* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Offtopic Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Author Message
PostPosted: Sun Mar 27, 2011 11:49 am

Master
Master

Online: 00:00:00
Status: banned
Reg. players: 1
Quote:
"RedBull9": caw
"RedBull9": si tu?
"RedBull9": halo
"RedBull9": admin
"RedBull9": admin si tu?
"RedBull9": muzu se te neco zeptat?
"RedBull9": …
"RedBull9": chci se jen něco zeptat
"RedBull9": admin si tu
"RedBull9": halo
"Duska": poradim ti jednu vec.. kdyz klepes na dvere.. a nikdo neodpovida.. dalsim klepanim si nepomuzes
"RedBull9": nechapu
"Duska": vidim

Profile  

Ads
PostPosted: Wed Jul 27, 2011 1:46 am

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Status: active
Reg. players: 0
‎5 peral mudrosti:
1. za peniaze si radost nekupis, ale predsa len je pohodlnejsie plakat v porsche ako na bicykli
2. nepriatelovi odpustaj, ale nikdy nezabudni meno toho vyjebanca
3. pomoz niekomu, ked ma problem, a on si na teba spomenie, ked bude mat dalsi.
4. mnoho ludi je nazive len preto, ze je nelegalne ich strielat
5. alkohol problemy neriesi, ale to ani mlieko.....

Profile  

PostPosted: Mon Oct 24, 2011 8:15 pm

Hero
Hero

Ptá se syn Billa Gatese:
"Tati, chci vyzkoušet ten sex, co mám dělat?"
"No synku, vezmeš si z mojí garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejlepší restaurace v městě, po večeři vezmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh kolem jezera, cestou koupíš největší kytici květů jakou budou prodávat a nakonec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmá a tam se ti děvče podvolí..."
"Ale tati!!! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu..."
"Synu, to si vymysleli LINUXáci, aby mohli souložit zadarmo..."

Profile  

PostPosted: Mon Oct 24, 2011 11:16 pm

Master
Master

Mladík sedí s přítelkyní v parku a prosí ji, aby se s ním milovala, ale ona to nechce. Po dlouhém přemlouvání mladík říka: "Prosím Tě!!! Strčím ti ho tam jen napůl!" To už dívka svolí a říká: "Dobře, dobře, ale určitě jen napůl ... slib mi to!! " Mladík slíbí, ... nato se vrhne na dívku a ... samozřejmě ho zasune celý. ... Dívka si to moc užívá a celá vzrušená mu říká: ,,Strč mi ho tam celý!!! Strč ho tam celý !! " Mladík je zahanben, ale aby zachránil situaci vstane, zapne kalhoty a říká: "Ne, ne, slib je slib!

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jan 28, 2012 10:56 pm

Hero
Hero

Byl jsem ředitelem jednoho velkého koncernového podniku. Kávu mi vařila sličná sekretářka, do práce jsem jezdil Tatrou 613. Jednou za mnou přišli, abych zaplatil 5000 Kčs na pohřeb člena ÚV KSČ. Řekl jsem, že za 5000 Kčs pohřbím celý ÚV sám.

Od té doby jsem pracoval jako ředitel malého podniku. Kávu mi vařila stará sekretářka, do práce jsem jezdil Tatrou 603. Jednou mi vyčetli, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ. Řekl jsem, že kdybych vědel, že je opravdu poslední, přišel bych i s transparentem.

Od té doby jsem dělal mistra. Do práce jsem jezdil vlastním autem, kávu si dělal sám. Na zdi jsem měl obraz Husáka a Lollobrigidy. Řekli mi, abych tu kurvu sundal. Sundal jsem Husáka a od té doby jsem pracoval ve výkopu. Do práce jsem jezdil na kole a kávu si nosil v termosce. Když jsem kopal, přisli za mnou, abych si uklidil kolo, že pojede sovětská delegace. Řekl jsem, že kolo mám zamčené a pojištěné.

A od té doby jsem nezaměstnaný...

Profile  

PostPosted: Sun Feb 05, 2012 12:13 pm

Hero
Hero

Odpovědi na zkouškové otázky uchazeče o pracovní místo v Google Inc, který sice získal 0 bodů ze zkoušky ale přesto byl přijat:
В1. Během které bitvy zemřel Napoleon?
* během té poslední
В2. Kde byla podepsána Deklarace Nezávislosti?
* dole, na poslední stránce
В3. Hlavní příčina rozvodu?
* svatba
В4. Hlavní příčina neúspěchů?
* zkouška
В5. Co jste nikdy neměl ke snídani?
* oběd a večeři
В6. Co vypadá jako půlka jablka?
* druhá půlka
В7. Pokud hodíme červený kamen do modrého moře, jaký bude?
* mokrý
В8. Jak může člověk jít osm dní bez spánku?
* bez problémů, vždyť v noci spí
В9. Pokud budete mít 3 jablka a 4 pomeranče na jedné dlani a 4 jablka a 3 pomeranče na druhé, co budete mít?
* opravdu velké dlaně
В10. 8 zedníků postavili zeď za 10 hodin, kolik času to zabere 4 zedníkům?
* nezabere žádný čas, zeď již byla postavena
В11. Jak můžeme hodit vejce na betonový základ tak, abychom ho nerozbili?
* jakkoliv, vejce v žádném případě nepoškodí betonový základ

Profile  

PostPosted: Thu Feb 09, 2012 3:11 pm

Hero
Hero

Location: Košice,Seattle2058,planety Battletechu,vsade tam kde je krasne makkucko a kde je dobre pivo a chl
Online: 00:02:01
Tento článok nie je o eurovale

Že aj vám už chýba v týchto ťažkých chvíľach nejaký banálny článok úplne o hovne? Aj mne. Takže:

Neviem, prečo to robím, ale zakaždým, keď vidím niekde horoskop, tak si ho musím prečítať. Nie, že by mi to niečo dávalo, asi to bude skôr reflex, ako napríklad, keď niekam prídem a hrá tam telka, tak sa musím na ňu pozerať. Čo nie je práve najslušnejšie voči tomu s kým tam som a rozprávam sa, ale asi je to slušné k telke, takže pohoda.

Inak sa horoskopmi ale neriadim. A to preto, že:
- už dosť starý na to, aby som veril, že 580 miliónov (7 miliárd ľudí / 12 znamení) ľudí dnes stretne starého priateľa, alebo zažije vzrušujúci večer plný prekvapení,
- 90% informácií, z ktorých sa skladá horoskop je natoľko vágnych, že je šumák, či som sa narodil v znamení panny, alebo vôbec v nejakom znamení, lebo že na mňa dolieha únava bude asi skôr z toho, že som sa včera ožral, než z toho, že Saturn práve nakladá Lunu do análu na staničných záchodoch na Venuši, alebo že keď je vonku zima, mám sa teplo obliecť,
- aj keby som sa chcel horoskopom riadiť, tak do troch sekúnd zabudnem, čo v tom horoskope bolo a do siedmych sekúnd, že som nejaký horoskop čítal.
Napriek tomu akceptujem, že sú ľudia, ktorí im veria, alebo si dokonca myslia, že ich znamenie vystihuje ich osobnosť. Veď napríklad plno ľudí stále volí Fica alebo Dzurindu, a tiež s tým môžem hovno spraviť.

Určite ste nevedeli, že horoskopy v časopisoch (alebo internetoch) sa inak robia tak, že sa vytvorí (alebo kúpi) hotová databáza horoskopov a z tej sa potom náhodne generujú horoskopy pre jednotlivé znamenia, akurát treba dávať bacha na to, aby sa pri jednotlivých znameniach neopakoval horoskop príliš často. Som si vedomý, že za vyzradenie tejto astrologickej konšpirácie riskujem veľmi veľa a že ma možno nájdu niekde v plavebnej komore v Gabčíkove so zabrúsenou virgulou trčiacou mi z chrbta, no verejnosť si zaslúži vedieť pravdu!

V kontexte toho mám najradšej horoskopy na zozname.sk, pretože tam išli ešte ďalej a nevyberajú náhodne len celé horoskopy, ale aj jednotlivé vety v rámci jedného. Navyše sa tam kombinujú typické astrologické bulšity s niečím, čo má asi urobiť dojem, že to vytváral skutočný astrologický odborník (inak astrologický odborník je pekný oxymorón, musím si to zapamätať). Napríklad Mesiac tam nevolajú Mesiac, ale Luna, planétam dávajú charakterové prívlastky a sporadicky sa dokonca vyskytuje aj nefalšovaný astrologický shitspeak typu „ascendent“ alebo „konjunkcia“. Veď pozrite:

„Mesiac je ešte stále u vás. Pokračujte v plánovaní vášho nového lunárneho mesiaca. V minulom období ste prešli rôznymi i ťažšími skúškami, preto si ich teraz v dobrom zúročte. Máte priaznivo postavené Slnko voči vášmu znameniu a je teraz pri ňom prísny Saturn. Bez väčšej námahy môžete teraz zvládnuť kusisko práce. Využite to a snažte sa urobiť čo najviac pre blaho iných i samých seba.“

To je môj horoskop na včera. Všimnite si, že mesiac je u mňa ešte stále. Neviem, či to je dobré alebo zlé, každopádne mám pokračovať v plánovaní môjho nového lunárneho mesiaca. Ale s tým mám trochu problém, lebo ja som plánovať svoj nový lunárny mesiac ani nezačal. Čiastočne aj preto, lebo neviem, aký je rozdiel medzi lunárnym a iným ako lunárnym mesiacom. Neviem, či prísny Saturn oslabuje, alebo naopak posilňuje priaznivé postavenie Slnka, no čo sa týka poslednej vety, tak ako vidíte, robím maximum pre blaho iných aj seba – píšem tento článok.

A na dnes:
„Cestou Luny znamením Raka sa treba viac ako inokedy venovať kultivovaniu citlivosti voči svojim blízkym. Viete aké majú vaši milovaní sny a po čom túžia? Čo potrebujú akurát teraz? Nemyslím tým len hmotné veci, práve naopak. Vnímajte. Skúste svoju citlivosť prehlbovať až do empatie. Dá sa to naučiť, hoci to trvá nejaký čas. Tak nájdete spôsob, ako nájsť cestu k sebe, liečiť sa navzájom i očistiť váš domov od negatívnych emócií.“

Kokos, tá Luna sa niečo nacestuje... Ale ako vidíte, aj tu sa prejavuje novátorstvo zoznamových horoskopov, lebo namiesto toho, aby mi horoskop povedal, čo ma čaká, tak sa pýta nejaké kokotiny. Navyše mi dáva dosť šibeničný termín jeden celý deň, aby som sa stal citlivým a empatickým, čo je niečo, čo som nezvládol za 30 rokov. Aj keď možno nebola Luna v Rakovi.

A teraz si prečítajte toto:
Učíme sa do konca života. Venujte dnes pozornosť tomu, na čom vám záleží. Niekedy je síce mlčanie zlatom, ale nemému dieťaťu ani vlastná matka nerozumie. Naberte odvahu a priznajte sa i k negatívnym myšlienkam. Ak si potrebujete vymeniť s niekým niečo emocionálne dôležité, pokojne sa vyberte za vašou príbuznou dušou. Napätie medzi Slnkom vo Váhach na nebi a vašim znamením, kde je práve teraz Luna, môže vyprovokovať u vás protirečenie medzi mužskou a ženskou stránkou vašej osobnosti. Vzťahy sú o komunikácii. Oživte dnes atmosféru okolo seba. Horoskop vám našepkáva, aby ste neostávali tam, kde sa už nemáte čomu naučiť. Do rôznych vrstiev spoločnosti prenikáme aj tým, ako vieme poskladať rôzne slová, aké termíny používame, ako vystupujeme i spôsobom vyjadrovania. Malo by sa vám to dariť, vďaka priaznivému postaveniu Slnka.

Dáva to zmysel, nie? Napriek tomu, že je to kompilát dnešných horoskopov, ktorý som vytvoril tak, že som z každého znamenia vybral jednu vetu (väčšinou prvú). Dobré, ne?

When people ask me "Plz" because it's shorter than "Please", I tell them "No" because it's shorter than "Yes"

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Thu Feb 09, 2012 6:53 pm

Adept
Adept

tl;dr

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Sep 20, 2012 9:19 pm

Hero
Hero

"Žiji docela skromně a obyčejně, jako ostatní ženy.
Ráno vstanu, umyju piču, uvařím Petrovi snídani, posnídáme, já umyju piču a jdu na nákupy, Petr jde do vlády.
Hned, jak se vrátím, umyju piču, uvařím oběd, protože Petr se někdy staví na oběd domů.
Po obědě umyju piču, Petr si dá šlofíka, tak jen umyju piču, trochu
uklidím, znovu umyju piču.
Večer třeba jdeme s Petrem někam ven, za kulturou. Řeknu Vám, někdy se vracíme tak pozdě, že už se mně ani nechce mýt piču, a tak si jdeme lehnout."
Redaktorka se dívá trochu vyjeveně, a po chvíli ticha se zeptá: "Paní Nečasová, nepřeháníte to trochu s tou hygienou?"
Paní Nečasová se rozesměje a říká: "Ale ne. Nám tu piču pořád někdo kreslí na dveře."

Profile  

PostPosted: Sat Dec 01, 2012 7:38 am

Hero
Hero

Přijde syn za matkou a ptá se - mamy jak to, že Ty jsi bíla, táta je bílý, sestra je taky bíla, tak proč jsem já černoch? Matka mu odpoví, víš Pepíčku Ty můžeš být rád, že nejsi pes - to ti byl tenkrát ale mejdan!!!

korektor: Image

Profile  

PostPosted: Sun Dec 02, 2012 12:30 pm

Hero
Hero

sem to kopiroval proboha :D

Profile  

PostPosted: Wed Jan 02, 2013 3:32 pm

Hero
Hero

Policajt zastaví Porsche, v něm sedí úžasná sexy blondýna.
„Vaše doklady, prosím.”
Blondýna mu je podá a policajt ověřuje vysílačkou, jestli není auto kradené.
Kolega mu povídá: „Hele, nesedí v tom autě taková úžasná sexy blondýna?”
„Jo, to sedí,” povídá policajt.
Kolega: „Víš co, jdi k ní, rozepni poklopec a vyndej ho!”
Policajt: „Cože? To přece nemůžu udělat!”
Kolega: „Líbí se ti, ne? Tak udělej, co ti říkám a neboj se!”
Policajt tedy přistoupí k autu, otevře dveře, rozepne poklopec a vyndá ho.
Blondýna si povzdechne: „Ježíši, už zase dechová zkouška...”

Profile  

PostPosted: Mon Jan 07, 2013 4:52 pm

Hero
Hero

koukam ze to tu je naky mrtvy kdyz sem obcas dam jen neco ja...

V nejnovějším online průzkumu 90% mužů uvedlo, že u počítače masturbují pravidelně.
Zbylých 10% netrefilo s myší v levé ruce správné tlačítko...

Profile  

PostPosted: Mon Jan 07, 2013 5:15 pm

Adept
Adept

Tvé vtipné texty nejsou moc vtipné...

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jan 07, 2013 5:25 pm

Master
Master

Online: 1652:13:32
"Prej ses oženil." .. "Jo jo, oženil." .. "To musíš být sťastnej." .. "Jo jo, musím."
---------------------------------------------------------------------------------
"Tichý muž je přemýšlející muž."
"Tichá žena je obvykle pěkně nasraná.."
---------------------------------------------------------------------------------
Student musí vědět všechno. Asistent všechno, co je v knihách. Docent musí vědět, kde jsou knihy, a profesor, kde je docent.

Endor Reborn:
Gereth - S bronzovou vidlí vstříc novým dobrodružstvím. Ale pomalu sakra, na ta stará kolena.

Nobody's tomorrow is guaranteed.

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 26 of 26
 [ 640 posts ]  Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Board index » Offtopic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex