* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Author Message
PostPosted: Tue Jul 21, 2009 10:13 pm

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Nevím proč tu někdo bečí, že je mercek na 1vs1 slabej, když to neumíš hrát tak 1vs1 je i berk slabej. Za to, když ti má berk už naložit tak se tou dmg nestačís divit. Jestli chceš char na 1vs1 hrej rangu nebo mága :)
Kdysi tu někdo psal na foru, že chary na endoru nejsou vyrovnané na PvP 1vs1 takže prostě mercek má svoje výhody a ty nespočívají v 1vs1 8)
Já bych teda mercka hrát nemohl, ale před těmi, kteří hrají mercenaryho klobouk dolů :) :!:

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Wed Jul 22, 2009 5:53 pm

Skučil

no vidis vzdavas tomu hold lebo to je dost nepravdepodobne ze niekto beha mercka, nieco natom asi bude. Spravil by som vyhodnotenie ktore su najviac pouzivane chary a ktore najmenej a ktorych je najviac na servery a ktorych najmenej... no mercenary bude urcite medzi poslednima aspon co sa tyka pvp

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 22, 2009 9:24 pm

Master
Master

Status: banned
Klement12 wrote:
....

Jestli se ti merc nelibi, tak ho nehraj. Jestli si myslis, ze kvuli tvojemu skuceni nekdo zacne merce predelavat, tak jsi hodne naivni. A stejne je do pvp 1v1 staveny asi tak jak ostatni wari. A kdyz uz by jsi chtel vedet ktere povolani je nejmene pouzivane v pvp. Tak ti muzu rict ze na 99% to bude paladin.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 22, 2009 9:27 pm

Adept
Adept

paladinu na PK jsem videl rozodne mnohem vic nez mercu... toho snad nikdy...

ligu sem behal pred sto lety... takze nvm jak to je ted :)...

MOST RUN, a few chase...

Profile  

PostPosted: Wed Jul 22, 2009 9:36 pm

Master
Master

inspectah wrote:
paladinu na PK jsem videl rozodne mnohem vic nez mercu... toho snad nikdy...

Pochopil jsem to tak ze se bavime o pvp. Coz spoty a domeckovani Gz pri nabehu pk doopravdy neni. A pochopitelne, ze jsou spoty plne paladinu, kdyz davaj do pk mordy jak svina.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Aug 11, 2009 10:26 am

Newbie

ten kdo rika, ze je merc na PvP na ho*no, tak rika nesmysly, muze si ho vytahnout a hodit do ligy, neni vubec spatny.. a kdo rika, ze PvP s mercem hraje malo lidi, tak vi 2 ho*na :lol:

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Aug 18, 2009 9:34 pm

Skilled
Skilled

Ecclesiastic wrote:
Klement12 wrote:
....

Jestli se ti merc nelibi, tak ho nehraj. Jestli si myslis, ze kvuli tvojemu skuceni nekdo zacne merce predelavat, tak jsi hodne naivni. A stejne je do pvp 1v1 staveny asi tak jak ostatni wari. A kdyz uz by jsi chtel vedet ktere povolani je nejmene pouzivane v pvp. Tak ti muzu rict ze na 99% to bude paladin.

Ja palu v Masterech hraju a myslim si ze urcite nebudu sam. Popravde tam mozna bude min prave mercku.

Profile  

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 5:10 pm

Skučil

divne ze vecsina hra bud berka alebo su to samy rang herovia ako ranger rogua a castery... a najmenej sa hraju prave paladin a merc co sa tyka pvp, na pk kto ma paladina vyzsi lvl vezme paladina a mercka do ligy ale vtejto dobe je to podstate jedno co mas vsade sa to len hemzi gangamy a kto si chce dat 1v1 tak si musi dohodnut coz mne sa zda trapne...

Last edited by Klement12 on Wed Feb 03, 2010 7:21 pm, edited 1 time in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Sep 28, 2009 12:59 pm

Scout
Scout

Je to hold težký místo aby si lidi pořádně nastavili makra a využili všechny možnosti charu tak se jde místo toho na fórum a bude se psát psát psát a doufat že bude uber char :-D Toto je MOC!!!

Profile  

PostPosted: Sat Oct 17, 2009 12:25 am

Skilled
Skilled

Zdravim,

jen malej dotazek, u par mobu sem zpozoroval temer nefunkcnost tauntu ( v sunlessu 1ce, pretove (i kdyz tam predpokladam ze je to tim starovanim na urcitej cil, co obcas zarvou) ). Je to jen mnou, naka specialni feature?

A co se tyce leadu, je vazne tak nerfnutej ( naky 3 roky sem nehral ) oproti drivejsku? ( vychazel lip nez sangvine )

Dik

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Nov 16, 2009 3:27 pm

Adept
Adept

Online: 629:21:18
Knock z halapartny nefizuje kouzla.

Zhozeni z kone bolou - casteny spell fizne
Zhozeni z kone knocking boltem/arrowem - casteny spell fizne
Zhozeni z kone halapartnou - casteny spell NEFIZNE

Zrejme bug.

PvP tabulka mne odteď nezajímá.
Proč? Protože http://tomak.own.cz/liga.jpg

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jan 14, 2010 12:25 am

Scout
Scout

Online: 968:24:18
Zdravicko.

Vopred sa ospravedlnujem ak to tu uz bolo, necital som predosly spam, ale chcel by som sa spytat respektive navrhnut ci by nebolo mozne vytvorit prikaz .spellbreak_lt.

Dakujem.
Prijemny den.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Feb 01, 2010 11:35 pm

Adept
Adept

Měl bych dotaz na ostatní žoldnéře, co děláte se setovkama 10+? V dungách to občas padá, při dělění lotu to připadne mě jako merckovi, ale od 15. lvl je to téměř nepoužitelny - používaj to tak možná twinkové do orčáku. Jde to vůbec nějak rozumně prodat, nebo co z toho vyleze z recyklatoru?

Neuvazuje se o nejake zmene ze by to aspon nebyla hrud a stit (dve nejdulezitejsi casti brnca). Kdyby to byl aspon krk a rukavice tak by to slo obcas pouzit. A taky by nebylo uplne od veci nacpat nekam do setu stamina regen
krk - stam regen
rukavice - parry
ostatni bonusy ponechat ty jsou celkem rozumny.

Ostatní povolani maji za setovky nejakej bonus (i na 30 lvl za setovku 10+) a merc se stava pri noseni setovek nepouzitelnej.

Profile  

PostPosted: Tue Feb 02, 2010 12:34 pm

Skilled
Skilled

Online: 03:48:39
Soret_dLarden wrote:
Měl bych dotaz na ostatní žoldnéře, co děláte se setovkama 10+? V dungách to občas padá, při dělění lotu to připadne mě jako merckovi, ale od 15. lvl je to téměř nepoužitelny - používaj to tak možná twinkové do orčáku. Jde to vůbec nějak rozumně prodat, nebo co z toho vyleze z recyklatoru?

Neuvazuje se o nejake zmene ze by to aspon nebyla hrud a stit (dve nejdulezitejsi casti brnca). Kdyby to byl aspon krk a rukavice tak by to slo obcas pouzit. A taky by nebylo uplne od veci nacpat nekam do setu stamina regen
krk - stam regen
rukavice - parry
ostatni bonusy ponechat ty jsou celkem rozumny.

Ostatní povolani maji za setovky nejakej bonus (i na 30 lvl za setovku 10+) a merc se stava pri noseni setovek nepouzitelnej.

Do recyklu to dát nejde... :(

http://husite.saveboard.com/

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Feb 07, 2010 1:39 pm

Scout
Scout

Online: 968:24:18
Nuz tebe sa zda ze to, ze je to hrud a stit je deficit ale je to naopak. Nikde nieje napisane ze set 10+ musi byt najlepsia volba pre level 18 lebo az na leveli 20 mas dalsi set. 10+ je naopak vynikajuci pretoze dava este vecsi armor ako chlorit, vdaka stitu (na tom leveli nemas dvojrucku takze ho aj tak pouzivas) mas tiez pekny nielen blok ale aj dmg reduction a hrud hra (ako si aj sam povedal) vyznamnu rolu taktiez pri dmg reducte cize naozaj je set 10+ urobeny velmi pekne. Co mne osobne trosku vadi je set 20+... Som velmi rad ze neobsahuje stit a tym padom mozem pouzivat k nemu dvojrucku a zda sa mi tak akurat silny ale chybaju mi tam ako tankovi elementarne rezisty, ale to je len taky detail, inak som s nimi vcelku spokojny.. IMO: Ked som tankoval, pouzival som stit a tym padom set. S lepsim priestom som mal gorinit plate + dvojrucku a nemal som problem. Moja teoria je taka, ze parta vela krat merka nema a tankuje bers ktory ma v zaklade o 20 ar menej ako ja v plate s 2handom, tak preco by som ja mal mat stit.... Pouzivam ho, ale iba v krizovych situaciach a na silnych bossoch (ako napriklad v anjeloch na zaverecnom so slabsim priestom atd...)

Co sa tyka spellbreaku na ktory som sa pytal ja sam a chcel som ho na _lt, Honya bol natolko ochotny ze mi poradil ako na to tak to sem napisem pre vsetkych aby sa vam hralo lepsie:

Interne makro u mna vyzera takto:
.emote Spellbreaking YOU
.say .spellbreak
WaitForTarget
LastTarget

To je cele. Tymto este raz dakujem Honyovi za radu, funguje to fantasticky.

S pozdravom
Malleus Maleficarum //Kladivo na Carodejnice
Weird Fellowship

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Aug 22, 2010 5:53 pm

Skučil

Ja bych mnel navrh na abilitu pro merce kde by pri aktivovani prvu ranu co da nemohl missnut bolo by to docela zaujimave do pvp kedze taunt a spellbreak nefunguje.

Este ma napadlo ci by nesiel ten taunt nejak nastavit do pvp takto: Mercek toho koho atakne bude moc zautocit len na mercenaryho, cize mu nepovoli ist iny target ako toho merce. Urcite by to malo ako vyuzitie tanka v pvp ktory by drzal aspon jedno podstatne agro v pvp(napr maga)

Profile ICQ  

PostPosted: Tue May 14, 2013 8:25 pm

Newbie

Zdravím chci se zeptat proč má mercek jako asi nejlepší tank pvm 35 magicresist na 30 levelu to je trochu málo nezdá se vám?

Profile ICQ  

PostPosted: Tue May 14, 2013 8:26 pm

Adept
Adept

Erathiaaa wrote:
Zdravím chci se zeptat proč má mercek jako asi nejlepší tank pvm 35 magicresist na 30 levelu to je trochu málo nezdá se vám?

Ano, je to málo.
Měl by mít něco mezi Paladinem a Berserkerem.
Tedy cca 54 magicresistance.

Profile  

PostPosted: Wed May 29, 2013 2:56 pm

Scout
Scout

Erathiaaa wrote:

To je celkom dobrá otázka, avšak treba podotknúť že merc ma spellbreak , čo je veľmi užitočná abilita. Na druhu stranu musím podotknúť že v takych 3 prípadoch z 5 mi ten spellbreak nefunguje .

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 30, 2013 8:16 pm

Newbie

Rishko wrote:
Erathiaaa wrote:

To je celkom dobrá otázka, avšak treba podotknúť že merc ma spellbreak , čo je veľmi užitočná abilita. Na druhu stranu musím podotknúť že v takych 3 prípadoch z 5 mi ten spellbreak nefunguje .

No jo ale kolik má ten spellbreak timer teď na 21 asi 500 vteřin

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jun 04, 2013 8:11 pm

Scout
Scout

Nebo zavést, taunt i do hráčů. Po ráně merckem by se přepl war právě na mercka?:)
Ten knok halou a nefiznutí je škoda.

Profile  

PostPosted: Wed Jun 05, 2013 4:33 am

Newbie

Zdravím. Chtěl bych podat návrh na úpravu damage uděleného Mercenarym halapartnami. A to i jak normal dmg tak i critical dmg. Hrál jsem před 10ti lety když byl ještě Burned v Daugasu a s Mercenarym jsem klasicky dával dmg přibližně 40 a criticaly i přes 100 dmg. Teď když jsem zkoušel ty samé monstra tak dávám max dmg 20 a criticaly ne víc jak za 45 dmg a to mám o 8 lvl vetší než tehdy (14 před a 22 teď). Podle mě to dělá s Mercka jen tupý stroj na braní agra. S halapartnou bývala aspoň zábava a criticaly nešli ani tak často jako backstapy od Rouge. Díky tomu měl alespoň více jak jedno využití (damager v dungu) a mohl i sólovat sám. Doslechl jsem se že halapartny prošly úpravou, ale nevím protože jsem se o tom nikde nedočetl a už vůbec jsem se nedozvěděl proč byl tak rapidně snížen dmg u těhle zbraní. Nikdo ze starších hráčů mi to nedokázal vysvětlit protože se o to samozřejmě nikdo nezajímá. Jednak proto že mercka skoro nikdo nehraje a jednak pro to že je nezajímají už nové věci protože vše co jde nejlíp už znají a využívají. A to mluvím jen o PvM. Do PvP kecat nemůžu protože ho nehraji.
Doufám že si to přečte nějaké GM které je ochotno o tom aspoň diskutovat nebo mi osvětlí tak radikální změnu.

Profile  

PostPosted: Wed Jun 05, 2013 12:29 pm

Scout
Scout

Sillardy wrote:
Zdravím. Chtěl bych podat návrh na úpravu damage uděleného Mercenarym halapartnami.

Taky bych se přimluvil, macou (jednoručka) střelím za 35, halapartnou (obouručka) za 19.

Profile  

PostPosted: Wed Jun 05, 2013 2:31 pm

Scout
Scout

Ad Polearmy dmg: +1
Mercek uz je tak jedno z nejmene hranych povolani, tak proc mu nedoprat neco k lepsi hratelnosti?

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jun 05, 2013 3:40 pm

Adept
Adept

Online: 49:08:10
Tak je fakt, ze ta dmg halou je dost mala, to samy paladin a speary a to ma o dost mensi skill na to. Chapu, ze je to velka vyhoda mlatim na 2 pole, ale podle me porad ne tak velka, aby s tou dmg mel problem zabit npc.
Druha vec je knock, to ze pri knocku halou to nefizne spel jej z pvp tuplem vylucuje. Tohle bych upravil, pripadne by nebylo spatny, aby bud daval crit i do hracu ( samozrejme min nez do npc) nebo/a mel spellbrak i do hracu (pripadne preruseni jakekoliv akce)

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 9 of 11
 [ 272 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Board index » Herní témata
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex