* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Offtopic
Author Message
PostPosted: Sun Apr 22, 2012 4:24 pm

Scout
Scout

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Takze pres slib, ktery jsem si dal a to ten, ze D3 nezapnu a budu proti nemu brojit, jsem si prece jen betu spustil a zkusil. No a nutno rict, ze jsem se svyho slibu mel drzet.
Ano, nez nekdo staci neco namitnout, jsem si plne vedom toho, ze se jedna o teprve o betu a rada veci se pravdepodobne zmeni, ALE! co se nezmeni:
1.) po 10ti let slibu, fake videi, skutecnych videi, medialni a reklamni masaze ( ktera btw. predchazela i SC2 ) nam vyvojari z blizzardu predhodili MMO hru pro 4 hrace s cool grafikou. ( Pred 12ti lety se tam tech hracu vlezlo aspon 8 )
2.) slibovany novy rozsireny strom skillu se sice splnil, ale neco tak preplacanyho jsem uz dlouho nevidel
3.) aby si clovek opravdu D3 zahral, musi byt online. Nektere herni mechanismy maji byt na serveru, takze kdo si rad klikal D2 na SP jako ja, ma holt smulu
4.) v D3 vam bude stacit jedina postava, kterou si po doexpeni budete moci libovolne "resetovat" a zkouset nove buildy. Udajne z dovudu cituji: " Zkrátka Diablo II se stále hraje kvůli kustomizaci, prozkoumávání a zabíjení monster za účelem hledání předmětů, ne za účelem expit. "

Takze prosel jsem si betu, zabil par zombiku, kosteju a podobnych umrlcu a muzu vam rict, ze se zadny zazitek jako v roce 2000 ( vydani D2 ) nekonal. A to jsem staly hrac D2, sic uz davno ne na bnetu, presto hravam pravidelne kazdy ladder na nejmenovam ceskem serveru uz par let.
Nevim, jestli je to tim, ze uz jsem proste moc stary a tedy zapsklej starej dedek, co jezdi od slevy ke sleve s vecnym " jooo, za starych dobrych casu ", ale nerozumim clankum a reakcim, kde se prohlasuje, ze D3 bude nejlepsim RPG posledni dekady. Uz o D2 se da pochybovat jako o RPG, koneckoncu rozdeleni par bodu a skillu jeste ze hry nedela RPG a ted jeste tohle.
Zaverem tedy 3x tpfuj, d3 je hnuj !

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Sun Apr 22, 2012 4:30 pm

Hero
Hero

amen

souhlasim, je to komedie .. nejvic me asi rozsekalo to, ze to bude max pro 4 :D

Profile  

PostPosted: Sun Apr 22, 2012 6:14 pm

Master
Master

lepsi me prijde drakensang ktery bezi ve webovem prohlizeci

Profile ICQ  

PostPosted: Wed May 02, 2012 11:00 am

Hero
Hero

Status: disabled
Tak to nevim, jakyho diabla 3 jsme hrali, ale asi uplne jinyho.

1.) po 10ti let slibu, fake videi, skutecnych videi, medialni a reklamni masaze ( ktera btw. predchazela i SC2 ) nam vyvojari z blizzardu predhodili MMO hru pro 4 hrace s cool grafikou. (Pred 12ti lety se tam tech hracu vlezlo aspon 8)

-vydani hry trvalo vskutku dlouho, nicmene to je marketingovy tah, bylo jasny, ze to kvuli vsem tem ostatnim hram bude Blizzard posouvat co nejvic. Co to ma co delat s MMO? Je to single player hra s moznosti hrat ve vice lidech, vsechno je soloable a ve vice lidech krome toho ze mas vice lidi, nemas zadny jiny bonusy. A co bys jako chtel? V d2 muze hrat 8 lidi tak v d3 at jich muze hrat nejmin 40 protoze cim vic tim vic adidas? A ruku na srdce kdo kdy hral v 8 lidech? Co jsme hrali s kamosema a bratrancema nikdy se nas vic jak 5 neslezlo, v 8 lidech se na bnetu chodili akorat ty blbosti jako monotoni BH runy apodobne, protoze jinak neslo expit a kvuli lootu se vice lidech taky nic neoplatilo zabijet (pokud se nepocita solo MH s MF vecma). Vsechny veci ktery Blizzard avizoval, ze zmeni, protoze je pokladal za spatny, opravdu vypada ze zmenil. Palec nahoru pro 4 lidi, sirsi spektrum world elite mobu a vic random loot z nich. Hlavne ne zadny dalsi ustrely jako nekonecny farmeni jednoho Bosse v osmi lidech. :!:

2.) slibovany novy rozsireny strom skillu se sice splnil, ale neco tak preplacanyho jsem uz dlouho nevidel

-haters gonna hate, ja osobne si myslim, ze je to uplne nejlepsi vec, ktera v ty hre je. Blizzard avizoval, ze narozdil od wowka, kdy se kvuli tomu, ze je to MMO hra se tvorba postavy jede na optimalizaci vykonu, rozkliknes si random frost dkcko a u kazdyho mas stejnej build a stejne ladenej equip protoze takhle to dava o O,2 damage vic a ty potom stihnes nejakyho bosse zabit o sekundu driv, coz muze znamenat rozdil mezi killem a wipem, Diablo je naopak koncipovano na moznosti opravdu hodne random buildu kde si kazdej bude moct vyexperimentovat co mu nejvic vyhovuje a tech buildu ma byt u kazdyho charu proste moc a vsechny maji byt srovnatelny. Jak bys toho asi docilil jinak nez tim, ze do hry das spoustu "preplacanejch" skillu? :roll:

3.) aby si clovek opravdu D3 zahral, musi byt online. Nektere herni mechanismy maji byt na serveru, takze kdo si rad klikal D2 na SP jako ja, ma holt smulu

-To je taky marketingovy tah, proste si tuhle hru bez toho aniz bysis ji koupil, nezahrajes. Blizard se v tomhle snazi uchranit si svoje vydelky, ja osobne jsem mel koupenou originalku D1 i D2 a byly to jediny hry ktery jsem si kdy koupil i kdyz jsem si je kupovat nemusel. Hold budes muset chvili setrit a hru si koupit. A pokud ti to vadi jinyho pohledu, asi zjevne nevis o cem mluvis, to ze jsi online na blizzardovskym serveru neznamena, ze to nemusi byt single player hra. Vsak si to muzes hrat uplne stejne sam, nemusis hrat s nikym a mas to sigle player. A rekni me, kdo v dnesni dobe nema pripojeni k internetu?
A navic to zamezi vsem tem externim programum, ktery tu hru kurvili, jako ruzny hero editory, item editory, delace run atd atd, to proste nebude a nebude fungovat a je to jen a jen dobre. Vsechno bude cisty. Hallelujah

4.) v D3 vam bude stacit jedina postava, kterou si po doexpeni budete moci libovolne "resetovat" a zkouset nove buildy. Udajne z dovudu cituji: " Zkrátka Diablo II se stále hraje kvůli kustomizaci, prozkoumávání a zabíjení monster za účelem hledání předmětů, ne za účelem expit. "

-A v tomhle maji imho pravdu, pred vydanim patche 1.13 jsem neznal vetsi vopruz nez neustale expit novy a novy postavy protoze jsem se tamhle uklikl se skilem nebo jsem na 70lvl zjistil, ze to vlastne vubec nefunguje a zacal jsem expit novou. Navic, vyjadreni Blizzardu bylo, ze velikost kazde obtiznostni urovne ma byt cca 2x delsi nez v D2 s tim, ze mas navic inferno, kde te budou downshotovat mobove pokud nebudes top. Nejaky dva lidi v Blizardu se vsadili, ze nikdo tu hru nedohraje za dva mesice od vydani. Expit znovu postavu kvuli spatne rozdanym skillum bych fakt nechtel. Pro obe veci palec nahoru.

Takze prosel jsem si betu, zabil par zombiku, kosteju a podobnych umrlcu a muzu vam rict, ze se zadny zazitek jako v roce 2000 ( vydani D2 ) nekonal. A to jsem staly hrac D2, sic uz davno ne na bnetu, presto hravam pravidelne kazdy ladder na nejmenovam ceskem serveru uz par let.
Nevim, jestli je to tim, ze uz jsem proste moc stary a tedy zapsklej starej dedek, co jezdi od slevy ke sleve s vecnym " jooo, za starych dobrych casu ", ale nerozumim clankum a reakcim, kde se prohlasuje, ze D3 bude nejlepsim RPG posledni dekady. Uz o D2 se da pochybovat jako o RPG, koneckoncu rozdeleni par bodu a skillu jeste ze hry nedela RPG a ted jeste tohle.
Zaverem tedy 3x tpfuj, d3 je hnuj !

Ja jsem betu dohral za vsechny postavy jeste ten patek, kdy zacala open beta a musim rict, ze to moje ocekavani splnilo. Aspon ten zacatek je hodne dobrej zombie apokalypse navrat k D1, hra je rychlejsi, chytlava a hratelna, min trhava nez D2 a celkove pocit z hrani neskutecnej. Doplneno o dalsi peckovou sadu symfonicky nahrany hudby jen pro ucel hry jen znasobuje temnou atmosferu tohodle dilu. A ruku na srdce, i ten zacatek se me zda tezsi nez bylo D2, za maga jsem skeleton kinga mydlil asi 12 minut, coz na bosse srovnatelnyho nekde mezi blood raven a counteskou normal, neco o dalsi obtiznosti hry rika. Samozrejme, ze s barbarem to je o necem jinym, ale tak.. Rozhodne se tesim az tu hru konecne vydaj

z azerothu? blbe, kopnout do uc, zepelinem do og odtamtud pres barens do tb.. jednoduchy slang

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Mon May 07, 2012 12:46 pm

Hero
Hero

ivane nebud naivni, zamezi to leda nicemu, za par mesicu bude crack a k tomu ruzny navody, jak to obejit ...jako ke vsemu

Profile  

PostPosted: Sun May 13, 2012 3:38 am

Demigod
Demigod

Online: 00:02:39
2009 wrote:
ivane nebud naivni, zamezi to leda nicemu, za par mesicu bude crack a k tomu ruzny navody, jak to obejit ...jako ke vsemu

ano i ne :] crack sice neakej bude. Lousknuta koimunikace mozna taky. Problem zacina v momente kdy budes chctit i hrat:D

Co se D3 fungovani tyce dle Blizzardu. Client ti neda celkem velkou mnozinu veci. treba mapu apt. To vse generuje server. Takze budou nejriva muset vzniknout emulatory. A vsichni vime jak to s tema emulatorama je.

A jelikzo ma fungovat auction house a rmah tak to jinak nez online checkem hlidat nejde:]

Check It!!

Crux RS Downloader

Tvoje mama neumi varit !
Image
Esy

Profile WWW ICQ YIM  

PostPosted: Mon May 21, 2012 9:21 am

Hero
Hero

Location: Košice,Seattle2058,planety Battletechu,vsade tam kde je krasne makkucko a kde je dobre pivo a chl
Online: 93:13:19
ta stavka 2 mesiace bola velmi naivna... inferno pokorene za necele 4 dni ;o)
aj ked pokorene... mali druhu skupinu ktora im len farmila itemy a oni to v podstate len prebehli s tym ze zabijali len to najnutnejsie
dalsia vec je ze v celku vyuzivali nedostatky hry ako nepriklad ozivovanie s monkom so zapnutou serenity (3s immune) atd... ale tak dali to no :)

When people ask me "Plz" because it's shorter than "Please", I tell them "No" because it's shorter than "Yes"

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 5:32 pm

Hero
Hero

tak nakonec uznavam ze crack je nesmysl.. jak uz tu kdosi napsal, dokud nebude emulator, bude to onicem... crack sice uz nakou dobu je, ale je to logicky onicem... nevedel sem, ze to bude reseny takto.. :)

hra neni spatna, dokonce jak sem napsal o tom, pro kolik lidi to je - beru to zpet... 4 lidi sou celkem idealni pocet

vkazdym pripade bych doporucil hrat na US serveru.. a aukce za real to uplne zmrvila

Profile  

PostPosted: Mon Jul 09, 2012 10:24 am

Adept
Adept

proč US server? tím pak nemůžeš používat RMAH... a emulátor nebude nikdy, ten kterej je a dělali na tom dva lidi od podzimu, dostali od blizzardu dopis, že pokud nechtějí problémy, ať toho nechají, čili se na tom přestalo pracovat a projekt totálně umřel...

Profile  

PostPosted: Mon Jul 09, 2012 12:02 pm

Hero
Hero

protoze eu je zalagovanej a ma predrazenej ah, zkus si udelat postavu na us a oblict ji z ah tak, abys byl schopnej ustat elity na infernu, vyjde te to tak na 1/10 oproti eu... to s rmah je holt smula

Profile  

PostPosted: Fri Jul 27, 2012 8:37 pm

Newbie

D3 Je pro mě zklamáním..

Ty největší nuly si vždy nejvíce osvojují právo hodnotit jedničky.

Profile  

PostPosted: Fri Sep 14, 2012 12:30 am

Hero
Hero

prodam diablo 3 s uctem, wizard 60lvl (5 paragon lvl) , equip i na 4. akt inferna, kdyztak pm

Profile  

PostPosted: Fri Feb 01, 2013 5:00 pm

Newbie

o ničem hra lepsi je PoE

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Mar 01, 2013 8:08 pm

Demigod
Demigod

Online: 00:02:39