* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Pokec Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Nova instance Endor, wipe, zadni GM
Budu hrat 59%  59%  [ 82 ]
Zvazil bych to 17%  17%  [ 24 ]
Spise nebudu hrat, nehce se mi zacinat znova 22%  22%  [ 30 ]
V zadnem pripade, miluju majetek a nechci se citit jako noob 1%  1%  [ 2 ]
Total votes : 138
Author Message
PostPosted: Thu May 17, 2018 11:20 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Ja len aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu... ja nekritizujem endor ako celok ze je to zly shard... naozaj respektujem kolko prace je tu odvedenej a fakt mam respekt pred kazdym developerom. Posledne 2 roky je moje hobby amatersky game development... samozrejme nic som nespravil ani najblizsich 10 rokov nespravim len si tak tukam v unreali... a na vlastnej skusenosti chapem ze game development je neskutocne narocny, ako aj casovo, tak aj skusenosti treba (nie je developerske ale aj marketingove a mnoho dalsich)...
Ja som len chcel poukazat na to, ze niekedy by bolo fajn vypocut nazor aj ostatnych... Uplne rozumiem preco je endor taky aky je... keby tiez vlastim free server urobil by som ho tiez z 90% podla svojich predstav...
podla mna bola tato nova instancia idealna vyskusat to, ze by tu vobec nebol level system ale rovno by sa hralo a nejaky ten progress by sa spravil iny... napr. hromadenie nejakeho pve/pvp majetku... lebo teraz mat 2 endory... no neviem osobne keby este hravam na dp a rozdeli sa uz tak maly shard... tak by sa mi to moc nepacilo keby to bolo vsetko rovnake...
mohli ste skusit dat hlasovanie napr. taketo ze "Aky level system by ste chceli?":
1. unlimited level
2. pvp level cap, pve unlimited
3. no-level (max level od zaciatku)...
tak tolko mojej konstruktivnej kritiky... ak sa tato nova instancia rozbehne, kupim zase od niekoho ucet a zahram si :D areny mi naozaj chybaju tie som mal fakt rad.

Profile  

Ads
PostPosted: Fri May 18, 2018 12:56 am

Scout
Scout

Demostenes wrote:
kritika pochazi od lidi, kteri sami na Endoru byli GM a tedy mohli delat rozvoj do nekonecna. Dobre napady a kor rozvoj jsem vzdy podporoval (nove dungy, lokace, povolani, questy, byly i navrhy na veleprojekty jako endor sero....). Takze jako kritizujete sami sebe?

Si teraz nie som isty ci si to fakt neuvedomujes, alebo len drzis lajnu v zaujme flamu. Ty si ten, ktory vsetky potrebne zmeny zablokoval. S tym, ze do systemu sa nemoze sahat, pretoze by to hracov len nasralo. Preto sa nikdy nevyriesili veci ako rozbite TW/liga, rozdiely v highlvl postavach, alebo masivne odpadavanie novych hracov par minut po prvom lognuti. Dovoloval si robit len questy, dungy, npc. S tym, ze to je jedine co zabera na status. A pozrime kam sme sa dostali. Endor bol technologicka aj herna spicka v svetovom meritku, ktora lakala plno schopnych ludi, pze bolo ctou na nom pracovat. Teraz je z neho zastarala kraksna, ktora novych hracov ledva pusti do hry ak sa Endoru rovno z dialky nevyhnu. A po restarte serveru trva 2 tyzdne kym sa Gereth zlutuje a spusti vam help, pretoze vsetci, ktori si vazia svoj cas, isli pracovat na zaujimavejsich projektoch.

Cool story: po tom co si uz par rokov blokoval vsetky cudzie navrhy na systemove zmeny, si tipujem precital nejaku fantasy knizku a prisiel so spominanym navrhom "Endor sero". Coz bol system ktory by drasticky zmenil hru, od PvP po PvM, bol by na rok scriptovania (alebo by to mozno ani neslo implementovat) a osadzovania "sera". A otvoril by celu novu skalu potencialnych bugov a exploitov. A polovica teamu na to ani nereagovala, len na seba neveriacky "pozerala" po icq. Slusne povedane.

Jedina poriadna vec co sa za poslednych 10 rokov urobila bolo pridanie aren. To urobili ludia, ktori teraz vytvaraju ToT. A ti odisli z Endoru preto, ze uz boli frustrovani tym, ake tazke bolo cokolvek na Endore pretlacit. Chudak Ivan musel napisat dokument o rozsahu bakalarky, len aby si mu dovolil zmenit dmg wrathu (jedno cislo). Ten dokument btw nic nedokazoval, o to je to vtipnejsie.

Demostenes wrote:
A o tom, co to znamena provozovat neco 15 let a na jake problemy narazite, nemate naprosto zadne tuseni.

A pointa je co? Ze kedze nikto z nas este nerobil admina na sharde, tak sa na to mame rovno vykaslat a pridat sa na projekt, ktory vedie clovek, ktory uz jeden shard uspesne uadminoval k smrti? To by bol co za pristup? Provozovat shard zvladli desiatky ludi pred nami len v UO scene. Tipnem, ze mame sancu zvladnut to aj my.

Demostenes wrote:
Vazne si myslis, ze na feature, ktera na endoru nejde (o cemz docela pochybuju), postavis server? Ze to bude jako to, cimz se odlisis a ziskas 1000 online? A vazne si myslis ze produkt sam o sobe staci, aby se tam dostali lidi?

Nemyslim. To bolo cisto zdovodnenie preco urobit ToT trva dlhsie nez urobit Endor. Nie vsetko co robime, je zamerane len na maximalnu efektivnost v hrabani statusu. Robime shard, na ktori budeme moct byt hrdi. Nie genericky shard cislo 1000. To zahrna aj robenie featur, ktore nikde inde nemaju (pze na to som ja osobne hrdy).

Demostenes wrote:
No, vsak uvidite sami, dojde vam spousta veci. Ja si jeste par let pockam az failnete a pak se o tom muzeme pobavit.

Nemyslim, ze niekto z nas je natolko odtrhnuty od reality, aby si myslel, ze to 100% vyjde. Kludne nas to moze o mesiac prestat bavit. Alebo mozme zistit, ze sme uplne spatne odhadli, co nasu cielovu skupinu dnes bavi. My sa netvarime ze sme neomylni. Zlyhanie je velmi pravdepodobna moznost. A je to ok. Uvedomime si chybu, poucime sa, ideme dalej.

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 5:22 am

Hero
Hero

Online: 00:01:05
Demostenes wrote:
2009 wrote:
urcite byl status i 300+

Mam pocit, ze rekord je přes dost 400. První den po spuštění bylo 170.

Dokonce..

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 8:16 am

Skilled
Skilled

aargh2 wrote:
Koukam server jeste nejede, a tady uz je flamewar jak prase. ;-)

Konečně Demo začal psát něco jiného, než že dá ban všem koho nemá rád, a ty to nazveš flamewarem.

Demostenes wrote:
kritika pochazi od lidi, kteri sami na Endoru byli GM a tedy mohli delat rozvoj do nekonecna. Dobre napady a kor rozvoj jsem vzdy podporoval (nove dungy, lokace, povolani, questy, byly i navrhy na veleprojekty jako endor sero....). Takze jako kritizujete sami sebe?

To jako vážně? Však každý, kdo se pokoušel pro Endor v posledních letech něco dělat ti řekne, že největší brzda v jakémkoliv progresu a pokroku jsi byl ty. Byla spousta kvalitních návrhů jak zlepšit hru, ale Demo prostě řekl ne.
Já osobně jsem se snažil stavět pro Endor nové lokace, takže mám přehled pouze v této věci;
Dostat nový dungeon (s kterým jsem vyhrál 3. místo stavařské soutěže) do live mapy trvalo rok a půl, a dokonce to GM co to mělo na starosti mi poztrácelo půlku dat. (ten dung měl mít ještě podzemí...)

A že má Endor za sebou 14, nebo dokonce 16 let vývoje? Tak to je blábol největší. Však minimálně posledních pár let, od té doby co není aktivní Ivan a lidi kolem něho, běží Endor na totální volnoběh. Snad jediný alespoň trochu aktivní člověk z teamu je Gereth, který to zapne a vyřeší problém, když se něco zesere. Jen tak namátkou; kolik let se mluví o tom, že bude vůz pro crafty? Kolik let se otevíral water dungeon? Kolik let se slibuje povolání bard? Endor se nevyvíjí, a v posledních letech ani nevyvíjel, ale pouze stagnoval a přicházel o hráče.

Každopádně super, že jsi sem poslal Chosena aby tu vytáhl nějaké 10000x omleté old school hlášky, je to takové pěkné retro.

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 8:55 am

Newbie

Online: 00:00:56
Nechci se tu zastávat "oprava: Demosthena" za to co udělal nebo neudělal, ale v jedné konkrétní věci má pravdu za Vámi pánové zatím není vidět nic... aneb .../tales-of-tasartir

Ad.2 přeci jen provozování něčeho, jako je UO Endor stojí peníze a předpokládám, že ani "já" ani "abcd" či "Klytaa" jsme do toho ty peníze nedali.

PS: Jak to vypadá s Endorem 2 ? :twisted:

PS2: Dík
a) Antická jména zakončená na -as, -us, -es, -os se skloňují tak, že se v nepřímých pádech tato zakončení odtrhávají a pádové koncovky vzoru „pán“ se přidávají k základu jména (Titus, Marsyas, Demosthenes, Ikaros – 2. p. Tita, Marsya, Demosthena, Ikara).

Last edited by Mefistor on Fri May 18, 2018 9:52 am, edited 2 times in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 18, 2018 9:06 am

Endor manager
Endor manager

abcd wrote:
Si teraz nie som isty ci si to fakt neuvedomujes, alebo len drzis lajnu v zaujme flamu. Ty si ten, ktory vsetky potrebne zmeny zablokoval.

Protoze ty "potrebne" zmeny byly naivni nesystemove upravy plynouci z nepochopeni systemu jako celku. Zmeny v takto komplexnim systemu se opravdu nedelaji, ze jdeme hura menit cisla a otestujeme to na lidech. Vzdy jsem rikal, ze kdyz nekdo zmenu podlozi rozumnymi daty (ne pocity), tak se o tom muzeme bavit. Ivan to vypracoval, davalo to smysl, stalo se to. Byl jediny za mnoho let, kdo dokazal nazor obhajit nejakou analyzou. Zbytek byly jen navrhy, jak hru co nejvice zjednodusit, zrychlit expeni a znicit to, co dela endor endorem, protoze to navrhovali lidi, kteri z endoru chteli counterstrike a 1vs1. A kdyz slo o to udelat zmenu, ktera by neco realne prinesla (nove povolani), nebo hru posunula nekam uplne jinam jako endor sero (ano, byla by to spousta prace a testu a byl by to defakto endor 2, ale to by presne dalo hre dalsich 5-10 let zivota), tak najednou ticho po pesince, protoze to by byla realna prace. Pamatuju, jak si kdysi vsichni tukali na celo, kdyz se objevil projekt Endor. Nebylo mozne to dokoncit a mit nejake hrace...Na druhou stranu tomu rozumim, pracovat zadarmo na vizi nekoho jineho chce nekonecnekrat vetsi zapal (nebo byt placen), nez pracovat na vizi sve. A to je problem vsech free projektu. Jakmile se rozpadne puvodni jadro, ktere vizi sdili, tak novi lide uz k tomu nikdy nebudou tak pristupovat a vydrzi max rok. Malokdo se dokaze sdilet vizi puvodniho tymu. A techto cyklu obmeny GM bylo na Endoru asi 7....

Ano, content je to jedine, co drzi status, co asi delaji vsechny existujici komercni MMO? Pridavaji content. A vubec to nefunguje :roll: Naopak systemove zmeny ve prospech "pristupnosti novackum" to zatim vzdy spolehlive pohrbily (Darkfall). Na free shardu status online vzdy naprosto souvisel s aktivitou GM. Byly questy/akce, pridaval se obsah, status rostl. GM prestali cokoliv delat, slo to do haje. Jak sami pisete, ze trvalo dostat do mapy nove veci rok a pul, to je presne ta aktivita GM a vzajemna chut spolupracovat a pracovat na necem slozitejsim. Ty na to koukas za dobu ery GM Ivana, ale jak dlouho to bylo? Rok? Rok a pul? Za tu dobu nelze pochopit dynamiku online serveru a komunity. No, vsak uvidite, az to treba nekdy spustite.

http://www.sosariantales.com/Tale%2004% ... 20pker.htm

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 18, 2018 9:08 am

Skilled
Skilled

Demostena, skloňuje se to Demostena..
A nějaké malé peníze jsme do toho už dali, pokud to opravdu potřebuješ vědět.

Image

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 9:14 am

Scout
Scout

Ja se Dema klidne zastanu...a celeho teamu Endoru.Co dokazali udelat z pixelove hry je nadhera.
A pro vas blbce, kteri jen kritizuji a hovno.Vy jen dojdete domu z prace,skoly, cehokoliv a umite jen kritizovat a hrat si.Ale ti lidi pro vas neco delaji a zadarmo.Dokonce do toho davaji vlastni penize a stejne budete remcat...S prominutim GM, bezte doprdele...
Kdyz budete mlcet,udelate lip.

A pokud chcete na jiny, novy server kamkoliv.je to svobodna zeme, muzete si delat co chcete...nikdo vas tu nedrzi, tak bezte, tady bude klid a vsichni z Endor teamu budou mit cas na praci a ne resit vase stupidni komenty a urazky

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 10:02 am

Admin
Admin

Online: 46:36:17
Quote:
Každopádně super, že jsi sem poslal Chosena aby tu vytáhl nějaké 10000x omleté old school hlášky, je to takové pěkné retro.

LOL .. to urcite .. protoze ja jsem presne ten typ hrace/cloveka co by se nechal nekym nekde posilat nebo rikat neco s cim nesouhlasim ;)

Za celou dobu co jsem na Endoru byl aktivni se mi ani jednou nestalo ze by muj napad byl zablokovan.. mozna tim ze jsem nemel debilni napady :D. Ty napady po GM foru jsem videl i kdyz jsem neprispival... to fakt nejde delat stylem 'hura akce'. Bakalarka? V alfe jsme klidne psali diplomky aby se ten system vyladil a bylo to v poradku.

TheChosen - Master of Self, Servant to None

Profile WWW  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:02 am

Scout
Scout

TheChosen wrote:
Quote:

LOL .. to urcite .. protoze ja jsem presne ten typ hrace/cloveka co by se nechal nekym nekde posilat nebo rikat neco s cim nesouhlasim ;)

Za celou dobu co jsem na Endoru byl aktivni se mi ani jednou nestalo ze by muj napad byl zablokovan.. mozna tim ze jsem nemel debilni napady :D. Ty napady po GM foru jsem videl i kdyz jsem neprispival... to fakt nejde delat stylem 'hura akce'. Bakalarka? V alfe jsme klidne psali diplomky aby se ten system vyladil a bylo to v poradku.

Z tvych postu, sem pochopil spravne, ze ty uz Endor nespravujes? Nebo sem pochopil spatne ? ....Byla by to skoda :D

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:13 am

Admin
Admin

Prestal jsem se do hloubky angazovat nekdy ke konci sun gods questu .. cca rok 2010.. definitivne jsem pak 'ukoncil karieru' na vanoce 2011. Jednou za cas jsem se ale vzdy podival jak se dari.. a obcas i nalogoval se jen tak projit :)

Profile WWW  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:14 am

Scout
Scout

TheChosen wrote:
Prestal jsem se do hloubky angazovat nekdy ke konci sun gods questu .. cca rok 2010.. definitivne jsem pak 'ukoncil karieru' na vanoce 2011. Jednou za cas jsem se ale vzdy podival jak se dari.. a obcas i nalogoval se jen tak projit :)

To je fakt skoda, na questy pokud si pamatuju spravne jsi byl taky dobry...Pojd nam delat quest na E2...alespon bude sranda :D

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:23 am

Skilled
Skilled

TheChosen:
To je jedno, jestli ho sem Suruman poslal, a nebo jestli Gríma Červivec přišel psát příspěvky z vlastní vůle...
Od člověka, co naposledy logl tuhle hru tak před deseti lety, a hlavně od někoho kdo stvořil dnes již legendární "Chosenovo tabulku" (http://www.endor.cz/presentation/40) nelze brát nic vážně. Je všem jasný, že jsi na Endoru udělal velký kus práce, a že díky tobě a tobě podobným ta hra vůbec vznikla. To nikdo nezpochybňuje ani neznevažuje.
Jde o to, že teď je situace úplně jiná, a to už nějakou dobu. Hodně se toho změnilo, od té doby co jsi to naposledy zapnul.
Takže to co píšeš je naprosto a šíleně mimo realitu. Už ta Tvoje tabulka tenkrát byla...
Vždy, když se stavíš a něco sem napíšeš tak je to, jak už jsem ostatně říkal, takové roztomilé retro.
Člověk si pak rád zavzpomíná na tvoje questy na gladiátor aréně, kde lidi wipovali na massovky u MvM turnajů.
Jo, bylo to fajn ale časy se mění. Je potřeba si přiznat, že o současném Endoru nevíš nic.

lumik01: Asi vůbec nechápeš, co tu kdo píše. Nebo prostě jen nemáš informace.
Quote:
A pro vas blbce, kteri jen kritizuji a hovno.

Jestli je tohle reakce na "abcd", tak pro tvoje info to je člověk který byl v Endor teamu pod jménem Saum.
Po neshodách s vedením serveru GM team opostil. Rozhodně pak ne někdo, kdo udělal hovno.

Image

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:25 am

Scout
Scout

Klytaa wrote:
TheChosen:
To je jedno, jestli ho sem Suruman poslal, a nebo jestli Gríma Červivec přišel psát příspěvky z vlastní vůle...
Od člověka, co naposledy logl tuhle hru tak před deseti lety, a hlavně od někoho kdo stvořil dnes již legendární "Chosenovo tabulku" (http://www.endor.cz/presentation/40) nelze brát nic vážně. Je všem jasný, že jsi na Endoru udělal velký kus práce, a že díky tobě a tobě podobným ta hra vůbec vznikla. To nikdo nezpochybňuje ani neznevažuje.
Jde o to, že teď je situace úplně jiná, a to už nějakou dobu. Hodně se toho změnilo, od té doby co jsi to naposledy zapnul.
Takže to co píšeš je naprosto a šíleně mimo realitu. Už ta Tvoje tabulka tenkrát byla...
Vždy, když se stavíš a něco sem napíšeš tak je to, jak už jsem ostatně říkal, takové roztomilé retro.
Člověk si pak rád zavzpomíná na tvoje questy na gladiátor aréně, kde lidi wipovali na massovky u MvM turnajů.
Jo, bylo to fajn ale časy se mění. Je potřeba si přiznat, že o současném Endoru nevíš nic.

lumik01: Asi vůbec nechápeš, co tu kdo píše. Nebo prostě jen nemáš informace.
Quote:
A pro vas blbce, kteri jen kritizuji a hovno.

Jestli je tohle reakce na "abcd", tak pro tvoje info to je člověk který byl v Endor teamu pod jménem Saum.
Po neshodách s vedením serveru GM team opostil. Rozhodně pak ne někdo, kdo udělal hovno.

Spise nedostatek infa.Jen se me nelibi, jak se do Dema vsichni navazi...Tot vse :DJak jsem komusi psal uz na vyvesce....Uz jsem dlouho pryc a vypadl sem z obrazku...

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:38 am

Admin
Admin

Quote:
To je fakt skoda, na questy pokud si pamatuju spravne jsi byl taky dobry...Pojd nam delat quest na E2...alespon bude sranda

Jak jiz jsem rikal kdybych se nekdy vracel k stavbe online her tak urcite zamirim na E2 .. ale jelikoz uz mam manzelku tak je to nerealne minimalne do duchodu ;)

Klytaa: Sam rikas ze se na Endoru moc toho nezmenilo takze nevim co jako mam chapat o soucasny Endor situaci ktera ma byt uplne jina. Kdo chce vytvaret pro hrace, vytvari.. kdo chce hrat, hraje (v tomhle topicu najdes lidi kteri teprv zacali od nuly), kdo ma same vymluvy tak jde zakladat svuj vlastni shard nebo jednoduse jde delat jine veci.. svet je velky.
Tech cyklu jako tento jsem videl asi uz 5... zatim zadny Endor-killer shard nevznikl. Chapu ze verite ze 'tentokrat je to jinak' ale prosim.. rozjedte to. Nechapu co tady delate na forumu tohodle 'mrtvyho shardu' a radsi neinvestujete ten cas pro stavbu noveho super-shardu?

Jestli nekdo chce hledat 'vinika' pro maly status online v srovnanim s UO Forever tak ja vam to vysvetlim:
1) Ceska lokalizace dela svoje
2) Custom mapa i kdyz je lepsi nez original pritahuje mene hracu. Vetsina retro hracu se vraci k UO pro ten cely balicek. Kdybych osobne sel zpet hrat UO tak nejspis hraju nekde nejakej T2A shard... ne protoze je lepsi nebo protoze ma vic contentu nez Endor ale protoze mam nostalgicke vzpominky na Vesper, Magincia, Delucia, Trinsic, Moonglow... zadna super,hyper,mega propracovanost shardu tohle nenahradi.
3) Hard core system ktery diky bohu nikdo nezmenil.. radsi z povzdali uvidim na Endoru 10 hracu nez 100 tramelaku

Profile WWW  

PostPosted: Fri May 18, 2018 11:42 am

Scout
Scout

TheChosen wrote:
Quote:
To je fakt skoda, na questy pokud si pamatuju spravne jsi byl taky dobry...Pojd nam delat quest na E2...alespon bude sranda

Jak jiz jsem rikal kdybych se nekdy vracel k stavbe online her tak urcite zamirim na E2 .. ale jelikoz uz mam manzelku tak je to nerealne minimalne do duchodu ;)

Vim presne jak to myslis :D Pred mesicem se nam narodila mala a zezere hodne casu no :D A uz se clovek musi starat o barak a vsechno, takze naprd...No skoda te...

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 2:09 pm

Skilled
Skilled

lumik01 wrote:
Spise nedostatek infa.Jen se me nelibi, jak se do Dema vsichni navazi...Tot vse :DJak jsem komusi psal uz na vyvesce....Uz jsem dlouho pryc a vypadl sem z obrazku...

V tom případě bych se možná neangažoval a prostě šoupal nohama. Bylo nespočet fajn nápadů, který Demo okamžitě zatrhl a i díky tomu to na Endoru je tak jak je :)

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 18, 2018 2:26 pm

Admin
Admin

Mrkl jsem teda na Gm foru co to bylo za dokonale napady ktere zatrhl zly Demo a ktere znicili shard:

Moje top favority jsou tyhle dva:

a) - Strop pro staty do lvl 30. 30+ vyhoda jen do PvM
b) - Recall za behu. Neumoznit hraci v combatu portovat za behu z boje.

*tleska* .. ze to nikoho driv nenapadlo ze nejlepsi zpusob jak motivovat hrace je omezit jeho rust aby nemel zadne vyhody z toho ze hraje 12 hodin denne... a pak k tomu ze slabych hracu udelat fackovaci panaky aby je mohli gangovat vetsi skupiny 10x denne :D

Pak jeste nejake vykriky do tmy pro nerf nejakych povolani bez zadnych dat whatsoever nebo zadnych specifik co presne a o kolik se ma snizovat/zvysovat. Dokonce autori navrhu dostali zelenou to rozjet a testovat (samozrejme ticho po pesine). V alfe se to delalo tak ze jeden jediny koncept (napriklad meditation vs manaref) zabral 15 stranek na foru a pak to skupina testeru testovala tyden v PvP nez se neco rozhodlo.

Profile WWW  

PostPosted: Fri May 18, 2018 2:33 pm

Skilled
Skilled

Co například TW o cechy, aby i lidi s méně časem mohli mít aspoň nějakej cíl? Posunul se hezky vet do 30tky, ale ani tak nemělo smysl si tam classu držet, když nějak nebyl důvod. TW o cechy pro veterány, lidi by měli 30tkový chary a TWčka by byly aspoň nějak balanced.. místo toho chudáci s 30tkama museli hrát proti 45tkám. Tleskám, hodně dobrej balance :D A takový to, že pvp se hraje v ironu a 30lvl je strop. Ano, 13 let zpátky, a to jen hodně možná. Doba je trochu jinde, lidi běhají s top scriptama/macrama a nemají wooden net, takže rozhodují bohužel i cube ringy. Což si ostatně Demo dodnes nepřiznal. Netvrdím, že unlimited level byla chyba, ne, v tom má Demo pravdu, ovšem před 15ti lety nějak nikdo nemohl počítat s tím, že ranger/roug/mág 45lvl bude trochu jinde než ostatní 45lvl classy. Bohužel, žádná úprava nepřišla.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 18, 2018 4:08 pm

Newbie

Online: 00:00:32
Chudáci s 30tkama museli hrát proti 45tkám? Vy tu hlasate jak je 40lvl za 3 mesice.... Takze ne chudaci, ale uplakani ubozaci!

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 4:57 pm

Skilled
Skilled

Ano, já hlásám, že je 40lvl za 3 měsíce, proto jsem jich měl několik. Ale bylo mi líto těch co hráli proti nám, ty demente.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 18, 2018 5:17 pm

Scout
Scout

Juniorek wrote:
Ano, já hlásám, že je 40lvl za 3 měsíce, proto jsem jich měl několik. Ale bylo mi líto těch co hráli proti nám, ty demente.

Nevim, vim ze sem ten nejvetsi noob tady z vas...Ale i tak, tohle napsat musim.Neznam te panacku a nic proti tobe nemam.Ale pokud odpravdu od nuly, bez podpory a bez zasahu opravdu udelas 40lvl za tri mesíce.Dokazes nam tim jedno.Ne ze jsi master a best ever, ale ze nemas moc spolecenskeho a soukromeho zivota.
A i kdyz budes myslet ze si machr, bude mi te lito...Nemyslim ze to tak vidim jako jediny...Ovsem pokud ti je zhruba 13-18 let, tak to chapu....Nebyl jsem tehdy jiny.

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 5:20 pm

Skilled
Skilled

Každej má jiný koníčky a záliby, žij a užívej život jak Ty chceš, já to budu s dovolením dělat po svém :) A ne, do té kategorie už nezapadám :wink:

Profile ICQ  

PostPosted: Fri May 18, 2018 5:21 pm

Scout
Scout

Juniorek wrote:
Každej má jiný koníčky a záliby, žij a užívej život jak Ty chceš, já to budu s dovolením dělat po svém :) A ne, do té kategorie už nezapadám :wink:

Jednou si snad uvedomis, ze 16 hodin u pocitace neni zaliba ani konicek...Ale kazdy je sveho stesti strujce.no nic, GL...Ja ti do toho vubec nekecam, jen rikam jak to vidi par lidi tady...Co sem teda vysledoval...

Profile  

PostPosted: Fri May 18, 2018 5:28 pm

Skilled
Skilled

lumik01 wrote:
Jednou si snad uvedomis, ze 16 hodin u pocitace neni zaliba ani konicek...Ale kazdy je sveho stesti strujce.no nic, GL...Ja ti do toho vubec nekecam, jen rikam jak to vidi par lidi tady...Co sem teda vysledoval...

Kecat nekecat, Tvůj názor je mi stejne šumák, 16 hodin na hraní bohužel nemám, protože práce a tak. Pokud nebudou úpravy žádných dungů atp, nebo aspoň ne razantní, tak je to docela reálné, ikdyž víme, že lehké to nebude.

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 9 of 12
 [ 298 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Board index » Pokec
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex