* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
Author Message
PostPosted: Fri Aug 17, 2012 12:55 pm

Scout
Scout

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Naizo wrote:
...

cap = maximum skillu ktore moze dosiahnut.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Sat Aug 18, 2012 11:04 pm

Scout
Scout

Je nejaky verejny vzorec / tabulka, kolko herding je potrebne na udrzanie ktoreho peta? Ocitol som sa situacii ze som trenoval tamming ako o zivot, lebo som sa tesil na kodiak beara a teraz, ked som konecne dosiahol potrebny taming, som zistil ze ho koli herdingu nezvladnem kontrolovat(na svojom aktualnom levely - 13, ho mam na maxe).

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 5:05 pm

Newbie

Jaká je momentálně nejvýhodnější rasa pro rangera? V úvahu je samozřejmě human/half-elf/elf. Předpokládám, že elf nejrychleji střílí, přičemž má nejmíň hp a nejslabší dmg.. Zajímalo by mě také porovnání těchto ras v pvp/pvm.

Profile  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 5:07 pm

Adept
Adept

Jedině elf

Profile  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 5:09 pm

Newbie

Díky za info, myslel jsem si to, ale trochu jsem znejistil při pohledu na tento obrázek http://www.endor.cz/skladane-artefakty/ranger

Profile  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 5:10 pm

Scout
Scout

pstros wrote:
Jaká je momentálně nejvýhodnější rasa pro rangera? V úvahu je samozřejmě human/half-elf/elf. Předpokládám, že elf nejrychleji střílí, přičemž má nejmíň hp a nejslabší dmg.. Zajímalo by mě také porovnání těchto ras v pvp/pvm.

dmg rangera se odvíjí od několika věcí, ale nejzásadnější roli hraje dexterity - tudíž největší dmg má elf. Humana vůbec nezakládej, halfelf se dá, má o fous víc hp a dexy namá o tolik méně.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 5:12 pm

Master
Master

ano mirakulové skládačky a obrázky paperdolu dokáží nováčkům znelehčit výběr rasy :) já kdys před léty založil podle starých mirakl paperdolů rangera drowa :)

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 11:10 pm

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Yanna wrote:
pstros wrote:

dmg rangera se odvíjí od několika věcí, ale nejzásadnější roli hraje dexterity - tudíž největší dmg má elf. Humana vůbec nezakládej, halfelf se dá, má o fous víc hp a dexy namá o tolik méně.

proc by mel mit nejvetsi dmg elf? to neni jak u roguny a backstabu... je nejrychlejsi, to ale neznamena ze ma nejvetsi dmg

Profile  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 11:26 pm

Adept
Adept

chces mi rict, ze dmg lightama se odviji od str? Opravdu jde o dexu .-)

Profile  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 11:55 pm

Skilled
Skilled

Kdysi hodně dávno jsem jako úplný nováček zakládal rangera. Vycházel jsem ze stejné myšlenky, a tedy že human by měl střílet sic pomaleji, ale měl by dávat větší damage. Zkutečnost je taková, že dává damage méně jak elf a STR nehraje rangerova dmg žádnou, a nebo hodně malou až minimální roli. Ranger jedině elf. Drow a ork je jsou dobří možná tak když chceš potrolit half-elf se ještě dá a hrát humana je utrpení. Já osobně jsme to vzdal někde na 22-23 levelu.

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Tue Jun 18, 2013 7:58 am

Scout
Scout

Však já mam taky půlelfa v domění, že je to kompromis mezi rychlostí elfa a damage humana :)

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jun 18, 2013 8:13 am

Adept
Adept

Zrovna drow je hratelny. Ma stejne dex, jako half. Ma sice mene HP nez ELF, ale ma zase vic many a u Rangera to jde poznat......

Ork je fail....
Human je taky hratelny, hlavne jako knocker....

Profile  

PostPosted: Tue Jun 18, 2013 11:49 pm

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Klytaa wrote:
Kdysi hodně dávno jsem jako úplný nováček zakládal rangera. Vycházel jsem ze stejné myšlenky, a tedy že human by měl střílet sic pomaleji, ale měl by dávat větší damage. Zkutečnost je taková, že dává damage méně jak elf a STR nehraje rangerova dmg žádnou, a nebo hodně malou až minimální roli. Ranger jedině elf. Drow a ork je jsou dobří možná tak když chceš potrolit half-elf se ještě dá a hrát humana je utrpení. Já osobně jsme to vzdal někde na 22-23 levelu.

jenze tohle je podle me hodne spatne nastavene.. proc by mela mit na dmg vliv dexa? snad vice moznosti vyberu rasy ma mit nejaky vliv, nema to byt nastaveno tak, ze je jedna rasa ktera rychle strili a naraz dava vetsi pecky... u waru ani u corky to tak taky neni, nedochazi mi proc by to tak melo byt u rangera...

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 11:09 am

Skilled
Skilled

Nevím jestlí se to zde už jednou neřešilo, pokud ano, tak s omlouvam. Prohledal jsem forko až na 10 stranu a nic.

Proč ranger nemá itemy na hearding ? Rangera jsem hraval před 4 lety a nyní ho už nehraji (nemam), takže pokud uvedu skreslené, nebo nepřesné informace, tak mě prosím opravte :)

Jde o to, že ranger od určitého levelu si venku neškrkne, jelikož dmg peta se nevyrovna healu NPC. Lukem moc dobře nejde argumentovat, protože rang pouze za ním stojí a healuje a to tak tak, poison sice má, ale ten tak akorat k pobavení, 2 to škytné a je po slavě :)

Jedná se mi o to,že Endor ma docela pěkný pet system, ale přijde mi, že je využíván jen na vytahnutí tak cca po 20lvl. Nemluvě o tom, že jsem pěkně dlouho neviděl rangera s petem v dungu (možná to někdo hraje, možná je to zbytečné)

Usolovat si venku cokoliv s itemky na sumon je vyhrada sumoneru, a tak by to mělo i zůstat, ale stojí je to jenom regy. Ranger musí některé pety docela obtížně hledat, a tím pádem si o ně i podle toho starat :)
Takže navrhuji závest itemky na hearding, ale od určítého level, nebo tak něco. Je mi jasné, že není žádouci, aby po stokách lítal rang s armadou vlku za zadkem. Necr to má tuším 12+ od bone brnka a Herka co až prokástí. U ranga bych se nebál jít klidně dál. Nyní chodí jenom rang do lesa pouze na tamování jezdítek, takže si od toho slbuji, že by to vyhatlo více rangu do lesa na exp, kde taky přirozeně patří a kde rskuje pojezd a loot itemku.

Podle mě by to nebyl až tak zasadní boost,vzhledem k tomu, že nemá prokletí, poison,paru a do dungu už vubec ne, takže pokud bude mít hned dva hady a ne jednoho, tak to nebude takový narůst.Pouze oživení pet systemu a možná víc lidi bude lítat po lese ...

Tak a do mě !!Prosím, moc po mě neřičte :)

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 11:11 am

Master
Master

itemy na herding padaji, tak si pokupuj na vyvesce a sloz si set

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 11:18 am

Adept
Adept

Itemky na herding padaji, ja mam treba 2x gloveksy, jedny davaji dokonce pres 6 procent, coz uz je solidni.
Do high dungu se pet nenosi, protoze nevydrzi, ale do slabsich dungu, proc ne...

Pet je jen bonus pro rangera. Ten, kdo je opravdu dobrej na solovani s pety je druid. Ty boosty jsou solidni a do toho jeste staff to snake. Spoustu NPC si sunda druid rychleji, nez ja za herku(bez balora).

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 11:30 am

Skilled
Skilled

Psal ranger.. není moc dobrej nápad běhat v leather kompletu v dungu ( padá jen 6 itemů - leather, studed )

Jinak, pet v dungu není špatná věc, ale zrovna u rangera je to zbytečný zdržování.. mantis doběhne k npc skoro hned, ale dá 2-3 rány a musíš znovu atakovat jiný npc..

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 11:52 am

Skilled
Skilled

uuups, omlouvám se za flame, opravdu ho nehraji a popravdě na vyvěsce jsem nic takového neregistroval a ani v dungu. Zřejmně to moc nepadá. Zeptám se takto. Je to vyvážené ? Předpokládám, že je to 6% hearding, což je x bodu na hearding. ZA předpokladu, že je ranger blazen a složí 6*6=36, tak stejně ten druhý pet bude takový "doplnkový" než kosa. Rozumíte, pokud se chcete zabavit s rangem, tak tomu nabídnout šanci, krom tamingu a dungu nemá člově s ním co dělat...

Nicméně tu mám další napad, který se určitě nebude líbt, vzhledem ke snaze všechno morfovat... Poison ma pouze leaser ne ? Zkušený pvpper ví, že nemá cenu pít GC, vzhledem k tomu, že to 1-2 škytne a je konce. Rád bych navrhl, dát budťo delší interval, ale třeba po 1hp(rozepisovat vyhody/nevýhody poisnu tu nemá smysl, bylo to tolikrát omváno a zavrhnuto, že už je to takové rangerovo kliše přeboostlý/nepřeboostlý)
Nebo
Dát ranger něco jako Alchemku a nějaky specifický poison, ktery vystřelí pouze rang a také s paptřičným skillem aby byl neprodejný dokud nebude mít ranger vytrénovaný skill, no prostě jako čorka). Udělát ho tak, aby nenamchal nic greater, ale zaroven to udělat tak složte a relativně drahe,aby se to nestalo součástí PVP výbav... Prostě takové eso v rukávu.EDIT: Hodně regu a třeba do pavouku přidat slaby spawn nějakého regu, nebo skumavku něcoho atd ...
Z logického hlediska, i když pro GM irelevantní a to je, že drujd a rang jsou si velice podobní a přesto drujd ma greaterpoison jak v morfu, tak i demorf. Navíc krom waru ma na E všecho poison min grater a je to denní chleba pvp, tak proč by neměl mít rang, přičem se poison kastí přibližně stejně jako vystřel šipky a muže žrát manu.
Jasně ranger je přeboostlý, tak proč něco takového dělat. Kdo ho hraje tak ví, že to není taková kosa jak se vykladá, ale myslím si, že se to lidem nelíbí z psychologického hlediska knoku.

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 12:11 pm

Adept
Adept

A co takhle, misto nonstop bandeni, peta, radeji do toho NPC strilet?
Ranger na tom neni spatne, dmg v PvP ma dobry + knock do mass pvp.
Pro PK ultimatni tracking...

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 12:21 pm

Adept
Adept

Creator: Asi každej hrajem něco jinýho :) Ranger v pvp zas tak slabej není, aby se musel posilovat. A co se týká dungů, tak jsi uplně mimo. Ranger je docela velká kosa.

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 12:25 pm

Skilled
Skilled

Mono, jasný v dungu je kosa, když točíš long s compo, ale bavil jsem se o petech a o poisnu. Sám maš rangera, takže snad víš o čem mluvím, prostě jako by tom nebyl.

Slabej není, to nee, kdo by tvrdil opak je blazen. Ovšem že E není 1vs1,ale rešilo se to tu snad milionkrát.

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 12:27 pm

Master
Master

luk napoisn at uz z large socketu ci RW a pet neni ani potreba ranger je super solo char

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 12:33 pm

Skilled
Skilled

kraftas wrote:
luk napoisn at uz z large socketu ci RW a pet neni ani potreba ranger je super solo char

oki :) a o pvp a greate poisnu se nemá ceun ani bavit, hodně lidi by to tu nerozdejchalo, takové sprosté slovo

Profile  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 1:15 pm

Developer
Developer

Sila weak/normal/greater poisnu v pvp neni v dmgi, kterou da. O te se da zacit bavit az u deadly, ktery tika podstatne rychleji. Ta sila spociva v blokovani timeru na ostatni lahve, prip. blokovani bandazi, kdyby uz cil defoval bez zapiteho GC.

Ono to "staci si na ty dve skytnuti pockat" ti muze znamenat rozdil mezi zivotem a smrti (anebo polovicnim GHckem). Hodne zalezi na nacasovani, kdy ten poison das... pokud az po tom, co souper zapil GH, pak jsi ho dal zbytecne...

Tak jak tak ranger silnejsi poison nepotrebuje, to je deviza jinych povolani.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 2:03 pm

Skilled
Skilled

Jasně máš pravdu .

Nejde tak o ten dmg, ale přesně jak jsi to řekl, jde o to jak dlouho tiká... v duelu se dá na toto velm jemné použití šipek soustředit, ale v mass je to nemožné. Ale rozhodně tohle nepoužívám jako argument !!

Ovšem,že je to výsada ostatních charu, především casterů. Ale suma sumárů greater má kromě paladina,mercka, berka všichni (Prista jsem tam nějak nezařadil o tom nelze ani uvažovat) Pouze poukazuji na to, že blok další lahve je zanedbatelný a sebeschopnější pvper se ne vždy trefí, i když použití lahví je jasně čitelné.

Takže pořád si myslím, že by bylo fajn mít možnos greateru, za přepokladu,že nebude levný. Rovnováhu PVPe by to extremně nerozhodilo, skoro vubec, protože poison je denní chléb a rangerov by to lehce pomohl třeba proti Necrum, kteří jsou jak je všeobecně známo kousou na rangery. (Otazka blafu, pouziju leaser, nebo tu jedinou šipku v baglu s greaterem .. zapít/nezapít?)
Prostě jsem chtěl nabídnou mírnou alternativu, tak, aby se nekřičelo že se ranger posiluje a podobně. A natrenovat alchemy třeba na 70-80 spotřebuje spoustu regů a mít z toho pár šipek s greaterm .. PRsotě HC :)

EDIT: Když jsem měl na mysli"ne levné" tak opravu to udělat tak, aby si hráč nedovolil nosit víc jak 1-2 šipky, protože se bude obtížně získávat

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 26 of 27
 [ 657 posts ]  Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Board index » Herní témata
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex