* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78  Next
Author Message
PostPosted: Sun Mar 08, 2015 10:09 am

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Jen doplnim pro tu EUO.

Na DP se dalo vystrelit za behu, pokud ses zastavil, dal attack na cil a cekal urcity cas (dle tve dexy a typu zbrane). Pokud si na cil puvodne videl a ten pak odbehl a byl si za statikem, tak pokud si neudelal jinou akci (napriklad bandovani se... lahve se nepocitali), mohl si bezet klidne prez pul mapy a jakmile si potkal znova tvuj cil, tak kus/luk automaticky vystrelila i za behu.

Na Endoru to funguje stylem, ze das war na cil (ktery vidis na obrazovce). Pocita se nejaky cas (dle typu zbrane a tvoji dex) a pak, v dobe vystrelu, musis na cil videt, byt v range (nektere strelne zbrane maji vetsi dostrel, jine mensi), a stat. V tom pripade to vystreli.
Takze teoreticky pokud ma treba Heavy Crossbow timer dle dex na vystrel rekneme 7 sekund, tak muzes 6,5 sekundy bezet za cilem, ale pak se musis 1/2 sekundy pred vystrelem zastavit.
A tady toto udela EUO, v ktere je zakomponovana tabulka vypoctu pro strelbu dle dexterity. EasyUO te ve spravny cas bud uplne zastavi a nebo tzv. protoci (otocis se na jednom policku na vsechny 4 strany) a behem te doby, jelikoz si na jedne pozici, kus vystreli.
EasyUO je oficialne zakazana, ale bohuzel se pouziva
Razor je priliz pomaly(dlouze projizdi prikazy), do nej muzes maximalne nastavit upozorneni a pak se jako hrac musis zastavit sam ve spravny cas, coz neni tolik efektivni.
Yoko Injection nefuguje (endor ma vlastniho spousteciho clienta, prez ultima.exe UO nespustis). Yoko driv fungovalo, ale byly poloautomaticke scripty/nebo uplne automaticke scripty a tak se od toho nekdy v roce 2006 nebo 2007 upustilo.

Profile  

Ads
PostPosted: Sun Mar 08, 2015 11:01 am

Skilled
Skilled

Online: 00:03:04
Uz zase brek nad roguem, jeho shurikenama a HC :lol: . Co k tomu dodat? Zahrajte si aktivně rogua v pvp a pak mluvte... Shurikeny - do vusu nebo ar ryby stoji za ... , pobavil me Tomak: "ma spam shurikenu prirovnal bych to k bleskum co nezerou manu a jsou instacast" , takovy dmg nemaji a rozhodne nevyhrajes pvp tim, ze budes jen hazet shurikeny, pokud je to alespon prumerny pvper a ma ar rybu/vus. Backstab - do hrace relativne vysoka sance na miss + pri behu je haluz trefit zada pro zvyseni sance... Scimitar - je na situacni pouziti, proti meelerum jako berk nebo druid pomalu sebevrazda na primej stret, proti casterum casto taky, pokud ten caster neni troll a nenecha si dat snadno meele dmg. Bola - s elfem si troufnu bolovat maximalne tak maga... A tresnicka na dortu HC - opet silne situacni zbran, ma vysoky dmg, ale loaduje se tak 6-7 sekund, spoustu charu te za tu dobu muze seskvarit, parnout, utect. Urcite nefunguje tim zpusobem ze i kdybys mel nejaky odpocet v razoru nebo script a strilel jen z HC tak vyhrajes pvp a to kvuli: 1) vysokej load time, 2) mala archery rogua (na 30 lvl mas 50 archery) => velka sance na miss. Takze si musis sakra dobre rozmyslet co, kdy a jak pouzijes. Krom toho HC je asi jedina moznost jak udolat defujici chary typu ranger, druid, merc atp., jestli si myslis ze shurikenama dorazis bandujiciho se rangera, druida atp. tak to jsi na omylu (opet se bavim o hracich co uz maji neco v pvp odehrano a nenechaji se snadno zabit)... Rogue je proste situacni char, ma sanci zazarit ale i udelat velkej fail. To uz zalezi pouze na stesti (nema jistotu ze da velky dmg - trefi BS, HC) a na skillu hrace.

edit: a areny davaji expy do 40 lvl

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Mar 08, 2015 12:46 pm

Adept
Adept

Gobi, uklidni se, at ti nepraskne cevka.
Ego prisel z DP a ja hodne odkazuji priklady na DP.
Blesk tam dava cca 14 dmg, odhadem. To same dava +- shuriken.

Ranger driv mohl spamovat a vystrelovat kdyz videl na cil. Ted ??? Vystreli okamzite shuriken uz jen rogue.
Toto bych nejradeji take zrusil a nastavil, ze kdyz chce hodit shurik a nevidi na cil, shurik vyleti, mine a rogue ma timer na dalsi shuriken.

HxB je pouzitelna a ty pred vystrelem muzes statikovat. To mas jako KVF u maga. Dlouhy cast time behem ktereho muze byt za bukem a pak jen vybehnout.

Rogue ma bolu a mne osobne treba boluje Abu heretika furt (a to mam furt zazranou rybku na str).
Jakmile ma rogue sangvine scim, tak by mel i berka sundat na stojaka scimitarem.
Stejne tak, jakmile ma rogue sang scimitar, tak i normalni herka dostava dobre coudy (rikam normalni, tim nemyslim prasata v miracl setu s resistama).

No a pak je situaci samo osobe TW, kde se s poradnym BS a heavynou pocita.

Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 5:51 pm

Newbie

Ahoj,
takže popis mého problému:
Jsem wanderer, level 0, zajdu za wanderer classmasterem co je poblíž "Medea Cementery" a řeknu mu level. A on mi řekne, že nejsem dost zkušený. Tak zabiju 5 veverek a místo 10000/11000 xp mám najednou 11000/11000. Tak jdu zase za ním, řeknu mu level a on mi zase řekne, že nejsem dost zkušený. Tak se na něj vykašlu a jdu za cechmasterem mage guildy (Draenor se jmenuje) co je ve městě "Medea" (asi, nejsem si jist názvěm). No a řeknu mu level a on, mi odpoví "u are not viable to join us. You already chosen a profession" no tak mu reknu join, no a on mi řekne:
Return when you are ready!

Tak si říkám že potřebuju level 1, abych se mohl přidat k tomu mage cechu, ale jak ho dostat ?!
Když tomu wanderer pošukovi nejsem dost dobrej !

Děkuji předem na pomoc :)

Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 6:41 pm

Adept
Adept

Online: 49:08:10
Zkus se dopravit d Daugasu, tam je stejne nejvic nb questu a nb dungy. Mavic tam to 100% funguje ten wandrak. Jinak predpokladam, ze jsi zkusil zabit vic veci? abys mel vic expu, nez je treba a ne to mit presne zarovnany.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 6:58 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:31:24
potřebuješ 11001+/11000

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 10:48 pm

Newbie

OK tak už jsem mage :)
Musel jsem mít víc XP. Jsem byl zmaten tím, že se XP neaktualizuje dokud znovu nenapíšu .info! Takže jsem chodil po světe s tím, že nemohu přesáhnout tu maximální hranici. . .
Děkuji všem za pomoc.

Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 11:54 pm

Adept
Adept

S nb dotoazama se na mě klidně obrat na icq 621 171 516, jinak expit můžeš do nekonečna, záleží na tvojí finační situaci a nebo taktickém uvážení, jestli koupit lvl (vstup do low dungu omezený levelem, pvp liga veterani max 24 atd)

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Mar 18, 2015 4:34 pm

Newbie

zajimave

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Mar 19, 2015 6:35 pm

Hero
Hero

hlavne bych maga nedelal driv jak na levlu 5, klidne i trochu vic expit wanderera, ale po 5. levlu je to uz opruz, kdyz pak dotrenis magery, da se uz castit summony, kteri zabiji neco ve stokach atp., aspon tak sem to expil ja do 10. levlu, z 99% pokusu zabit npc jen castenim, mi vzdycky dosla mana kdyz melo npc 5% hp :D

Profile  

PostPosted: Fri Mar 20, 2015 1:01 pm

Newbie

Muzu se nejak z elemental maga stat nekromancerem?
Kdybych se treba vyresskilloval na lvl 10?

Bolestne sem se probleskoval na lvl 12 ale dal uz to fakt nejde. I kdybych vybleskoval tech 1 000 slimu co potrebuju na level tak bych nemel prachy protoze musim kupovat regy. A nerikejte at zacnu znova to je vylouceny, chci se u uo bavit a ne zase zabijet 30 hodin slimy.

Profile  

PostPosted: Fri Mar 20, 2015 2:36 pm

Adept
Adept

Bohužel, classu změnít nelze, i kdyby jsi se podexpil. To nelzesnad na žádným shardu. Elem mág je taky dobrej, teoreicky na vyšších levelech nej dmg a do party nepostradatelnej a dobře se itemuje, jakože pár itemků a hned t poznáš. Bohužel caster se od low levelů expá nejhůř, nebo zůstaň wandrákem co nejdéle to jde a pak si teprv kup mage/necro a pak to jen dotrénuj.
Bleskovat slimy hraničí se sebemrskačstvím, zkus is najít partu na expení, jakože lowbíků je tu ted dost, hledej po daugu i jiná místa, kupodivu Stoky jsou dost zastaralé místo a lze to rozumně i jinde, nb dungů je tu několik

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Mar 20, 2015 3:43 pm

Newbie

No jak sem psal uz jsem dal element maga takze wanderer zustat nemuzu, kdybych vedel ze to bude takhle tak bych to udelal no, ty mongbat summy byli porad lepsi nez nic. Do party bejt socka co akorat vysava expy a k nicemu neni se mi skutecne nechce vtirat. Takze jinymi slovy jsem v pytli :D No nic no

Profile  

PostPosted: Fri Mar 20, 2015 4:18 pm

Skilled
Skilled

Uz pred 2 dnami sme ti aspon 2 ludia radili (pokial si Mace) nech si spravis nekra alebo herku :)

za nekra/herku das lvl 12 za 2 dni takze cim skorej do toho pojdes... keby si to urobil pred tymi 3-4 dnami uz by si mal lvl 14 herku/nekra aspon...

Profile  

PostPosted: Fri Mar 20, 2015 5:14 pm

Adept
Adept

Mág je taky dobrej, pro info jakej element sis dal? jo ty low lvly jsou asi hodně hc za mága, ze začátku možná něco vyžereš, ale zas celkem brzo zvládneš stěnu, která je v dungu nepostradatelná, aby se na vás toho nedostalo víc, než je třeba, plus máš spell, který má dmg čím dál větší s armorem cíle, tzn na nějaký ogry a tak podle mě taky dobrý. Je to na tobě, jsou tu jiné lepší solo chary, mág moc sólo není, ale to ani warrioři po určitém levelu. Zas třeba nekr se do určitýho levelu hůř dostane do dungu, protože tam prostě moc platný není, dmg má jen přes sumy a ti překáží, čest výjímkám. Je to na tobě:)

s dotazy se na mě klidně obrať na 621 171 516

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 10:09 am

Hero
Hero

10-15 lvl je hodne obtizny solovat, nez slimaky, zkus radsi gremliny v dire, mimo dungy brigandy, ale je to vazne hc..

v kazdym pripade mag 10-20lvl je jen na zdi v dungu, pokud nemas itemy..

doporucil bych ti sezen si grupu, do 20. levlu de expit v tech low safe dungach s cizima lidma, pokud chces hrat casem s lidma, nekr ti bude nanic, protoze je v high dungach nanic, resp. vsechny ostatni chary sou potrebnejsi... heretik vetsinu casu jen doplnuje manu ostatnim hracum, ne ze by se dal hrat jen takto, ale je to bohuzel jeho hlavni ukol.. mag je potreba vzdy, jedinej umi zed a ma nejvyssi dmg, zalezi jen na tom, jak si predstavujes hrani pozdeji, klidne hraj nekra, ale stejne pak budes zakladat dalsi postavy a ten nekr ti bude jen na solovani..

Profile  

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 10:23 am

Adept
Adept

Nesouhlasim, kdyz se mmel svyho negra ve vetech(preexpeneho), tak sem za nej tahal napriklad v Abyssu. Proste horror je vybornej tank a wari byli zpomaleni .-)

A neni nic hezciho, nez krasne zahrany Necromancer v dungeonu.
Akorat je treba tu hru hrat pak jinak a netahat vsechno do zdi (i kdyz i tak se to da hrat).

Profile  

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 10:44 am

Hero
Hero

kdyz sem napsal high dung, myslel sem high dung a samozrejme i vyssi levly.. to ze si za 20lvl nekra tankoval hororem abyss znamena, ze ti wari byly bud lamy a nebo low lvl.. tak stejne bych mohl napsat ze c2 jde jit v 5ti lidech a nekr tam neco predvede.. ano, treba ano, ale bavme se prosimte o normalni situaci..

Profile  

PostPosted: Mon Mar 23, 2015 4:56 pm

Newbie

Po letech a boji na vývěsce ohedně flamovaní nechcete pridat panel diskuze vedle panelu vývěska? Flame k Endoru tak nějak po těch letech patří

Profile  

PostPosted: Wed Apr 01, 2015 1:59 pm

Skilled
Skilled

Prosim Vas, keby sa chcem stat stavarom, komu napisat? pozeral som tu forum ale posty su velmi stare a niektore odkazdy ani nefunguju tak preto sa pytam :) diky

Profile  

PostPosted: Wed Apr 01, 2015 2:10 pm

Master
Master

Online: 00:07:53
Nejlépe Mahdimu: member/Mahdi/

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Apr 01, 2015 11:25 pm

Skilled
Skilled

Status: disabled
Nejlepe me. 338325486 nebo PM

Profile  

PostPosted: Wed Apr 08, 2015 7:32 pm

Newbie

Zdravím, nemůžu se dostat do hry. Píše mi to že mam špatne heslo nebo login a tady na fotu se přihlásím normálně. Na koho se obrátit?

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Apr 08, 2015 7:35 pm

Hero
Hero

bnick wrote:
Zdravím, nemůžu se dostat do hry. Píše mi to že mam špatne heslo nebo login a tady na fotu se přihlásím normálně. Na koho se obrátit?

na registraci.. ucp.php?mode=register

Profile  

PostPosted: Wed Apr 08, 2015 8:00 pm

Newbie

nehci delat novou registraci, mam na uctu uz postavy jen jsem dlouho nehrál.

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 76 of 78
 [ 1946 posts ]  Go to page Previous  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78  Next

Board index » Herní témata
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex