* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
PostPosted: Mon Feb 08, 2010 12:37 pm

Skučil

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
V ravene na konci su len 2 poklady... I v pevnosti co je kratsi a jednoduchsi dung je ich viac a kvalitnejsie.

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Fri Jun 28, 2013 8:58 pm

Newbie

Chtěl bych se optat proc se ze sos pokladu odstranovaly gp? A proc padaji ze sos pokladu level 29 treba jen chlor ingoty,protože ze 130 sos pokladu mi padlo 2x medium iroko a max amulet na mag 20+...Coz mi ve vysledku nepride zas tak nejak moc velky terno na to ze uz toho rybareni stravi clovek XXX hodin...

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Jun 28, 2013 10:22 pm

Master
Master

protoze jsem si na tom naharvil asi 40M a to jsem byl slaba kava :D byli i lepsi rybari. Tak proto, zacal si ve spatny cas

Leshrack - mocný zvířecí přítel temna.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Jun 28, 2013 11:31 pm

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Metro2033 wrote:
Chtěl bych se optat proc se ze sos pokladu odstranovaly gp? A proc padaji ze sos pokladu level 29 treba jen chlor ingoty,protože ze 130 sos pokladu mi padlo 2x medium iroko a max amulet na mag 20+...Coz mi ve vysledku nepride zas tak nejak moc velky terno na to ze uz toho rybareni stravi clovek XXX hodin...
aby se tupci jako ty meli na co vyptavat, je to hroznej priliv penez do sveta, akorat to kurvi ekonomiku, to ti nestaci mediumka a set 20+ za to ze jen afk stojis na mori? nechces rovnou ty prachy dostavat? tohle uz je vazne vrchol, tym prijde s ROZUMNOU upravou, ktera je sakra dobra a hned plsaci nadavaji ze nemaji kde brat prachy bez hnuti prstu.

ja osobne bych zrusil i prachy z mapek, byl sice snizen drop, ale v obehu jich je tolik, ze to stejne zatim pomohlo jen castecne. proc to pak zas treba jednou nezavest. nebo zrusit drop penez z map ktery padli v minulosti, nevim jestli je to mozne, ale drop moc vysokej

Last edited by 2009 on Sat Jun 29, 2013 10:52 am, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Sat Jun 29, 2013 10:33 am

Skilled
Skilled

Online: 00:43:47
Metro2033 wrote:
stravi clovek XXX hodin...

Chtel jsi napsat EasyUo ne?
Napis craftovi jmenem KaseO to je znamej rybar. Pak pochopis proc zmencili loot

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jun 29, 2013 11:07 am

Newbie

2009 wrote:
Metro2033 wrote:
aby se tupci jako ty meli na co vyptavat, je to hroznej priliv penez do sveta, akorat to kurvi ekonomiku, to ti nestaci mediumka a set 20+ za to ze jen afk stojis na mori? nechces rovnou ty prachy dostavat? tohle uz je vazne vrchol, tym prijde s ROZUMNOU upravou, ktera je sakra dobra a hned plsaci nadavaji ze nemaji kde brat prachy bez hnuti prstu.

ja osobne bych zrusil i prachy z mapek, byl sice snizen drop, ale v obehu jich je tolik, ze to stejne zatim pomohlo jen castecne. proc to pak zas treba jednou nezavest. nebo zrusit drop penez z map ktery padli v minulosti, nevim jestli je to mozne, ale drop moc vysokej
Jedinej tupec ses tady ty Protoze to byla dosti rozumna otazka, ale jak se rika na rozumnou otazku stupidni odpoved od negramota jako si ty...Ale to tvuj mozek nechape ze?

Pokud uz mas nahrabano nehlede na ostatni kteri tu teprve zacinaji tak by si chtel vsechno rusit...

Last edited by Metro2033 on Sat Jun 29, 2013 11:13 am, edited 1 time in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jun 29, 2013 11:10 am

Newbie

Sideric wrote:
Metro2033 wrote:
stravi clovek XXX hodin...

Chtel jsi napsat EasyUo ne?
Napis craftovi jmenem KaseO to je znamej rybar. Pak pochopis proc zmencili loot
Neznam ho...A nevim no pookud ma nekdo 10 craftu tak okej, ale j v dobe kdy jeste padali z truhel gp mel crafty dva...za rok skilovani a farmeni sosek sem si vydelal na platinak a nic vic...

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jun 29, 2013 11:11 am

Newbie

...

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jul 02, 2013 2:22 pm

Skilled
Skilled

Tak je víc než jasné, že ti co mají nahrabáno budou chtít dalšímu hrabaní zamezit a ti co zepve začínají, nebo ještě nemají dost. budou chtít ulevu :) Je to prach sprosty mamon, nic jiného...

To co navrhujete, je podle mě opět jenom krátkodobé a hlavně krátkozraké řešení. I když nižený drop mapek je asi ok, ale přesto má své nasledky.
Bohužel podle všeho se Endor přispůsobuje velice aktivní špičce hráču. Mají čas, znalosti Endoru a slušný odrazový můstek. Takže pokud ma hráč puštěné dva krafty na lodi po 8 hodinách a vydělalo mu to velká M, tak tak trošku v pořádku, něco tomu musel obětovat, ale přesto naharvl moc, tak si řekneme aha, to je moc a ubereme. Ti ostatní co se zbrchali později, nebo nemají dostatek času prostě utřou nos :)

Co tím básník chtěl říct, tyto upravy se podobají teoritickému fungovaní kapitalismu, tjs. Endor jako stát, hrači jako ekonomika tvořená nabidkou a poptávkou. (nepochybně ti bohati ženou ceny neuměrně vysoko, protože si to mužou dovolit a jejich chtíč je silnější než trpělivost, kde vydělat více, když je všeho méně a ti bohatí už to maji? atd atd..) To jest teorie, praxe je, že bohati bohatnou a chudí chudnou, protože všechno stojí více a je toho méně. (pro rejpaly jsem pravicově zaměřený:), aby nevypadalo že tu "brečím" )

Pro člověka který se narodi jako naháč a s bonz dýkou v ruce je tato ekonomika šílená, sám jsem si to vyzkoušel, když jsem cca 14 zpět opět začal, kdybych neměl předešlé znalosti, neznal zdejší komunitu a poměry, tak jsem doslova v prd... Takže ted si předtavte hrače, který je tu opravdu poprve a z nějakého důvodu ho endor nalákal. Jakou mu dáváte živostnost ? Kolik hraču s akce "přiveď kamarada" kolik jich zustalo ?

Nemluvě o tom, že z generace lidi, kdy bylo online 250+ lidi rok (2006+- ?) a Dg banka praskala ve švech, kun stál 10k a full arite platko 90k, tak z těch hraču, kteří byli především na středních a mohli si dovolit přijit ze školy ve 2, praštit s učením do rohu a hrat do pulnoci, tak ta je dávno fuč, jsou z nich dnes úderníci, co jsou v praci +-9h, mají domácnosti,přitelkni a někteří dokonce už potomky, a pokud to zapneme 2-3hodky denně a to už je moc. Prostě to už pro nás není. Přirovnal bych to k člověkov žijícímu na podpoře, nebo pubertáka, co nemá nic lepšího na praci. Ja si za 2-3 den nevykopu na HG komplet, a venku extra nevydělám a také nemám čas chodit dungy na 3-4 a vice hodin. a ty nám chceš ještě zebrat gp z mapek?? Co maji dělat lidi, co se hrou jenom bavit a ne tím doslova žít ?

Ja nevím, hrou bych se měl bavit a měla mi sloužit a ne já abych sloužil hře...

Přijde mi, že se zde recykluje komunita starých křáču, co s tím nemůžou jen tak seknout + něco málo přišlo, ale pro uplného začatečníka na E, nebo pro pracujicí lidi je to už nemyslitelné. Vysledkem těchto změn a je jedna desítka aktivních magoru a zbytek cca 60hraču si to brnka. Novačci si to nedají, protože je to HC ( jako fakt HC, i na mě jako otřeleho hrače se 7letou praxí :) ) A přiznejme si to, dneštní mládež je lehce retardovana, neschopná a lína :roll: důkazu je tady dost a dost.

Omlouvám se, je to opravdu dlouhé, ale měl jsem chvilku v praci čas a snažil jsem se jenom odlvodnit proč takové změny nezavádět a kam to vede. (nebojte, mohlo to byt daleko delší, to je opravdu jenom nastřel) Pokud Gm toto považuje za blbost, necht to smaže.

Takže nevymyšlíjte tyhle blbosti, protože tu propast jenom prohloubíte a k nicěmu to nepovede. RAději přemyšlejte nad nějakou změnou, co přivede nové hrače a ne tyto kardinalní ...
Vysvětlení bych sice měl, ale řešení ne, tohle jak se jednou rozjede, tak není návratu.
(Ted trocha srandy, dal bych wipe !! Všichni se mužeme poučit z předešlích chyb, jak nás hráču, tak GM a můžeme z toho udělt nejlepší server v evropě :) Potom by se teprve ukázalo, kdo má na to koule hrat Endor a kdo ne :twisted: Žádné čachry machry s postavama (žadné by totiž nebyly :twisted: ) Zavřete oči a jen si to pro srandu nachvilku představte :lol:

Profile  

PostPosted: Tue Jul 02, 2013 9:02 pm

Adept
Adept

Status: banned
Američtí vědci zjistili že Endoru by wipe neprospěl... Potvrdili to i nezávyslí odborníci na MMORPG v německu a švýcarsku...

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 12:44 am

Hero
Hero

Online: 00:54:25
Creator wrote:
..

jako ja bych s wipem souhlasil, i pruzkum dal najevo ze by s nim souhlasila vic nez polovina ( nepamatuju si presna cisla)

co se tyka majetku, mapek... sam nic nemam, kdybych zacal, dal bych dokupy tak max 100k, mapky sem nikdy nejak silene neharvil, spis obcas z nudy, ani ne tak na gp jak spis na itemy(stejne z toho skoro nic nepada, takze onicem).. a ono by stacilo nastavit vetsi sanci na sety, irka.. vzdyt to je potreba, hrac kterej to chodi, ty veci proda a goldy ma tak jako tak, ale nebude priliv dalsich penez, kterej to, jak pises, dal prohlubuje...

a uvedom si taky, ze kdyz omezis priliv gp, bohati budou muset zacit setrit, uz jim nebude stacit chodit mapy, ktery napadali 6 let zpatky, protoze jich maj porad stovky (dun napr.), a do toho, i kdyz malo, jim padaji porad dalsi a dalsi..

ano...ti, co maji silene nahrabano, budou vysmati, ale ne naporad.

omezit drop gp, zvysit aukce, zvysit drop run, iridii, klidne i miraklu, stejne uz to ma kazdej, ty treba nejak upravit, dat resisty za vic casti nebo neco, je to prepraseny a v dnesni dobe az moc snadno k sehnani... proste aby i hraci, kteri nehraji tak casto, meli moznost prodavat veci tem zazobanym.

Profile  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 11:21 am

Adept
Adept

wipe by byl fajn, nechat jen postavy, nastavit maxlvl na 30 a cajk.
Smazat prachy, miracly, itemy, cube ringy.

Kazdemu dle povolani nejaky startovaci veci.

Profile  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 11:32 am

Adept
Adept

Když wipe tak úplnej :p
Ale ten stejně nebude, takže hoši přestaňte snít. :lol:

Profile  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 12:03 pm

Master
Master

Reg. players: 1
Tak spustit min. na rok druhej, úplně stejnej server, ale kdo by chtěl už tak málo hráčů roztahat na dva servery...

Profile  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 12:58 pm

Adept
Adept

Já bych udělal hardcore server, jednou umřeš a čusík. :)

Profile  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 1:00 pm

Adept
Adept

s vetsima rateama ale :D

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 1:53 pm

Master
Master

Online: 00:07:53
Pavlajs wrote:

A to vlastně není vůbec špatný nápad. Klidně bych to udělal i na současném serveru - při vytváření postavy dát na výběr možnost "hardcore". Měl by zvýšené staty, třeba i rychlejší expení ale prostě smrt = smazání postavy. Většina ze současných znuděných ráčů by měla aspoň novou motivaci :) Kdo by nechtěl být historicky první HC 30 level, že? :D

EDIT: Dejme tomu že by mohla i existovat nějaká über odměna za dosažení HC 30.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 2:51 pm

Master
Master

no to jsou zase hlody :D

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 3:12 pm

Skilled
Skilled

SerenaVallariel wrote:
Pavlajs wrote:

A to vlastně není vůbec špatný nápad. Klidně bych to udělal i na současném serveru - při vytváření postavy dát na výběr možnost "hardcore". Měl by zvýšené staty, třeba i rychlejší expení ale prostě smrt = smazání postavy. Většina ze současných znuděných ráčů by měla aspoň novou motivaci :) Kdo by nechtěl být historicky první HC 30 level, že? :D

EDIT: Dejme tomu že by mohla i existovat nějaká über odměna za dosažení HC 30.

Ale pouze smrt z pvp, predstav si ze bys dokazal treba lvl 26, 27.., pak by v dungu prislo jedno cc :D :D :D .

http://husite.saveboard.com/

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 3:14 pm

Adept
Adept

O tom to prostě je, se smrtí se musí počítat a to na tom přidává na zábavnosti. :)

Profile  

PostPosted: Wed Jul 03, 2013 10:36 pm

Adept
Adept

hral bych nejspis jen HC

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 6 of 6
 [ 146 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6