* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Pokec Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Můj názor na podobné ankety:
hodí se do koše 57%  57%  [ 141 ]
skvele 12%  12%  [ 29 ]
nevadi, rad hlasuju 31%  31%  [ 77 ]
Total votes : 247
Author Message
PostPosted: Mon Aug 23, 2010 10:42 am

Adept
Adept

Online: 2382:29:24
Status: banned
Reg. players: 0
Dun wrote:
..
hm se vyznáš, nevyhlížel si teď někdy prstýnky pro někoho blízkého? :-)....

Neter mela narozky .. ;)

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Tue Feb 15, 2011 11:14 am

Newbie

Online: 00:00:00
Status: active
Moc veci :D

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Feb 15, 2011 4:36 pm

Master
Master

Pepazdepa wrote:
Moc veci :D

to si toho rekl. Nechces byt treba presnejsi?

Leshrack - mocný zvířecí přítel temna.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Feb 15, 2011 4:38 pm

Master
Master

Online: 00:07:53
Vzdyt je to furt to samy dokola. Naopak dobre ze to nenapsal :D Uz vidim ty debaty o tom jestli praseni je soucast hry nebo neni, nebo jestli je wowko nahovno nebo ne.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Feb 15, 2011 4:58 pm

Master
Master

SerenaVallariel wrote:
Vzdyt je to furt to samy dokola. Naopak dobre ze to nenapsal :D Uz vidim ty debaty o tom jestli praseni je soucast hry nebo neni, nebo jestli je wowko nahovno nebo ne.

mas vlastne pravdu... :mrgreen:

Leshrack - mocný zvířecí přítel temna.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jan 22, 2013 9:22 am

Skilled
Skilled

Milý deníčku, na endoru mi nejvíce vadí Onan

Nemůžete vyhrát hádku s blbcem. Nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 22, 2013 12:28 pm

Master
Master

Online: 00:07:53
:D :D :D

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jan 22, 2013 1:27 pm

Skilled
Skilled

Zabanijte Onana, a aby to nebylo líto nám, na straně druhé, tak zanbaujte i jeho bráchu! 8)

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Sat Apr 13, 2013 4:08 pm

Scout
Scout

1. Hromada druhů mustangů a barev koní....Lamka jen jedna a 2 rare :-( :-D
2. Žádnej save důl (v týhle době i v tom Liosu chodí zlodějský modráci pro rudu... Takže mě napadlo udělat jeden či dva doly, kde by měli přístup pouze crafti a žádný jiný chary [hodně by se tím snížilo okrádání rudy modráka modrákem])
3. Ještě jednou bod 2. :-D

Endor hrajou i slušný postarší lidi (40+) a rádi by v tý hře někde kopali v poklidu... Byl jsem svědkem nervového výbuchu jinak klidného flegmatického a slušného hráče na VT... A hry jsou snad od toho, aby se lidi zabavili a né vztekali

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Apr 13, 2013 4:54 pm

Adept
Adept

Ok tak ti budu krást rudu za crafta místo za low modráka, žádný problém. :lol:

Profile  

PostPosted: Sat Apr 13, 2013 7:38 pm

Scout
Scout

To by tě zachvilku přestalo bavit :-D

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Apr 13, 2013 8:28 pm

Adept
Adept

Asi nevíš kdo jsem. :wink:
Je jaksi fuk jestli ti budu brát rudu za 10 level warriora nebo za 5 level crafta.

Profile  

PostPosted: Sat Apr 13, 2013 9:34 pm

Scout
Scout

Ale jooo. Jsi třeba vytrvalej :-D Ale plno lidí jako ty nebude :-) Nebo jo? :-P

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Apr 14, 2013 8:56 am

Adept
Adept

misto .cast 132 na herce budu mackat cervene puntiky v RBcku

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Sep 20, 2017 5:59 pm

Newbie

Tak jo co mi nejvic vadi na endoru ? : GM NSko dalsi co me stve je GM NSKO .... a pak jeste ANARCHIE pana GM NS.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Nov 29, 2017 2:39 pm

Newbie

Zdravím všechny,
rád bych zde napsal svůj názor na Endor a jak se mi jeví po více jak deseti letech. Než se více rozepíšu chtěl bych poděkovat všem, kteří se na Endoru nějak podíleli, odvedli jste sakra velký kus práce. I když mám asi jen třetinové znalosti všech dungeonů a nikdy jsem nevlastnil 30+ postavu, z toho co jsem viděl a je na screenech a videích je znát to úsilí a čas. Questy, které jste dělali a měl jsem možnost se jich zúčastnit mě vždycky dokázali vtáhnout do děje. Propracovanost světa a to jak spolu spousta věcí souvisí, z toho by šla napsat nemalá kniha ☺️. Klobouk dolů.

Napíšu o sobě malý odstavec, ať si můžete udělat obrázek o tom jaký jsem člověk, neboť jsem se za celou dobu hraní považoval za nevýrazného hráče, který se nebál pomáhat nováčkům, neznalým, nevadil mi ani titul noobík, bouřlivých diskuzí na fóru/vývěsce se moc neúčastnil, ani nebyl členem některé z "profláknutých" guild. Dělalo mi problém chytit se v zajetém kolektivu a tak jsem preferoval hru v menších skupinkách. Herní postavy, které stojí za zmínku - Ilam, Stella Artois, Velvet, Snail, Ivanka. Z guild jsem působil chvíli v ToS, stál jsem u zrodu Pytlíků a naposledy to bylo Quies někdy loni na podzim. Právě poslední guilda byla založena hráčem Koe, se kterým jsme běhali a "sbírali" navrátilce/začátečníky a snažili se tak alespoň trochu vrátit Endoru slávu jakou měl na začátku mého hraní. Chteli jsme pracovat se stejnou myšlenkou jako Pytlíci - mít kolem sebe lidi na které je spoleh, bez černé historie, s chutí hrát. Po pár měsících jsme měli do deseti členů (pro někoho ubohé, pro nás nečekaný úspěch), s výpravami vypomáhal Daikin, i Koty s bráchou přiložili ruce k dílu. Bohužel, pro nás všechny, důvěra na které jsme si zakládali a vybudovali byla i naším koncem - nebyl nikdo jiný s kým vyrazit a času začínalo být poskromnu.
Zkusil jsem to i letos a pomalu se začínám děsit. Je to pohled od hráče, který měl možnost se vratit několikrát s odstupem minimálně jednoho roku. Během pauzy jsem nesledoval vývěsku, ani screenshoty, takže o dění zde jsem rychle ztratil přehled. Z nostalgie jsem prolistoval vývěskou abych našel své staré posty a teď můžu s jistotou říci, že se vůbec nic nezměnilo..

"Hra je taková, jakou si ji udělají sami hráči." U MMORPG to platí dvojnásob.
Druhá věc a důvod proč to sem píšu. Tvrdé jádro, které tu zůstalo po všech těch letech. Stejná jména, stejné problémy, stejné urážky.. Samý support, support. Ten může to a mě jste za to potrestali. Teď! Když už tady všichni všechno máte, levelové rozdíly vašich mainů jsou zanedbatelný, je to zapotřebí?! Vážně vás ta hra tak zdegenerovala, že ve vás nezůstala špetka soudnosti a slušného chování?! To se pořád snažíte aby měl server jednoho vítěze? Uvědomujete si jak blbě to zní?!

Tady už to nic nezachrání. Asie byla testem wipu a nezafungovalo to. Vývojářům nezbývá nic jiného než popřát aby takové lidi jako tu zůstali rozpoznali už "z dálky" a na připravované ESQ je radši nepouštěli. Protože právě tito způsobili odliv hráčů. Řeči typu, že odešli protože mají rodiny apod si nechte od cesty. Všichni víme, že větší část lidí odešla kvůli těm, co se neumějí chovat. Kvůli těm, co si nedokážou říct "nesnížime se na úroveň bugerů a šmelinářů". Férový obchod? Ha, item na pokraji rozpadnutí. Kvalitní expení? Výsměch, točit jeden dva dungeony celý víkend.

Tak často jste proti všem používali ať si zvykají, že je to hardcore shard, až se to pro vás samotný stalo nehratelný a snažíte se co nejjednodušší cestou přijít k astronomickým majetkům. GMka za to nemůžou, to VY jste si pohřbili jeden z nejlepších uo shardů. Zatleskejte si. Kdyby vám dali do ruky zbraň a vy s ní někoho zastřelili tak to bude taky jejich chyba. A ne vaše. Protože vy nemáte mozek a v tu chvíli jste si nedokázali říct "Tohle bych asi dělat neměl.."

Ale jak jsem tu někde zahlédl, server poběží i kdyby se tu naháněl jeden člověk na duálu.

Rád bych aby každý kdo bude reagovat odhodil masku a psal jako rozumný dospělý člověk, bez urážek a nadávek (to mi klidně pošlete přes PM).

Edit: vlastně na to ani reagovat nemusíte, jenom jsem se potřeboval "vybrečet" jako každý druhý tady..

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Nov 30, 2017 11:19 am

Newbie

Endor mal posledne obdobie svojej slavy zaciatkom roku 2015.
Mozeme sa bavit o tom, aky bol dovod, ze aktivita celeho shradu isla zo 100 hracov v spicke na 20 behom jedneho roku.
Kazdopadne to je realita a myslim si, ze hraci za to celkom nemozu.

Hraci ako komunita si drzi svoje momentum aj po tom, aj ked serveri uz takmer nikto nehra.
Oni sa nemenia zo dna na den. Takze ak je nejaky dovod odlivu hracov,
tak by som tomu priradil vlastnostiam ako dlhodoba nespokojnost a frustracia,
ktora casom narastie a po dosiahnuti urcitej hranice si proste najdu inu hru.

Na vyvazenie straty dlhodobych hracov je potrebny priliv novych hracov.
O priliv novych hracov by sa mohla postarat komunita, ale ako mozeme vidiet, nedeje sa to.
To samozrejme nieje dovod obvinovat hracov, ze sa nestaraju o novacikov, ale je to uloha GM teamu.

Nikto z novych ludi tu nevydrzi aj kvoli tomu, ze ak sa mu podari prebojovat cez registraciu, download, prihlasenie, tak zisti, ze nevie co ma v hre robit.
Otvorit paperdoll, dat si nozik do ruky, zapnut war mod, zabit vtacikov, ist ku classmasterovi kupit level napisanim magickeho slova.
Takto to mohlo fungovat v roku 2000, ale nie dnes.

Cakam na argument, ze Ultima online uz je mrtva, ze je pre HC hracov, ktory potrebuju vyzvy a nie pre hracov WoW.
Zo vsetkych ceskych UO shardov bol Endor jediny, ktory za posledne 2 roky stratil takmer vsetkych hracov.
Ostatne vacsie shardy maju bez problemov 50-100 v spicke, co je dostatocne na to, aby svet posobil zivo.
Quote:
Všichni víme, že větší část lidí odešla kvůli těm, co se neumějí chovat
Na taketo tvrdenia by som si daval pozor.
Skus sa schvalne pozriet na zlozenie komunit inych shardov a garantujem, ze tam najdes vela podobnosti s endorskou.

V tych casoch, ked doslo k vyraznemu poklesu hracov sa udiali asi len 2 zasadnejsie udalosti.
GM team opustilo vacsie mnozstvo velmi aktivnych ludi a chvilu na to boli vypnute PvP areny.
Nedovolim si tvrdit, ze to malo nejaky dopad na aktivitu shardu, je to len hint.

Tvoje nazory mi trochu pripominaju Dema - hraci sa maju bavit sami a ze hra je rovnaka uz 10 rokov urcite nieje problem!
Quote:
Kvalitní expení? Výsměch, točit jeden dva dungeony celý víkend
Chodit jeden dungeon, kde je najlepsi pomer cas/(majetok + exp) je samozrejme optimalna strategia a praktikovali ju snad vsetky "profláknutý" guildy.
Endor tak nejako od zaciatku nepocital s tym, ze sa level 30+ (dnes uz 40+) stane standardom a bol akosi dimenzovany na level 30.
Ten narast expov sa samozrejme vtedy dal nejak zmenit, ked sa zistilo, ze to niekto praktikuje.
Zmenit ten exp system dnes by znamenalo este vacsi postih pre novych hracov.

Aby so to zhrnul. Je podla mna nespravne obvinovat hracsku komunitu za cokolvek.
Hraci su tu navsteve a bavia sa - podobne ako ludia v hospode.
Ak budu hraci robit nieco, co sa nesmie - pride autorita (GM team), ktory ich bud vyhodia (zabanuju), alebo usmernia (jail).
To ci sa hraci bavia a odchadzaju/prichadzaju ma opat v rukach len GM team, ktory tu hru tvori.

Profile  

PostPosted: Thu Nov 30, 2017 11:23 am

Adept
Adept

Snail69 wrote:
Asie byla testem wipu a nezafungovalo to.

Kdyby i se zakoupenym VPN nebyla hra nehratelna hraju asii do dnes a cesky endor mam u vajca...

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Dec 01, 2017 9:48 pm

Newbie

Fiel wrote:
...

Pamatuji si na možná první velký odliv a to bylo po přechodu na nový POL. Tenkrát lidí odcházeli spíš kvůli nestabilitě serveru, protoze na to neměli nervy, ale to už je tak dávno, že to na dnešní situaci nemá vliv.
Naprosto rozumím vývoji a to co bylo tenkrát už nemůžu chtít. Chápu ty, kteří odešli, protože to nedávali zároveň se školou nebo rodinou. Mě jde spíš o ty, kteří odešli právě dlouhodobě nespokojení a frustrovaní. Opomeneme ty, kteří to přišli zkusit - pár levelů a šmitec. Ale ten, kdo dosáhne byť jen 15lvl svědčí o tom, že ho hra bavila. Pokud by jim nastavení serveru nevyhovovalo jdou jinam (viz první skupina). 10+ začíná být hra jiná, přijde mi to jako přechod do vyšší ligy. Poznávání nových zkušenějších hráčů v akci nejen z čumendy v bance, dungeony.. Najednou se hráči otevře celý svět, protože si věří o něco víc a právě v tu chvíli se začne setkávat s temnou stranou. Nechci tu ale rozvádět debatu na téma jestli je v mezích poskytovat od PK kompletní servis hráčům co se takhle vypravili do přírody v leatheru se short bow. Jsme na HC shardu, zvykli jsme si...

Vem si vývěsku - všichni to čtou víc než fórum. Reakce je/byla ihned. Ztratila svůj původní význam obchodování a je brána jako diskuzní kroužek, kam si každý píše co chce. V téhle době, kdy na první stránce jsou posty měsíc staré, se tam jen tak něco neztratí. Polovina z toho nemá s obchodem nic společného a jen se tam kdosi kvůli něčemu dohaduje. A teď si vem nově příchozího, který to rozklikne a jediné co se tam dozví je, že támhle si nadržují v questu, někdo někoho zgangoval, následně si musí všichni přeměřit pindíky a vyjdou z toho jako naprostí vítězové. Trochu odrazující, nemyslíš?

Dovolím si uvést dva příklady (jmenovaní doufám odpustí).
Kotycacek - pamatuji si dobu, kdy se tenhle nick začal poprvé objevovat na vývěsce. I to, že byl snad jediný kdo vYděl vYdle. A všichni mu to dávali sežrat. Quies jsem měl možnost s ním snad poprvé hrát a nenašel jsem jedinou věc, kvůli které bych ho měl srážet. Z toho jak se choval a vyjadřoval prostě nebyl důvod. Tahali nás s bráchou po expech, vybavili nás, měli chuť přiitáhnout lidi a starat se o ně, protože se u nás řešila možnost pozdější ligy. Proto si troufám říct, že ten se sebou udělal víc, než mnozí ostatní "namistrovaní". Jo, vzpomínám si vlastně, že se o něm psalo jako o vykradači baráků. Moje zkušenost je taková, že mi sice vlezl do baráku, ale následně se odhidl a napsal ať si zamknu dveře. Takže moje blbost. (flame on)
Name/Ralpey - ach bože to bylo řečí jaký je to nolifer.. Opravte mě, pokud si myslím, že už tady není. Zatímco ostatní co měli nejvíc keců jsou tady pořád. Opět, neznám ho, ale točil videa a ze hry lidem ukázal jak vypadá PvP. Nově příchozím to ze hry řekne víc, než handrkování na vývěsce.
Možná tam chyběl moderátor, který by podobné věci bez milosti mazal a autorům dával napomenutí. Máš 3 - ban na vývěsku.

Zkusíme trochu čísla, teoreticky.
Kolik lidí (jednotlivců) mohlo projít Endorem za celou dobu? 2-3000? To mi přijde celkem reálné číslo. Každý z nich se nejspíš určitě o Endoru zmínil alespoň dvěma lidem. Takže máme 2500 aktivních a 5000 potenciálních. Byli bannery na internetu, hodnotilo se v top shardech, nevím jistě snad i krátké sloupky v Levelu (Score). Tím vším se můžeme dostat třeba až na 20000 oslovených a to je dost. Takže GMka udělali hodně pro to aby sem natáhli lidi. Jedna věc je zaujmout a druhá udržet. A vzhledem k tomu, že hráči tráví ve hře podstatně delší dobu než kdejaké GM, mají na ní možná největší vliv. Oni nám pouze dali nástroj, který se postupem času zdokonaloval. Na nás bylo jak ho použijeme.
Jsou tu letitý přátelé/ingame kamarádi, ale za celou dobu nebyli schopni zakopat válečnou sekeru. Možná by to byl dobrý námět na quest, když už tady jsou snad jen dvě guildy.

Připomínat Dema to určitě může. Co tu teď ty dva týdny smrdím jsem pročetl z fóra víc než za posledních 9 let a tak trochu se nedivím jeho reakcí. Ono totiž jednat s takovou skvadrou je na prášky. Zvlášť s těmi co se tu dožadují nějakých změn v zajetém systému (který nepopírám nemůže mít chyby), ale když se podívají do herní historie, zjistí, že je docela pestrá. Nebo spíš našedlá. A když mu není vyhověno a začne kolem sebe kopat jak na to tady všichni serou a nikdo nic neřeší, tak bych se mu jen vysmál a zeptal se ho, co ho tady teda drželo tak dlouho, když je systém naprd? Hodně lidí tu má problém s autoritou, neumí respektovat rozhodnutí, za vším je nějaký spiknutí.
Z počátku jsem si taky myslel, jak to musí být jednoduché starat se o hru, ale teď, když sám pracuji, mám přítelkyni a další povinnosti, si nedokážu představit, že bych se každý den po tom co je všechno hotové ještě třeba 2-3 hodiny věnoval komunitě lidí, vymýšlel pro ně novinky, následně se dozvěděl, že je to k ničemu, naháněl hříšníky a poslouchal jejich nářky, prolézal forum a četl příspěvky od nevděčníků co držkujou na něco nad čím další GM strávilo několik hodin/dnů a že je to nap*ču řešený. A to všechno zadarmo? Někdo pro nás vymyslel zábavu a nechce za to ani korunu. A takhle se mu/jim odvděčíme? Ono by to určitě bylo příjemnější bez té negace. I špatná zkušenost nebo stížnost se dá napsat slušně.
Ok, v týmu by mělo být víc lidí. Ale není a už asi nebude.

Nesnažím se o řešení, spíš mě mrzí, že to všechno takhle dopadlo, protože jsem se sem vždycky rád vrátil. Mám ze hry spoustu zážitků ať dobrých nebo špatných, poznal jsem nové lidi, se kterými byla sranda. Asi jako to přirovnání k hospodě. Kolikrát se večery na TSku nelišily od těch v knajpě.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 02, 2017 7:59 pm

Newbie

Nemůžu s tebou nic jiného, než souhlasit. Rovněž hraji na tomto shardu léta, rovněž jsem si prošel pauzou asi jako téměř každý hráč Endoru. Začal jsem poprvé hrát někdy v roce 07, za tu dobu jsem rovněž nasbíral poznatky, které nejsou příliš odlišné od těch, které tady uvádíš.

Trochu mě mrzí, kam se Endor dostal. Support ze strany GM (Což jsem pochopil, že se tady dělo) je určitě nepříjemná věc, která nás všechny postavila do nevýhody, nicméně i takoví lidé se najdou. Pak jsou tady různé úpravy v dungu, které se taky svádí na nejmenovaného člověka, který se tomuto oboru věnoval. Čert to vem, malé věci, nesmyslné hledání negativ. Kde se teď spawnuje, jak silné a jaké monstrum apod.. Tohle jsou jedny z věcí, které ne každý dokáže akceptovat. Ačkoli, i když tady hrajeme, a tvoříme si to herní prostředí sami tou "nějakou" atmosférou", pořád musíme respektovat, že GM byly vybrány na základě nějakých preferencí, úsudku s dobrým úmyslem nejspíše stávajícího jádra GM teamu, a tak by si nikdy nikdo neměl dovolit jejich rozhodnutí hanit. Ti lidi to tady pro nás dělají zadarmo, bůh ví kolik love do toho nahážou ročně, a stejně se tady někdo bude furt opírat o GM tým. To je podle mého ŠPATNĚ.

Osobně mám problém spíše s komunitou. Endor není co býval, časy se mění s námi nebo bez nás. Co se ale nemění je fakt, že je zde sem tam ještě dost hráčů, kteří si dokáží házet klacky pod nohy vzájemně. To mi přijde jako největší problém a kámen úrazu shardu Endor. Sami jsme si stvořili tuhle komunitu za ta léta, máme co jsme chtěli, aniž bychom si to uvědomili. Stačí se podívat na pár stránek vývěsky a budete vědět, o čem mluvím. Žádný friendly level se mezi těmi, kteří tady jsou, nekoná. Naopak si radši rýpnou - ze srandy, ze zvyku, sympatie a tak dále. Mám to štěstí, že jsem vychytal v aktuálním stavu serveru super partu lidí, se kterými felíme na TSku až do rána.

Snažím se prosazovat i to letité hlasování o nejlepší shard, samozřejmě jsem asi jediný co to sem tam odklikne, nejspíše.

Za mne nezbývá než poděkovat GM teamu za obrovsky našlapanou zábavu, která se mě držela a drží do dnes. Bohužel, taková je doba.

Čést

Profile  

PostPosted: Sun Dec 03, 2017 1:32 pm

Newbie

Snail69 wrote:
Mě jde spíš o ty, kteří odešli právě dlouhodobě nespokojení a frustrovaní.

Toto podla mna realne nieje mozne dosiahnut. Nedokazu to ani velke hry typu WoW, ktore sice stale ziju, ale ich komunita sa stale zmensuje.
A to WoW vydava pravidelne datadisky, ktore vzdy spravia naval hracov a po chvile hrania zase odidu.
Je to proste zivotny cyklus MMORPG a je treba nechat priestor pre novych hracov, ktori budu objavovat new experience.
Snail69 wrote:
Opomeneme ty, kteří to přišli zkusit - pár levelů a šmitec.

Toto je v skutocnosti tak obrovska skupina ludi, ze by som sa sustredil prave na nich.
Ono to v znamena, ze na prvy pohlad maju zaujem o hru aj novi ludia, ale NIECO ich velmi rychlo odradi.

Teraz vytiahnem statistiku z velmi davnych cias, ale podla mna je stale relevantna.
Tymto vyzyvam niekoho kompetentneho na dodanie aktualnej statistiky levelov postav.

http://forum.endor.cz/archiv-f17/statistika-co-zmenit-a-co-nechat-t2360.html
TheChosen wrote:
Dale procento hracu co postupilo v urcitych intervalu levelu vyvozeno ze statistik nahoru.
Tzn v kterych intervalu nastava nejvetsi upadek (znamena ze svet neni moc user friendly pro ten interval)
0-1 - 63%
0-3 - 17%
0-5 - 30%
5-10 - 57%
10-15 - 52%
15-20 - 46%
20-25 - 38%
25-30 - 100%
30-35 - 10%

Z tohoto sa da spocitat, kolko novych ludi vobec dosiahne level 5.
Ta konverzia je dost mizerna a v preklade znamena, ze hra nieje dost zabavna/intuitivna pre novych ludi.
Pre tychto novych hracov nieje nic ako vyveska, toxicka komunita, GM support relevantne.
Jedine co je relevantne je uzivatelska privetivost hry samotnej pre niekoho, kto necital prirucky o hre, nepozna UO, ale napriek tomu si to chce vyskusat.

Profile  

PostPosted: Sun Dec 03, 2017 4:43 pm

Skilled
Skilled

Rekl bych, ze je odradi ta narocnost zacatku. Je problem se fakt rychle prosadit pokud o Endoru nic nevis. I takova blbost jako je "club" ti zjednodusi expeni a takovych veci je vic. Samozdrejme je to jak rika Demo nutnost projektu, ktery on vytvari. Nechce holt detskou hru, ale nekdy je to problem pro lidi, kteri na to nemaji cas kde, co, jak a proc.

http://www.aero.vyrobce.cz/

Heretics Fantastic Six :)
[Master] Albos
[Master] Suzane
Atil
[PK] Yesica
[Veteran] Circa
[Appre] Boubou

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Profile WWW ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 27 of 27