* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Pokec Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: Mon Sep 25, 2017 9:42 pm

Newbie

Online: 00:00:00
Status: jailed
Reg. players: 0
Proste jim meli zabanovat Ip,postavy a vsechno a nenechat je tu znova hrat ono by se to celkem vycistilo.

Profile  

Ads
PostPosted: Tue Sep 26, 2017 7:14 am

Adept
Adept

Status: active
Quote:
pát dub 24, 2015 8:20 pm

Na prikaz hlavniho Admina Demostenese permanentne zabanovany vsechny ucty hrace Neverminde.

Souhlasím s tebou :lol:

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Sep 26, 2017 9:42 am

Hero
Hero

Status: disabled
Eraaathia: Pfff. Tak zas.

Ivan nijak drasticky poklady v dungeonech neměnil. Ty velmi slabé "miraculové" poklady (síla 116 nebo 117) v tech dungeonech byly dlouhé roky, ale vzhledem k tomu, že ten drop je tak nízký, ty dungeony nikdo nechodil a nikoho nenapadlo, že z pokladu kde padá 15k goldu může padnout miracle.

Naši to začali v té době chodit potom, co se tyhle starý dungeony začaly v rámci Treasure Questu probíhat na gobliny, a právě tuším z Vampire Mansionu jim padnul miracle z pokladu. Všichni byli hodně překvapení, že to padlo, ale samozřejmě druhý krok byl, že začali vymýšlet kde všude by mohl podobný poklad být a jak to proběhnout.

Zadruhé, žádné poklady jsem já určitě nerušil a už vůbec ne na podkladě toho, že by nějaké dungy začal chodit. Co je vtipné je, že "naše" (potom co si uvědomili, že je daleko lepší vykopat si ve stejné parte pětkovou mapu) to přestalo poměrně hodně rychle bavit a obě "Vaše" harverské party těch dungů proběhlo daleko více než "naši".

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Tue Sep 26, 2017 11:31 pm

Skilled
Skilled

Vcetne Vesmiru kde si menil za pochodu klicnika na poklady. Ivane bud aspon trochu soudnej. Navic si byl GM a pokud se o takovych dungach dovis mas je spravit a ne je huntit s partou. A + nebudeme se bavit o stounech ze :mrgreen: .

http://www.aero.vyrobce.cz/

Heretics Fantastic Six :)
[Master] Albos
[Master] Suzane
Atil
[PK] Yesica
[Veteran] Circa
[Appre] Boubou

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Wed Sep 27, 2017 9:36 am

Hero
Hero

Uvědomuješ si doufám, že se ti v jednom souvětí podařilo říct mi, že jsem měl věci rychle opravovat ale jedním dechem vyhejtit za to, že jsem je fakt opravoval?

Ad klíčnící a probíhání - To je těžké. Když se něco upraví ihned tak si stěžují ti lidi, kteří to vymysleli a natrénovali. Což samozřejmě není fair, pokud to není vyloženě bug, tak by invence nějakým způsobem ohodnocena být měla. Když se to nechá moc dlouho, tak si naopak stěžuje druhá strana, že se záměrně nechala tak dlouhou dobu neopravená díra v nastavení. Což se taky shodneme, že není dobře.

Můj názor je, že v tomhle případě je dobrý najít nějaký kompromis, nadávat můžou potom sice obě strany, ale člověk má čisté svědomí. Navic je třeba si uvědomit, že ono není dobrý do něčeho hrabat hned, je dobrý chvíli počkat a nejlépe se podívat na to, jak danou věc dělají třeba dvě guildy a fix potom nahodit podle toho.

Za běhu se určitě nic neopravovalo, nebo já jsem aspoň nikdy neopravoval.

Ještě když se vrátíme do vesmíru tak za:
A - to rozhodně není low dungeon, npc ve vesmíru jsou těžší než v abyssu a délkově, pokud se to zabíjí tak jak má, je to časově skoro tak dlouhé jako abyss. Naopak poklady jsou tam slabší než v abyssu. A probíhat se dal/dá i abyss. Ten dungeon je principielně nastavenej dobře a není to low dungeon.
B - Je to jedinej ze série diablo dungeonů, které jsem nespawnoval já ani hondos. Zpětně vidím, že jsem si to radší měl udělat sám, ale chtěl jsem pověřit nějakou prací nováčky v teamu. Neoptimální nastavení, které bylo a které asi ještě stále trvá, a následné fixy, které jsem musel udělat, jsou důsledkem tohoto.

A stonech se klidně bavit můžeme. Přiznám se, že obecně moc netuším, na co teď narážíš. Za našeho působení se jistě přidávaly stony jak do neatraktivních starých dungeonů tak se otevíraly nové dungeony a místa na expení zvlášť low a middle level postav. To je ve stavu Endoru a obrovskýma nůžkama mezi novýma hráčema a ostřílenýma veteránama pozitivní věc a exp. stony jsou věc, která je v tomhle případě perfektní, protože tak jak tak končí na 40. levelu.

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Wed Sep 27, 2017 10:51 am

Skilled
Skilled

Patriarch wrote:
Uvědomuješ si doufám, že se ti v jednom souvětí podařilo říct mi, že jsem měl věci rychle opravovat ale jedním dechem vyhejtit za to, že jsem je fakt opravoval?

Můj názor je, že v tomhle případě je dobrý najít nějaký kompromis, nadávat můžou potom sice obě strany, ale člověk má čisté svědomí. Navic je třeba si uvědomit, že ono není dobrý do něčeho hrabat hned, je dobrý chvíli počkat a nejlépe se podívat na to, jak danou věc dělají třeba dvě guildy a fix potom nahodit podle toho.

Jo ale opravoval si to za chodu nam ne vlastni guilde to je rozdil ne. A obe strany? Vsak ste to nekolik mesicu chodili jenom vy. OMG Ivane koncim dal uz nebudu nic psat skoda ze to Gereth nedotahl do konce mozna bysme pak vedeli kde je pravda. GL

http://www.aero.vyrobce.cz/

Heretics Fantastic Six :)
[Master] Albos
[Master] Suzane
Atil
[PK] Yesica
[Veteran] Circa
[Appre] Boubou

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Wed Sep 27, 2017 11:29 am

Hero
Hero

Gereth i ostatní (např. několikrát jsem GM postavu nalogoval u Honyi v kanclu) prověřovali mě i ostatní lidi v mém teamu a nic nenašli.

Dále o měsících se určitě mluvit nedá, do každého z těch dungeonů přibyly protiprobíhací featury/snížení dropu do 14 dní, já osobně jsem třeba vesmír probíral všehovšudy snad třikrát než jsem se rozhodnul jak chci navázat klíčníky. S Vámi to nemělo společného nic a popravdě řečeno ten dungeon je stále probihatelnej doteď a zrovna Vaše guilda, respektive určité skupiny v ní, se ho naprobíhala daleko více než naše.

Opakuju, za běhu jsem nikdy nikomu v dungu nic neopravoval. Ale zajímalo by mě, jak jste to zjistili. Ale když už jsi u vlastní a nevlastní guildy , tak jak už jsem psal, je poměrně smutné, že obecně cizí jsem vždy třestal méně než vlastní. Vy jste udělali tolik věcí, nad kterýma jsem zavřel oči, že už si na všechny asi nevzpomenu. Ale právě z toho důvodu, že jsem nikdy nechtěl dělat zbytečné vlny, tvrdě trestat a snižovat tím online status, jsme se rozhodli zavřít oči. Je celkem smutné vidět, že hodně lidí má celkem selektivní paměť, ale zavděčit se nelze asi každému.

Taky se měj.

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Wed Sep 27, 2017 5:29 pm

Newbie

Status: banned
Hej Erathia ty si vazne tak tupej ocas to neni ani mozne, uvedomujes si ze ty sis nastrkal do baraku stone co daval 60k a expy furt dokola ?? :D Pak si to prodaval za real 100kc za mega, co s tim ma spolecnejch par dungu navic, Ivan ani Hondos to nerusily ale dostali to z vyssich mist. Je videt jak jsi informovany nebo spis tupy *censored*.-

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 2 of 2
 [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Board index » Pokec
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex