* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Pokec Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Next

Můj názor na podobné ankety:
hodí se do koše 57%  57%  [ 141 ]
skvele 12%  12%  [ 29 ]
nevadi, rad hlasuju 31%  31%  [ 76 ]
Total votes : 246
Author Message
PostPosted: Sat Dec 29, 2007 12:35 am

Newbie

Online: 00:16:05
Status: active
Reg. players: 0
1)parta a tim myslim zalozky, rejoinovani party, pstatus...podle mne jedna z prvnich veci co by mela bejt
2)neni nikde vypsany za co kdo dostane jaky trest a tresty se udeluji absolutne nahodne jak jake GM ma zrovna naladu
3)v podtstate znemozneni PK
4)random pasti
5)Sila rangera. je to az moc preboostla postava. mozna je to ale jen muj nazor.

chapu ze ted nejsou Q kdyz na tom tak hrozne makate a ze nestihaze zadne Q, ale doufam ze potom az to vsechno hrozne doladite tak nejaky zas budou.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Sat Dec 29, 2007 10:17 am

Master
Master

Online: 00:00:00
1. respawn pokladu (pamatuju si jak kdysi byl poklad jednou z 10ti dungu a pak to gm opravili, nebo neco s tim udelali a uz to bylo ok .. )
2. pomalej rust tamingu, s takovou rychlosti nikdo neudelam 100, abych mel secky skily na 100 :o" title="Surprised)
3. a uz nic ..

1. libi se mi, ze endor uz neni ultima, jak ji vsichni zname, kazdej mi muzu potvrdit, ze endor svym nastavenim se vymyka standardum.
2. nejlepsi pvp jaky sem kdy v zivote hral, myslim vsechny RPG, MMORPG
3. solidni GM

Image

Profile  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 10:29 am

Scout
Scout

Reg. players: 1
1.Byli jsme 5x 5kovy poklad a nepadl ani jeden miraculous ani large ci medium irko.Misto toho padlo small irko a tuba na 1 caknuti o itemech ani nemluve.Vim ze nedavno probehla revize mensich pokladu(1. a 2. tusim), chtelo by to i revizi tech vetsich. :D" title="Very Happy

2.Nelibi se mi ze na pousti fizznu co 2 kouzlo.Coz me taky odradilo chodit na spoty na pouste a jine nerovne povrchy.Dale to skoro znemoznuje stavet zdi v techto oblastech(kvuli pokladum)

3.Dungeony-chybi mi nove dungy.Uz mi leze krkem ta stale pisnicka:"Nezajdem Chrt2(mimochodem dik za nove pasti aspon se to trochu ozivilo a pri zdeni na ne musim myslet),Pevnost ci Sun3.Samozrejme je vic HC dungu (Castly) bohuzel na jejich pruchod je potreba spousty casu.

Libi se mi:
1.Ze se GM zajimaji o nazory hracu. 8)" title="Cool
2.Nova grafika(kouzel,NPC)
3.Vice HP pro mustiky

Profile  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 10:49 am

Adept
Adept

Také přispěju sovjí trochou do Mlýna

1. Nemožnost fízovat přes krápníky,zahrádky.Bez mága si člověk teď skoro ani anděly nedá.
2. Různé posuzování trestů ze strany GM
3. Okrádání v dolech

a děkuji za: 1) Zrušení injekta->větší ceny za kraft výrobky
2) připravované reformy

Ještě souhlas s Milkmankou,že pro člověka co nehraje pravidelně a často ,je tu opravdu těžké zaplatit všechny výdaje.

Profile  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 11:02 am

Master
Master

chci se přidat k ostatním, je fakt, že ty záložky blbnou, když je někdo chvilku pryč tak vidím to blbý [Not Online] nebo [] a taky když padne leader tak se ta parta zbugne a není vidět kdo je v partě atp. a taky škoda je že nefunguje ten .pstatus no, ale jedna věc je zase dobrá, je vidět záložka Rouga :mrgreen:" title="Mr. Green...

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 11:21 am

Skilled
Skilled

Online: 00:16:30
nejvic me vadi rychle moby ala snow storm...pac nemam moc dobry net a kdyz potkam tohlecto neutecu tomu ani za boha...proste jista smrt :)" title="Smile
ale to je chyba ma spise nez endoru takze je to mimo :p

---------------------------------------------------------------
Camarilla - boring Ranger
Shana - Reborn to Priest

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 11:44 am

Newbie

Online: 53:09:33
Status: banned
mrzi me ze neni Obsolete double axe... graficky se mi velice libila... (jako ze je nepouzitelna)
mohlo byt vic barev (rare)
vetsi moznost jezditek (medved,vermin)

libi se mi zvyseni ceny za level.. vetsi levely si na levely vydelaj a mensi si cenej hodnoty GP..

Last edited by Fr4ncs on Thu Jan 17, 2008 10:55 pm, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 1:19 pm

Scout
Scout

Co mi vadí:
1) GM´s maj na každýho jinej metr.
2) "Nehratelnost" PK + žádný expy z pvp v orku
3) Málo spawnů pro lvly 20+
4) Střílení skrz stěny v některých dungách

Ale přesto je pro mě Endor nej ze všech českých serverů. :twisted:" title="Twisted Evil

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 1:31 pm

Adept
Adept

1) Parta a cely party system. nenahozeni spraven grafiky zlozek pri .pguild zbugnuti party padnutim lidra. Zalozky se stosuji na sebe. Zkratka cela parta.

2) Prudici. Jak lowlevely zabijejici AFK hrace ve mestech, stihnout lootnout vec, umrou, ale vec uz se majiteli nikdy nevrati. High levelovy PK v njub dungach, nejlip v poctu 10 lidi. Soucasne ale take nemoznost pro Pk hrat tento styl. Modraci nemaji duvod jit napadnou PK mesto. nemaji duvod chranit doly, karavany, procesi. Naproti tomu PK nemaji moznost na tokovychto akcich potkat modraky. Je tovelky systemovy krok, ale je potreba tu zavest cirkulujici elementy. Penize z najmu se preci musi odvest do kralovskeho palace, vyberci dani musi objizdet osady. To jsou veci ktere mohou vratit PK do hry a oni pak nebudou muset prudit v trolaku a spol.

3) To co psala tetka je dost o pravde. Kdo nevi jak na to, ma velmi malo snaci se tu uchytit. Na druhou stranu se muze pridat do nejake gildy a ta uz se o nej postara. Crafting je nyni dost sekundarni, neznam nikoho kdo by mel crafta jako main postavu. Co takhle za stejnou cenu jako se prodava u hracu to dat k prodeji u vendoru? nebo spis za cenu o drobatko vyzsi, at maji crafti i nadale moznost existence. Ale soucasne umoznit craftum prodej vendorum. Aby se to nezvrhlo, stanovit maximalni kvotu kterou bude craft obhospodarovat. rekneme alchemik 10 sudu od kazdyho. vic nevykoupi a pokud mu doujdou, neproda dokud se nerespavnou zasoby, nebo mu nekdo neprinese a neproda. Mylsim ze tohle by mohlo spustit i hrani craftu u lidi ktery to vazne bude bavit. Jo a taky zavest nejake slusne fungujici trziste. Soucasna trzka je spis onicem a nikdo se tam nechodi.
Absolutni presnost v respavnu rare jezditek v dungach a nevim jak je to na povrchu. Melo by tam byt nejake rozmezi, rekneme 10 - 20 dnu. Takhle to je hodne najistotu pokud vite kdy se tamnul a spocitate si dobu za kdy se spavne + save.

Co se mi libi?
Endor je nejlepsi shard po systemove strance, dost malo laguje pokud se na nem nic zrovna nedela. Klobouk dolu panove.
Zavadene zmeny k mustangum, ale mohlo by se jit jeste dal.

http://ruze.smidla.eu/ - jedna z mala pohodovych gild na endoru.

Image

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 4:51 pm

Master
Master

Online: 1652:13:32
1)Většina lidí to tu už popsala. Safe pvm dokonce i na hodně vysokých levelech. Bylo by docela fajn si uvědomit, že všechna ta antipk opatření pochází z doby, kdy byly aktivní pk guildy EyE, OLO, InQ. To znamenalo jednu guildu, kde ti lidi hráli pk čistě jako main chary a rudé frakce Sedmy a Skullu(Což byly dvě na pvp zaměřený guildy). Kolik máme schopných pkček teď? Je tu vůbec ještě někdo, kdo to hraje jako main char? Taky to možná trochu bude úpravou některých povrchových spawnů(Např ogři) a dungeonů jako je Hulk. To byly sice dost snadné expy, ale nulová ochrana před pk. Tzn. byl to risk, který byla spousta lidí ochotna podstoupit a tak se tam fightilo denodenně. Kolik lidí chodí tyhle spawny a minidungy teď? A poslední možnost vyžití za pk je nad městem, ale fíha, zkoušeli jste někdo ustát gatu, z které vyleze 7-10 naboostěných 33+lv masterů s reward itemama a cube ringama? A takových je dneska už opravdu hodně.

2) Oživení mercka a paladina v pvp. Oproti ostatním charům to jsou opravdu chudáci.

3) Systém skládání.

CSFD // CBDB

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 6:54 pm

Adept
Adept

Status:
Co se mi nelíbí.
1. Ceny levelů, jsou dost přemrštěné.
2. Absence normálního programu typu Yoko, (Razor nepovažuju za program).
3. Scaven.

Co se mi líbí.
1. Morph Draka na 10 nabití, no vážně ! Dyť je to uplně skvělé ne ?
2. Lios
3. Morph na černého méďu.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 7:07 pm

Scout
Scout

1.) Nechapu, proc GM nemuze hrat Pk (teda nevim, jestli je to pravda, ale hodne lidi to rika ;pp ) a muze hrat ligare.. Viz hodne caste stezovani na nejmenovane GM, neco na tom asi bude..

2.) Povrchove spawny pro lvl 20+, sice se nejaky pridali, ale i tak je jich porad malo.. Trebas i pridani nejakeho moba na povrch by taky urcite nebylo na skodu, at to neni samy Ogr..

3.) Je mi jasny, ze s tim bude kopa prace, ale nejakej ten novy, ne moc dlouhy dung by se hodil..

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 9:23 pm

Scout
Scout

1) hraci a ich pristup k druhym a nepochopenie ze nie na vsetko existuju pravidla. Maju sa spravat slusne a nemaju problem s pravidlami. Taktiez hladanie strbiniek medzi nimi len preto aby co najviac sprasili toho druheho.

2) pristup hracov ku niektorym GMkam. By ma zaujimalo ci si vazne myslia, ze keby dane GM urobilo tolko preslapov a naozaj ukrivdilo tolkym ludom ako niektory tvrdite, ze ci by v Endor Teame zostalo tak dlho...

3) prilis lahke a bezpecne pvm.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 11:25 pm

Adept
Adept

1. Ultima žere moře času.
2. Né zrovna přátelská komunita zdejších hráčů.
3. Přeboostlost rangera.

...Smrt Kamarile...VIVAT ANARCH...

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Dec 30, 2007 10:44 am

Scout
Scout

Ranger je preboostly pouze s itemy, ktere ne kazdy nosi.. Ranger sam o sobe neni nic extra nezranitelneho nebo naopak vrazdici stroj..

Jen maly dodatek - Rangera nehraju ;p ..A PvP hraju dlouho, kdyby mi chtel treba nekdo rikat, ze jsem lama, ze jsem jeste proti Rangerovi nebojoval..

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Dec 30, 2007 9:37 pm

Newbie

1) nektere dungy jsou strasne dlouhy a nudny. Je to furt to stejny prosteredi stejny creepy. Nejlepsi dung je podle me Element pac tam se to furt meni a clovek aspon vidi ze postupuje ale kdyz jde nevim treba ve sfinze 3 hodiny stejnejma chodbama se stejnejma creepama tak je to fakt strasny.
2) nechat trochu volnost pk, aby zase melo cenu je hrat.
3)cely lvlu. Clovek co nehraje moc aktivne ma problem sebrat prachy na veci a potom musi dat jeste horu gp za lvl

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Dec 31, 2007 4:16 pm

Adept
Adept

Online: 689:50:21
1. Nebol po bete wipe -> velke mnozstvo putovnych high level postav.

2. Hru by urcite osviezili dynamicky generovane PvM a PvP qvesty, a PvP qvesty ako navrhoval Smidla, napr jedno npc v Pk meste povie pkckam ze o 14.00 15.1.2008 vyrazi nejake npc z Cechu magov do daugasu a nejake npc v Daugase to iste povie modrakom, ulohou modrakov bude ochranit, ulohou PK-ciek bude zabit. Obmedzit ten qvest pre partie max 10 hracov aby z toho neboli fighty 110 modrakov vs 10 PK alebo naopak. Vymysliet sa toho da kopa.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jan 01, 2008 9:23 pm

Adept
Adept

Take jsem se zapomel zminit, ze mi vadi, ze se dojde do banky a rika se, co prodate nebo vymenite, ja bych osobne zavedl zakaz toto rikat v bankach, ale presunul toto obchodovani na trznici, od toho to preci je, ne?
Na co jsou banky? pijdete do banky a reknete pani/panovy, ktera/ktery vas obsluhuje jestli nemaji nahodou forda na prodej, nebo jestli by nekoupili byt 3+1...?

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jan 01, 2008 9:26 pm

Master
Master

kraftajs wrote:
Take jsem se zapomel zminit, ze mi vadi, ze se dojde do banky a rika se, co prodate nebo vymenite, ja bych osobne zavedl zakaz toto rikat v bankach, ale presunul toto obchodovani na trznici, od toho to preci je, ne?
Na co jsou banky? pijdete do banky a reknete pani/panovy, ktera/ktery vas obsluhuje jestli nemaji nahodou forda na prodej, nebo jestli by nekoupili byt 3+1...?

to mi až tak nevadí ale spíš mi vadí když tam někdo vyřvává že prodá acc - na vyvesce je to zakazane a ve hře by to mělo bejt taky, at si to prodávaj přez ICQ a ne v UO, nikoho to nezajima (alespon mě a tuším že i hodně jinejch hráčů)...

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jan 01, 2008 11:18 pm

Skilled
Skilled

1. Nelibi se mi chovani hracu vuci sobe navzajem
2. Nelibi se mi ze jsou volne otevrene registrace na herni ucty
3. Nelibi se mi uz par mesicu lezici bordel po daughase
4. Nelibi se mi ze paladinovo kouzlo posveceni stitu ho zhazuje do baglu (jestli este zhazuje, dlouho em to kvuli tomu nepouzil)
5. Nelibi se mi nevzhledne zastarale stranky endoru
6. mezi rare barvama chybi nejaka bila

1. Libi se mi vecina GM a jejich ochotave chovani v danych situacich (teda aspon nekdy :twisted:" title="Twisted Evil )
2. Libi se mi Endor a moja robka :)" title="Smile

Profile  

PostPosted: Wed Jan 02, 2008 10:00 am

Master
Master

ToMisel: ono je to zakazany aj ve hre, staci udelat skrýn, nebo napsat gm

Image

Profile  

PostPosted: Wed Jan 02, 2008 11:03 am

Skilled
Skilled

Oor Tel wrote:

prodavani uctu by melo byt zakazany celkove

Profile  

PostPosted: Wed Jan 02, 2008 11:39 am

Master
Master

Elwen wrote:
Oor Tel wrote:

prodavani uctu by melo byt zakazany celkove

Presneji je tto myslim tak ze, nezakazuje, ale nepodporuje takze je zakazana jakakoli inzerce na www.endor.cz, a pochopitelne i ingame.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jan 02, 2008 12:00 pm

Adept
Adept

Take moc nemusim lidi, co to prodavaji, ale tak kdyz uz to nechcou hrat, tak to prodaji, co s tim ne? dam, priklad: takze anpriklad kraft, ma skill bs, tink, alchemy na 100% to trva minimalne rok a pul az dva roky mozna i dyl, ja osobne mam 3 skilly tak prumer az nad prumer a hraju tady rok.... a myslite ze by dvourocni rpaci nekdo jen tak zahodil??

Ale je to pravda, nemelo by se to...

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jan 02, 2008 12:55 pm

Master
Master

kraftajs wrote:
Take moc nemusim lidi, co to prodavaji, ale tak kdyz uz to nechcou hrat, tak to prodaji, co s tim ne? dam, priklad: takze anpriklad kraft, ma skill bs, tink, alchemy na 100% to trva minimalne rok a pul az dva roky mozna i dyl, ja osobne mam 3 skilly tak prumer az nad prumer a hraju tady rok.... a myslite ze by dvourocni rpaci nekdo jen tak zahodil??

Ale je to pravda, nemelo by se to...

ale když si to chce prodat ať prodává, já mu to neberu, ale ať s tím neprudí někoho ve hře ale na ICQ...

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 2 of 27
 [ 672 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Next

Board index » Pokec
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex