* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next
Author Message
PostPosted: Mon Jan 23, 2012 3:13 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
wilda wrote:
Navrhuji zvýšit dmg u luků a kuší z lepšcíh dřev a to následujícím koeficientem.
Navrhujem znizit dmg u lukov a kusi a to nasledujucim koeficientom.

normal - 0,5
morid - 0,6
brodwood - 0,7
eben - 0,8
manil - 1

Takto by měl lumber větší smysl a manil by se nepoužíval jenom na hezký nábytek.
Ak mi niekto zaruci, ze sa tym bude zaoberat, kludne to otestujem.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Mon Jan 23, 2012 5:13 pm

Adept
Adept

Gotcha: Myslím, že zrovna u rangy není problém v nastavení dmg... Snížení obyč dřeva na 80% by bohatě stačilo. Prakticky by došlo k posílení dmg jen u eben (4%) a manil (20%) zbraní a ostatní by byly naopak oslabeny a hlavně by nebylo potřeba nic testovat (pokud budu počítat s Wildovým návrhem).

Profile  

PostPosted: Mon Jan 23, 2012 6:24 pm

Skilled
Skilled

Mono wrote:
...
Suhlasim.

Len som chcel trosku poukazat, co tu padaju za navrhy a ake argumenty pouzivate. Ak chcete boost nejakeho charu, treba najprv ukazat, ze sucasne nastavenie je zle a preco. Zmena typu niekde ubrat, niekde pridat je fajn, ale v zasade to hru moc neovplyvni.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jan 23, 2012 11:09 pm

Scout
Scout

Status: banned
Ja nerozumim tomu, proc to vubec menit. Testoval jsem pouze Eben a Broodwood Cavalerku a rozdil v Dmg byl na pohled viditelny (s Ebenovou jsem strilel za vic). Strilel jsem do Berka ve full Hg light sipky, tedy sipkama, ktere jako Ranger vyuziju nejvic. Takze mi nejak nedochazi, jak Wildovi mohli do Armoru vyjit takove cisla.

A co se tyce testu do postavy s 0 Armor, tak mi prijde vcelku zbytecny, protoze nikdo nebeha PvP bez Armoru (kdyz nepocitam, ze si Druid shodi Ar). Sice se u toho testu asi nejvice projevi, jak na tom jsou jednotlive dreva, co se tyce dmg, ale cim lepsi drevo, tim vetsi penetrate = vetsi dmg do Armoru (aspon z toho, co jsem odpozoroval).

Ranger je podle dobre nastaveny a to, ze jsou lepsi dreva nevyuzitelne je podle me hloupost (prave diky penetraci). Jasny, nedava takovy dmg, jako pred upravou, ale porad da slusny dmg + ma dalsi vyhody (vcelku vysoky skill Anatomy/Healing, elementarni rezisty, ..). Sam Rangera hraji aktivne, takze vychazim ze sve zkusenosti.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jan 23, 2012 11:20 pm

Skilled
Skilled

Jo, máš pravdu Gotcho. Ale pořád řešení někde přidat a někde ubrat má daleko větší smysl než Wildovo. "Pls mám rangera a neumím to za něho, dejte mi manil cavalerku s padesáti procentním bonusem pls, a kdo se mnou nesouhlasí tak je blbec, protože já jsem nejlepší a nejchytřejší, pls"
Občas si říkám, kde jsou ty časy, kdy když si někdo stěžoval že je jeho char slabý, tak se mu jako odpovědi dostavilo že se posilovat nebude, ale že se může oslabit jestli má zájem.. :lol:
Občas by nebylo na škodu si uvědomit, kde je ta hranice mezi arogancí těch nahoře, a soudností návrhů hráčů.
Proto bych rád apeloval (nejen) na Wildu, aby v budoucnu předkládal alespoň o trochu více reálné návrhy.

Dostane tohle stvoreni uz konecne nakej trest za neustale urasky?

Image

Profile  

PostPosted: Mon Jan 23, 2012 11:37 pm

Adept
Adept

Vám vůbec nepřijde divný, že kavalérka za 3K má mnohem větší dmg než ta za 70? Navíc ta za 3K lze ještě soketovat za pár šupů přidat dalších +1-4dmg (small soket)?

Ad já a ranger: Většina lidí ví, že mám miráklovou a určitě nehodlám začít používat jinou. Jsem jeden z mála masterských rangů, který se nebojí dát fajt proti komukoli. Což se, o půlce přispěvatelů zde, říci nedá.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 24, 2012 10:43 am

Adept
Adept

Mno, kdyz je vsechno tak super nastavene, proc nevidim behat rangera s jinou kavalerkou nez z obyc dreva? Vzdyt se jim ot musi nevyplacet.
Argumenty Wildy jsou na pomer cena vykon. Srovnanim napriklad scimitaru u corky, kdy nikdo nepouziva iron (zakladni material jako obyc drevo) ale vsichni kdo muzou pouzivaji sangvine (to nejlepsi jako je manil). U berka je to to stejne.
U druida jsem take nikdy nevidel ze by behali s nejakou lepsi holi. magove ani nemluvim.

Na druhou stranu je potreba si rict, ze ranger nepatri mezi nejslabsi povolani. Knock je ultimatni, DMG taky nema nejmensi a jeho healing a anatomka nejsou k zahozeni. Z tohoto pohledu je nutna zmena, ale smerem dolu u obycejneho dreva.

Proto bych Wilduv navrh urpavil tak, aby soucasnych 100% dmg zustalo brodwoodu a po 5% se snizovalo smerem k obyc drevu a soucasne se o 5% zvysovalo smerem k lepsimu drevu. Celkove se posili vzacne drevo, coz jeh ocene urcite bude odpovidat.

A zaverem. Myslim si ze tato uprava je naprosto zbytecna.

http://ruze.smidla.eu/ - jedna z mala pohodovych gild na endoru.

Image

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Tue Jan 24, 2012 12:21 pm

Hero
Hero

Online: 00:54:25
souhlas smidlo, ale srovnavat sang a manil je trochu prehnany :)

Profile  

PostPosted: Sun Jan 29, 2012 2:19 pm

Scout
Scout

Mucicek:V tom cos rekl že střílels do berka light šipkama za víc s lepším dřevem je podle mě nesmysl.S light a magic šipkama je totiž podle toho co sem testoval já uplně jedno jaké dřevo máš.To co píšeš by platilo s obyč bolt pak je větší penetrate.

Edit:Ivelf psal/a něco i poison šipkách otestuju

Profile  

PostPosted: Sun Jan 29, 2012 2:38 pm

Scout
Scout

Tak asi neumis pocitat, Nirre. Zkousel jsem jen Light sipky, nic vic. Budu si vymyslet, aby se neposilovalo povolani, ktere hraji...

A penetrate je o prurazu, takze si myslim, ze to plati nejen u obyc, ale i u light sipek (mozna se pletu, mozna ne).

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Jan 29, 2012 5:02 pm

Scout
Scout

Ono ty lighty sami osobě prorážejí v tom je ten zádrhel,tím pádem to penetrate ze zbraně ztrácí smysl takto sem to myslel :)

Profile  

PostPosted: Fri Feb 03, 2012 2:01 am

Adept
Adept

Knock a obyč šipky mají stejné ID, šlo by to rozlišit?

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Mar 27, 2012 11:21 am

Newbie

Zdravím dámy a pánové. Trochu odbočím od vašeho tématu. Velice se rád bych se zeptal na pár informací ohledně Rangera. Používám sice stránku kolegy Milkmana, ale ne zcela úplně vše jsem tam našel. Nejdříve bych se rád zeptal na herding. Z dřívějších dob (+- 5 let zpět) si pamatuji například aliga na 13 lvlu a pod. Včera jsem se dověděl, že v dnešní době je možné ho udržet až od 17. Tím pádem abych se dostal k otázce: Neví někdo z vás nebo nezná stránku, rádce, kde bych se mohl dozvědět například jaký pet je nejlepší pro daný lvl? Dále jsem včera zaslechl jisté scifi o tom, že animal lore skill zvyšuje schopnosti peta. Rád bych se zeptal co je na tom pravdy. Děkuji za odpověď.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Mar 27, 2012 12:02 pm

Master
Master

Online: 1652:13:32
Ahoj, jestli jsi dukladne prochazel Milkmana, tak jsi musel narazit na tuto tabulku. Tam je prehledne serazene a ukazane, od jakeho tamingu muzes co tamnout. Herding bude po reforme petu predpokladam odpovidat danemu levelu. Animal lore podle meho nazoru nema na schopnosti peta zadny vliv.

Mimochodem topic na otazky a odpovedi je v pokecu.

EDIT: Tak se teda omlouvám, naivně jsem předpokládál, že ta reforma herding řešila, aby to odpovídalo. Zřejmě ale ne.

Endor Reborn:
Gereth - S bronzovou vidlí vstříc novým dobrodružstvím. Ale pomalu sakra, na ta stará kolena.

Nobody's tomorrow is guaranteed.

Last edited by Ivelf on Sat Mar 31, 2012 8:32 pm, edited 1 time in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Mar 27, 2012 8:19 pm

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Ivelf wrote:
Ahoj, jestli jsi dukladne prochazel Milkmana, tak jsi musel narazit na tuto tabulku. Tam je prehledne serazene a ukazane, od jakeho tamingu muzes co tamnout. Herding bude po reforme petu predpokladam odpovidat danemu levelu. Animal lore podle meho nazoru nema na schopnosti peta zadny vliv.

Mimochodem topic na otazky a odpovedi je v pokecu.

dyt pise ze to tam neni, a prave ze po uprave to neodpovida

Profile  

PostPosted: Tue Mar 27, 2012 9:21 pm

Newbie

Xsensley wrote:
Zdravím dámy a pánové. Trochu odbočím od vašeho tématu. Velice se rád bych se zeptal na pár informací ohledně Rangera. Používám sice stránku kolegy Milkmana, ale ne zcela úplně vše jsem tam našel. Nejdříve bych se rád zeptal na herding. Z dřívějších dob (+- 5 let zpět) si pamatuji například aliga na 13 lvlu a pod. Včera jsem se dověděl, že v dnešní době je možné ho udržet až od 17. Tím pádem abych se dostal k otázce: Neví někdo z vás nebo nezná stránku, rádce, kde bych se mohl dozvědět například jaký pet je nejlepší pro daný lvl? Dále jsem včera zaslechl jisté scifi o tom, že animal lore skill zvyšuje schopnosti peta. Rád bych se zeptal co je na tom pravdy. Děkuji za odpověď.

Zde je něco málo:

http://endor.mafyje.com/index.php?akce= ... nek&id=209

Profile  

PostPosted: Sat Mar 31, 2012 7:53 pm

Newbie

Juju, tu tabulku tamingu jsem tam našel, ale netušil jsem jak s herdingem a původně jsem odhadoval, co tamnu, to také udržím. Děkuji Boyko, tak takhle stránka mi pomohla a nejen ohledně rangera, ale všeobecně :-). Pravda Ivelfe, měl jsem spíše své otázky směřovat tak jak říkáš. Avšak děkuji všem za odpovědi a rady :-)

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Aug 16, 2012 10:55 am

Scout
Scout

Cafte, hram tu len xvilku, mam level 12 rangerku a potreboval by som poradit v zopar veciach. Hram zatial prevazne solo (semtam s kamosmi na mojom leveli v parte - pala + here). Spravil som chybu a do levelu 10 som si nenatrenoval tamming na aktualny max, potom ma to uz nepustilo do medvedej jaskyne. Chcel by som sa spytat ci existuje nejake miesto kde sa dobre taming trenuje. Pripadne na ktorych moboch, quantita/kvalita tammovat srnky, vtaky vsetko / sustredit sa na vyhladavanie grizlley a black bearov(taming mam teraz len 48% takze dinga este netamnem). Skusal som aj solo farmu bez peta, ale bez neho to je bieda. Dik za kazdu radu.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Aug 16, 2012 1:31 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:05:41
Adhun wrote:
Cafte....

Tamuj to co muzes jako posledni na srnky se uz vybodni (gorilla, jackal, panther, grizzly bear), vyuzij na to celej svet :).
Popr. tady mas to co muzes tamnout podle skillu http://milkmanuv.pisecek.net/bestiar/be ... p?pg=tamer

http://www.aero.vyrobce.cz/

Heretics Fantastic Six :)
[Master] Albos
[Master] Suzane
Atil
[PK] Yesica
[Veteran] Circa
[Appre] Boubou

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Thu Aug 16, 2012 1:48 pm

Scout
Scout

Naizo wrote:
...

Dik za odpoved vo vsetkych threadoch :)

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Aug 17, 2012 7:44 am

Scout
Scout

Moze mi plz niekto poradit ako sa da natrenovat skill Cartography? Rastie skill pri lusteni mapky level2, na ktoru nemam skill? Alebo je potrebne obstarat si milion mapiek level1 a na ich lusteni si skill vytrenovat a nasledne lustit mapku lvl2 atd..?

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Aug 17, 2012 8:40 am

Skilled
Skilled

Adhun wrote:
Moze mi plz niekto poradit ako sa da natrenovat skill Cartography? Rastie skill pri lusteni mapky level2, na ktoru nemam skill? Alebo je potrebne obstarat si milion mapiek level1 a na ich lusteni si skill vytrenovat a nasledne lustit mapku lvl2 atd..?

Sezen si blank mapy a dělej ty... :)