wed Jul 13, 2011 9:08 am

Skilled
Skilled

Dějství IV
"Ten výskyt památek Quadronu v poslední době je zvláštní. Všechny svitky byly nalezeny ve vodě. Podle mých výpočtů mořských proudů by nějaká stopa mohla být i na tomto nedalekém ostrově."
...
"Ano, nedávno jsem na břehu našel nějakej starej svitek. Jsou na něm nějaký bláboly. Klidně si ho vemte, ale něco za něco."
...
"Tady máte, co jste chtěl. Teď svitek"
"Hahaha, hlupáci. Díky, že jste za mě odvedli špinavou práci. Kal Ort Por, Vas Kal Xen"
"Coto? Kam zmizel? Zabijte ty stvůry a pak prohledejte dům, ten svitek tady bude!
...
"Tady je ten svitek"
"Výborně, teď se musím vrátit do cechu a přeložit ho. Konečně domu, je tam sice chlad, ale bezpečno. Překlad bude hotový snad zítra. K vidění bude v cechovní knihovně."

Image

Profile  

PostPosted: Mon Jul 25, 2011 9:36 am

Skilled
Skilled

Epilog
"Teď, když už je odkaz Quadronu ve správných rukou, konečně můžu v klidu opustit Endor. Strávil jsem tu příliš dlouhou dobu. K tomu však potřebuju otevřít bránu do očistce."
...
"Všechny zvrácené duchy jsme z města odstranili, můžeme otevřít bránu."
"Děkuji vám přátelé, nechť jsou čtyři elementy i nadále v rovnováze. Žijte blaze!"
"Sbohem Walreine."

http://www.youtube.com/watch?v=RFegez780Rs

Profile  

PostPosted: Tue Aug 02, 2011 12:39 pm

Skilled
Skilled

Písemné památky Quadronu byly shromážděny a uloženy v Medejské knihovně.

Profile  

Ads
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  Page 1 of 1
 [ 7 posts ] 

Board index » Questy
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex