* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Next
Author Message
PostPosted: Sat Sep 08, 2007 8:12 pm

Endor manager
Endor manager

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
DarkX wrote:
Interni prikazy jsou sice pekne, ale pri pouziti .bandage si pak .bandage_lt nepamatuje last target, tj. pokud nechci cil nejdrive starovat a az pote lecit, jsou pro me nepouzitelne. PS: neucte me priestit, jsem profik :wink:" title="Wink

Jo, profik, kterej sedel na zidli s rukama za zadama a "hraly" za nej makra. :roll:" title="Rolling Eyes

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Sat Sep 08, 2007 9:51 pm

Scout
Scout

Vzkaz pro Ivana: Kazdy stare je ztrata par vterinek, ktere se u priesta sakra pocitaji, hlavne u mass kouzel, kdyz je potreba rychle lecit vetsi pocet zranenych lidi, byl jsem s tvojim priestem dung nekolikat a se svym starovanim si mi totalne nestihal.

Vzkazik pro velkeho sefa: Obvykle na forko nepisu, tzv. drzim hubu a krok, hraju si pro zabavu a maximalne brblam a nadavam na mape, ale ted se snazim vylobovat minimalni zmenu ve hre, ktera alespon me celkem obtezuje, ktera by byla naprosto jednoducha - tipl bych vypusteni jednoho jedineho radku ze scriptu a kterou je vypisovani poctu band nad hlavou hrace po kazdem jejich naklikani, coz znamena u priesta v dungu neustale. Zatim jsem psal sve argumenty, pripadne nazor na situaci maximalne slusne a jako odpoved od "naseho nejvyssiho" je jen a jen urazeni. Sice jsem inject pouzival - interni makra pro me byli a jsou nepouzitelne, a to nejen kvuli bandum, ale ted mam razor a jedu v pohode dal a stale me to bavi, jen me proste stvou ty cislicka nad hlavou a byl bych rad, kdyby zmizeli tak jako to bylo drive.
PS: Demo vrat se na zem... nebo alespon na uroven slusneho rozhovoru mezi dvema lidmi, taky tu nikde nenadavam jak to "Eteam rozjebal" nebo podobne urazky, naopak myslim si, ze je to kus dobre prace a pisu naprosto slusne a ne kazdy kdo neco chce a za neco bojuje, je s prominutim otravujici hovno pletouci se pod nohama...

Profile  

PostPosted: Sat Sep 08, 2007 10:12 pm

Adept
Adept

Erathie wrote:
Já bych hlavně chtěl GM poprosit jako priest o zprovoznění .pstatus a odbugování party když se někdo novej připojí do party tak se naskládaj všechny záložky na sebe tak je musím odkliknout a pak ručně člověka po člověku povytahovat záložky a když vytáhnu jednoho člověka dvakrát stane se to samý za 3 hodiny v dungu sem z toho byl absolutně na prášky!!!!!A to odpočítávání band je podle mě zbytečný 8)" title="Cool

to s tim pstatusem me desne moc se*e a to s tema buglyma zalozkama taky, v okamziku mate vsechny zalozky stazeny, a nekdo dalsi se pripoji do party, okamzite se ty zalozky hodi prez sebe jak pise erath...je to fakt humus

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Sep 08, 2007 11:54 pm

GM team leader
GM team leader

Online: 00:10:13
DarkX wrote:

Vydrž. Sám hraju za priesta a vím, jaká to může být otrava. Určitě se to časem opraví. Teď je na scéně mnohem víc větších problémů. Jen vám radím, abyste takovéto věci psali do topicku mapujícího chyby nového POLu. Ten je sledovaný a upravovaný. Tady u priestů jsem to objevil až teď.

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Sep 09, 2007 12:09 am

Adept
Adept

Mahdi wrote:
DarkX wrote:

Vydrž. Sám hraju za priesta a vím, jaká to může být otrava. Určitě se to časem opraví. Teď je na scéně mnohem víc větších problémů. Jen vám radím, abyste takovéto věci psali do topicku mapujícího chyby nového POLu. Ten je sledovaný a upravovaný. Tady u priestů jsem to objevil až teď.

taky sem to temer ted odeslal :lol:" title="Laughing

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Sep 09, 2007 12:54 pm

Scout
Scout

Status: banned
DarkX wrote:
Aranius wrote:
Zobrazenie pocitania band v razore sa da vypnut - zalozka "Displey/Counters" a tam si odskrtnite v okienku "Bandages"

On neni problem s pocitanim v razoru, naopak tam v te liste je to fajn. Problem je, ze se v soucasnosti po oprave bandu, ktera probehla pred par dny, po nakliknuti bandy zobrazuje pocet bandazi nad hracovou hlavou, ktery navic vidi i vsichni ostatni hraci, je to zbytecne a vypnout to nejde. (alespon myslim)

Tohle by uz od vcera od vecera melo byt opravene.

Profile  

PostPosted: Sun Sep 09, 2007 2:55 pm

Scout
Scout

Dekuji celemu Eteamu za opraveni. :D" title="Very Happy

Profile  

PostPosted: Sun Oct 14, 2007 10:35 am

Newbie

Chtěl bych jen hodit radu možná už ste to vychytali ale pokud si dáte záložky do sloupce pod sebe tak se při každém leftnutí nebo joinutí party záložky nezbugnou!

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Oct 21, 2007 9:47 am

Skilled
Skilled

Erathii wrote:
Chtěl bych jen hodit radu možná už ste to vychytali ale pokud si dáte záložky do sloupce pod sebe tak se při každém leftnutí nebo joinutí party záložky nezbugnou!

A nevis jak zamezit nechutnemu lagovani kdyz si vytahnu zalozky cele party?

Within temptation-What have you done (now).

Profile  

PostPosted: Mon Oct 22, 2007 8:10 pm

Newbie

No já nevím na lagy na novém polu už sem si zvykl nevšiml sem si že by při stažené celé partě to lagovalo nějak víc! :)" title="Smile

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Oct 22, 2007 8:22 pm

Master
Master

Reg. players: 1
Poradil bych ti "Tak ty zalozky nevytahuj", ale to je spatna odpoved.Pravdou je, ze vytazeny zalozky mi taky delaji obrovske lagy.Na starem klientu to taky lagovalo, ale ne tolik jako tady.Ozkouseno s razorem i bez razoru na novem klientu

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Mon Oct 22, 2007 9:00 pm

Skilled
Skilled

Online: 195:45:27
domaci_pirozek wrote:
Poradil bych ti "Tak ty zalozky nevytahuj", ale to je spatna odpoved.Pravdou je, ze vytazeny zalozky mi taky delaji obrovske lagy.Na starem klientu to taky lagovalo, ale ne tolik jako tady.Ozkouseno s razorem i bez razoru na novem klientu

ono jak lecit za priesta bez zalozek :)" title="Smile

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 3:00 pm

Adept
Adept

Pokorně prosím óó mocné Božstvo o opravení záležek a uvedení je v praktickou použitelnost. (aby přes sebe tak divně neskákaly :P" title="Razz )

Bohům mile ráád obětuji mnoho krví, mnoha známách bojovníků, napuštěných obvázků !

Profile ICQ YIM  

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 9:04 pm

Adept
Adept

Online: 1739:47:39
Se zalozkama nemam problemy jedine co je hodně dost nepřijemne v dungu, tak kdyz leader dostane cc padnou vsechny zalozky... Dalsi co je problem neukazuje se v party zalozkach mana a stamina... Nekdy to zahaluzi a ukaze ale po vetsinu casu se to neukazuje coz zapricinuje nemozne otravovani spoluhracu a naopak... Prosil bych o vyjadreni jestli se chysta oprava nebo to tak zustane... Myslim ze to bylo uz nekde reportovano

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 9:54 pm

Skilled
Skilled

Online: 02:46:09
Pro mne, jako zaprisahleho kacire jsou zalozky a to hlavne UKAZATELE many velice dulezite.
Jejich zprovozneni cele parte velice usnadni postup v dungeonu / pvp .

Endor[banned]: Lintea(elf), 32 lvl Heretic

Klikni mi na meho dracka Mracka
Image

Profile  

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 10:26 pm

Adept
Adept

baklazan wrote:
Se zalozkama nemam problemy jedine co je hodně dost nepřijemne v dungu, tak kdyz leader dostane cc padnou vsechny zalozky... Dalsi co je problem neukazuje se v party zalozkach mana a stamina... Nekdy to zahaluzi a ukaze ale po vetsinu casu se to neukazuje coz zapricinuje nemozne otravovani spoluhracu a naopak... Prosil bych o vyjadreni jestli se chysta oprava nebo to tak zustane... Myslim ze to bylo uz nekde reportovano

Tak to se máš že ti záložky fungujou aspoň takhle. Mě se při lognutí hráče, kterej má cc zpět do party záložky vzbouří a nejspíš v zájmu vlastního rozmnožování na sebe vesele hupnou (a ani mocná síla ".cast 224" mě nepomohla v jejich rozpojení .. :(" title="Sad )

Profile ICQ YIM  

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 4:29 am

Adept
Adept

Daller wrote:
baklazan wrote:

Tak to se máš že ti záložky fungujou aspoň takhle. Mě se při lognutí hráče, kterej má cc zpět do party záložky vzbouří a nejspíš v zájmu vlastního rozmnožování na sebe vesele hupnou (a ani mocná síla ".cast 224" mě nepomohla v jejich rozpojení .. :(" title="Sad

Treba v tom je problem jen usporadani co tu psal Klyt tak je ma 3x3 ja je mam do dvou sloupcu a jedine co mi dela problemy jako priestovi jsem psal uz predtim... Ukazatele bych SNAD prekousl, ale herky to maji tezke ale kdyz jsi treba v castle a spadne leader party pak je to teprve HC tahat rychle zalozky tech kteri musi zit a kdo muze umrit... Nevim kolik part na to doplatilo... Me osobne se to jeste nestalo *klepe na drevo*

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 4:30 am

Adept
Adept

Sry porad mam s tim nejakej problem smazat to co nechci aby tam bylo doufam ze toto prehlidnete :roll:" title="Rolling Eyes

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 10:53 am

Developer
Developer

Doporucuju si davat zalozky do loupce a nespojovat je, tym zamezite, kdyz da nekdo relog, ze se vam zmacknou zalozky, tymhle si je v kilidu rozdelite, jen nesmite vytahnout zalozku uz nekoho , kdo je v tom sloupci.

Jinak na parte se ted pracuje, takze vydrzte.

Image

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 1:10 pm

Adept
Adept

Co jsem četl u povolání mercka všichni říkají, že setovky mají být top pvm výbava! Což mi u setovek priesta 30+ nějak nesedí. Pokud tedy bereme v potaz hlavní úkol priesta v dungu a ne že si stoupne a bude mlatit NPC. Tudíž mě jako TOP pvm vybava nesedi štít který dává parry a mace na macefighting :roll:" title="Rolling Eyes

Jsem snob > běhám v HG, nosím GMR

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 2:41 pm

Hero
Hero

Location: Košice,Seattle2058,planety Battletechu,vsade tam kde je krasne makkucko a kde je dobre pivo a chl
Online: 00:02:01
setovky az na 10+ a niektore casti 20 a 30+ su uplne na nic a vobec sa ich neoplati nosit...

bolo to tu povedane asi 500* aj bolo povedane nech sa poposielaju navrhy pitbullovi ze on to bude menit a pitbull odisiel a tak sa to enchalo tak jak je...

ale stale kazdych par mesiacov sa tato tema obnovi a zase sa napise ze su nahovno a aj tak sa s tym nic nespravi pretoze nieje cas...

no ale ktoho vie mozno nabuduci rok uz si niekto nejaky ten den na prerobenie vlastnosti najde...

When people ask me "Plz" because it's shorter than "Please", I tell them "No" because it's shorter than "Yes"

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 4:42 pm

Master
Master

Online: 1586:38:40
kdyz ti napisi, ze to prave zaciname spolu s dalsimi chybkami i v jinych itemech resit, tak mi asi neuveris

pokud mas nejaky komplexni navrh, pokud mozno rozumny, neprehnany, upravujici jen par itemu a bonusu v setu, pak mi ho hod do SZ
s radosti ho pak preposlu na gm forum, kde ho muzeme treba i vyuzit

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Nov 19, 2007 1:24 pm

Adept
Adept

nego wrote:
pak mi ho hod do SZ

co je SZ se jen zeptám... Nějaký návrh bych měl

Jsem snob > běhám v HG, nosím GMR

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Nov 19, 2007 1:32 pm

Skilled
Skilled

Online: 954:19:00
baklazan wrote:
nego wrote:
pak mi ho hod do SZ

co je SZ se jen zeptám... Nějaký návrh bych měl

To je to co je mezi Profilem a ICQ je to soukroma zprava

RIP -soul, skull, inq Nikolaj-

Profile  

PostPosted: Mon Nov 19, 2007 2:30 pm

Skilled
Skilled

Mam takovy napad, ale asi se nubede vsem zamlouvat(zejmena GM)
Co takhle udelat aby priest dostaval i po dosazeni 30lvl skill veterinary?
Takhle clovek nema motivaci si ty levely kupovat, ja si koupil level protoze me uz stvala ta plna modra carka,koupil jsem ho a ta carka byla zase skoro plna....Nejak posradam smysl si ten level za soucastny situace kupovat, stoji to hafo penez a pak za to dostanu +2int +1str +1dex, to je fakt vysmech...
Kdyby mi pribejvala jeste vetka(kterou ma priest ku*evsky malou) tak by byla vetsi motivace to kupovat, takhle si clovek udela 30lvl a de klikat jinej char coz myslim ze je skoda..

Within temptation-What have you done (now).

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 4 of 12
 [ 297 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Next

Board index » Herní témata
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex