* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Pokec Go to page Previous  1, 2, 3, 4

Druhej Endor?
nevim 21%  21%  [ 15 ]
ano 23%  23%  [ 16 ]
nesmysl 56%  56%  [ 40 ]
Total votes : 71
Author Message
PostPosted: Wed Sep 16, 2009 12:30 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Gorf wrote:
...

Tohle jsem uz nekde psal, ale tohle je na Endoru naprosta bomba - konktretne mluvim o tom zacatku. Nemusis macrovat a sparingovat jako mamlas abys mohl vyjit vubec ven a neco zabit - coz je presne pripad DP.
Na Endoru pro tvuj lvl a tvuj char existuje zbran a monstrum (ptacek, kocka,pes,srnka,slim) ktereho vcelku bez obtizi zabijes a mas z nej expy a natrenujes skill pouzivani zbrane - kouzel natolik, abys mohl postoupit na dalsi lvl, kde mas silnejsi zbran a silnejsi npc na ktere jdes. Tohle me na endoru taky chytnulo hned odzacatku.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Wed Sep 16, 2009 12:33 pm

Newbie

Online: 95:39:44
SerenaVallariel wrote:
Gorf wrote:
Dobehnout od banky ke stokam a zjistit ze jsem zapomnel v bance par bandu je neuveritelnej opruz, ale nauci Vas to si priste vsechno dvakrat zkontrolovat.

Mimochodem pred nekolika dny byla v daugu otevrena banka pobliz stok :)
Ja ji zkousel, ale byla docasne zavrena :).
Demostenes wrote:
Jenze o tom Endor je. Endor je pro hrace, kteri jsou schopni premyslet nad tim co delaji a vazit rizika. A za odmenu jim pak da daleko vice zabavy. Endor se nikdy nebude snazit jit po vzoru komernich her, kde jde ciste o status online a vedeni za rucicku, aby se decka nahodou nerozbrecely, ze jim to nejde.
Jo, vsak ja nerikam ze by o tom endor nemel byt. Je to Vas shard a mate svuj smer, kterym se chcete ubirat. Osobne tohle taky od tohohle serveru cekam a jsem rad ze to tak je. Jen rikam proc si myslim ze nemuze nikdo cekat privaly novych lidi do UO. UO komunita uz jen vymira. Lidi co ji hrali na zacatku uz jdou nekteri pomalu do duchodu, maji rodiny a min casu na hrani.

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 12:59 am

Adept
Adept

Online: 689:50:21
Status: banned
No ja osobne sa netesim ze budem 3 mesiace expit postavu na +-30 lvl a potom v PvP zistim ze som low lvl pretoze je tu obrovske mnozstvo postav 30+. Hlavne koli tomu mal byt po konci Bety wipe. Je to dost odradzujuce pre novych hracov.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 11:04 am

Ancient
Ancient

wipe neriesi problem ze lvl30 je malo... resp. to riesi iba docasne a pri takejto hre robit pravidelne wipe je blbost...

v kazdom pripade to mas vetov a mozes si zit ako keby lvl 24 bol pre teba max... sice budes mat problem s pk, ale tie zase nemaju az tak vela lvli 35+

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 12:07 pm

Skilled
Skilled

uhlyk wrote:
sice budes mat problem s pk, ale tie zase nemaju az tak vela lvli 35+

Pár by se jich našlo.

A k wipe: wipe by byl fajn, ale přestalo by hrát desítky lidí, takže by to nemělo cenu.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 4:00 pm

Skilled
Skilled

Veti jsou bohužel taky jen částečné řešení. Nejenom to že vydržovat si veta jako vedlejší postavu je levnější (s hlavní postavou chodím dungy z kterých je více pěnez), ale spousta lidí si pro veta pořídilo také cube ring a miraculy, což už je poměrně znatelný rozdíl, který i mezi levelově rovnými postavami vnáší velké rozdíly ve výkonnosti.

Profile  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 4:11 pm

Ancient
Ancient

skor by som povedal, ze su to zanedbatelne rozdieli... mirulus je ako obyc spotrebak pomaly, iba ho nemusis refullovat...

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 4:17 pm

Skilled
Skilled

Ale cube ne ;)
A miraculous jak pro koho. Pro lidi kteří mají skutečně nejvyšší level 24 ty věci určitě nebudou spotřebák

Profile  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 7:31 pm

Ancient
Ancient

no mirakuli su docela zaujimavo nastavene. takze zavysi o akom mirulusi sa bavime... ked sa bavime o armore, ktory je namiesto HG, tak ma vlastne horsi armor, ale pridava niaky skill +5, alebo +5 main stat, co zase nie je nieco, co by rozhodovalo pvp.
co sa tyka zbrani, tie su zase naopak nastavene lepsie ako bezny spotrebak a davaju vacsi dmg o par cisiel, ale nepridavaju nic mimoriadne. imho je to blbost, ale budis...
all in all. ked mas o 5 viac dexi za ranga, tak je to stale o tom kam ta moja postavicka trafi pri tom lvli 24... ked mas k tomu cube, tak holt si o nieco lepsi, ale stale sa to da hrat. to je prave ta vyhoda ludi, ktory hraju viac, venuju tomu viac casu a chodia stale pvm... je to vyhoda, ale je to vyhoda, ktora sa da komfortne porazit.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 8:11 pm

Adept
Adept

Online: 629:21:18
uhlyk wrote:
no mirakuli su docela zaujimavo nastavene. takze zavysi o akom mirulusi sa bavime.

1. mohl bys mi prosim vysvetlit, z ceho vznikl vyraz Mirulus? ze je to mirakl vim, ale jak to vzniklo by mne zajimalo.
2. kdyz mas 5+ casti, tak mas rezisty, ktere ti vyrovnaji nizsi armor/pruraznost + mas bonus ze skillu/do statu
3. zbrane jsou udajne opravdu silnejsi, ale videl nekdo jinou zbran, nez sekeru, kavalerku(ktera je osekana) a mec?
Osobne by mne hodne zajimala halapartna, ta by mohla byt opravdu zajimava + scimitar.
4. nektere vlastnosti jdou hodne poznat. Dexa u dexa charu, magera u casteru + EIcko to taky zvedne. Inta zvedne krapet manu a ten dmg taky poposkoci. Healing u priesta mu usetri hodne na vybave.

Dle mne jdou rezisty od +5 casti poznat.
Jedine, co mi vadi je typ armoru (Plate). Otvoriraky a lightningy pak fakt boli.

Ted se bavim ciste na teoreticke urovni, protoze vychazim z toho, co mi rikali majitele Miraculous casti. Sam sem mel jen helmu u herky, a ze byla platova mi hodne vadilo.

PvP tabulka mne odteď nezajímá.
Proč? Protože http://tomak.own.cz/liga.jpg

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 8:30 pm

Ancient
Ancient

1. asi nieco ako monsterwy... co ja viem .)
2.ked ma niekdo 5+ casti, tak to mas +-20 mega. kdo to ma na vetovi ? :)
3. ja mam luk a nic preborne to nie je :), teda u cavalerky to viac poznat...
4.je to poznat, ale 5 dexi, nie je to co ti vyhra ten zapas. healing do pvp sa priestovi oplati fakt na lvl 30, kde uz mas potom skoro 100% bandy co je velmi dobre... ale povecme si. kolko by za 4miliony mal itemov na 5 healing ?

povecme si narovinu. mirulusi dobre vyzeraju a preto si ich ludia poskladaju...

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 8:47 pm

Adept
Adept

Online: 629:21:18
uhlyk wrote:
2.ked ma niekdo 5+ casti, tak to mas +-20 mega. kdo to ma na vetovi ? :)

Ti lidi,co nato ty prachy maji si to radsi hodi na sve primary, Treba ja se snazim dobudoucna poskladat nejaky vecicky na heretika, hraju ted chvilku a kopicky se hromadi + zakladni equipy pro NESOCKA pvp mam.
Treba takovy eltor toho ma mraky,ale nebeha primarne veteranskou ligu, tedy si to k vetovy nehaze.
uhlyk wrote:
4.j ale povecme si. kolko by za 4miliony mal itemov na 5 healing ?

Zrovna o tomhle byla kdysi debata a vysledek byl takovy, ze se to tomu 30+ priestovy vyplati, protoze nez by shanel do kazdeho pvp item na 5 healing,tak se mu ty 4 milinky vyplati obetovat.

uhlyk wrote:
mirulusi dobre vyzeraju a preto si ich ludia poskladaju...

To je pravda. Ta momentalni se mi nelibi,ale ta drivejsi (cerna) helma na heretika byla mooc krasna.

Jinak, reknete mi, kdo hraje veterany a hodla nechat nejvyssi postavu na 24 lvlu.
Hral tak chvili katik, ale uz davno ne..
Vetsina lidi, co hraje aktivne vety a hodla skladat nane miracly, tak ma beztak este jinou postavu s vyssim lvlem.

PvP tabulka mne odteď nezajímá.
Proč? Protože http://tomak.own.cz/liga.jpg

Profile ICQ  

PostPosted: Sun May 20, 2018 9:30 am

Master
Master

Reg. players: 1
Doufám že se jednoho dne tenhle nápad uskuteční.

Profile  

PostPosted: Sun May 20, 2018 9:39 am

Adept
Adept

4154 wrote:
Doufám že se jednoho dne tenhle nápad uskuteční.

9 a 1/4 roku od prvniho postu :D Kde jsi to vyhrabal :D

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 4 of 4
 [ 89 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

Board index » Pokec
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex