* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: Tue Mar 22, 2011 11:36 am

Hero
Hero

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 0
Otevirame novy topic na report bugu.

V tomto topicu prosim respektujte tyto pravidla:
    1. Jeden hrac zde muze mit jen jeden post.
    2. Pokud chcete nahlasit vice ruznych bugu, editujte svuj predchozi post o dalsi odstavec.
    3. Pokud Vam bude nejaky post smazan, tak je to proto, ze byl bug vyresen. Meli byste dostat PM, ze problem je vyresen.
    4. Pokud si prectete cizi report a ziskate nezlomne presvedceni, ze se nejedna o bug, tak muzete k tomu neco napsat, ale pocitejte s tim, ze cela diskuze bude po cca tydnu smazana. Je to z duvodu zachovani prehlednosti tematu.
    5. Tento topic neslouzi k diskuzi, ale pouze jako znalostni databaze pro vyvojare.
    6. Pokud uvadite report na nejaky quest, NPC nebo misto, vzdy uvedte souradnice.
    Souradnice daneho mista, na kterem Vase postavicka stoji, opisete po pouziti prikazu: .where

Archiv vyresenych bugu.

Profile WWW ICQ  

Ads
PostPosted: Thu Mar 31, 2011 9:26 pm

Scout
Scout

1. Je možné odlognout na rituálním ostrově kde se skládají mirakuly, a následně při začátku skládání nalognout a zabít skládajícího, nebo je to obejiti systemu ?. Ta jednosměrnná cesta tam má nejspíš nějaký učel... Podle mě je to svým způsobem obejítí systému. Pokud ne, díky za odpověd a za informaci hračům že si takovéhle praktiky můžou zavádět... Zajímavé že to dělá část lidí, kteří již měli s bugama nějaké to dočinění...

4154: Vzhledem k tomu ze tam lidi odlogovavaji tak to asi mozne je.
Nejspis jsi chtel napsat jestli se to muze... a podle me muze. Protoze branici hraci maji utocniky zabit a ne jen hlasit skladaci aby portl pryc. To ze stojite pred skalou je vase blbost.
IVELF to 4154: V dnešní době, kdy není absolutně žádný problém najít na každé mapě minimálně 3x 30+ rogue(A to je ještě jeden z těch jemnějších scénářů), které stejně nikdo nehraje to pak znamená, že pokud je všechny najednou logneš, tak máš tak 90% šanci popravit skládajícího a ukořistit minimálně 1-2 komponenty. Můžeš to udělat kdykoliv, instantně. Pokud je takový účel, moc nechápu no-recall zonu. Souhlasím s tím, že současný system bránění, kdy můžou skládající kdykoliv kopnout není ideální, ale hádám, že ani toto není zrovna to, co si ET představuje.
4154: Nastavit timer na ostrove 30 minut na vykopnuti po odlognuti. Vice nabehu = vice pvp. Zakazat portovani uvnitr skaly. Skladac neportne hned jak se ukaze nepritel a lidi neportnou jen tak s lootnutyma miraclama pryc.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Nov 11, 2011 8:11 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:31:24
- některé TW roby (Shienar, …), po updatu v paperdollu nezakrývají správně trup, ruce, …

- Po relognutí vás to připojí z5 do party, ale nevidíte se v ní a nedostáváte expy. (+ /quit se dá použít na leavnutí party, kterou teprve dostanete)

- Do Alcarinque se dá dostat po řece lodí při TW.

- Pack horse se splaší se po 10-15 minutách bez nakrmení (all stop/stay), po zagrování útočí místo útěku.

- Shienar nevykopává hráče pri TW (motají se tam modráci zabíjí mágy)

- Commander někdy zůstane Masterem při TW (nemá tag Defender/Attacker)

- Příkaz „all kill“ se používá k portování sumona. (při all kill se sumon nehýbe, tak stačí odběhnout dát all kill a vrátit se, při zrušení targetu se portne na vás)

- Reagent pouch nelze doplňovat, vypisuje že je plný i když není. (problém jsou regy které procástíte, pořád zabírají místo)

- Při TW o Medeu zůstávají guardi.

- ze Snake Cultu se nedá dostat za ducha

- gate pro duchy na mole při Paladin TW nefunguje

- při výrobě armor charmů to nebere charm framy z batohu

- závěrečná místnost v Diablo 2 se nezavírá (6444 530)

Last edited by Name on Sun Dec 28, 2014 1:08 am, edited 16 times in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Dec 04, 2011 9:16 pm

Master
Master

Status: banned
Reg. players: 1
1. Pri TW (Lios) se muzou utocnici vylodit lodi a zabit magy i kdyz neni prolomena brana.

ZIPPADE: To iste HC, mozno Alca a dalsie mesta.

ZAG: Tento bug opravime.

NURAMON: TW bylo vždy děleno na 2 fáze (obrana a dobývání). To, že se dalo do města dostat lodí byla chyba, protože se přeskočila jedna fáze boje. Nevýhoda útočníků je částečně kompenzována maximálním počtem útočníků/obránců. Navíc pro všechny města musí platit stejné pravidla, protože jsou všechny stejně platinově ohodnocena. Nevýhoda měst bez přístupu z vody by byla v případě možnosti využití této taktiky zcela zjevná...
Prosím, aby jste přesunuli diskuzi do příslušného topiku. Tohle jsou "Bugy"! Důležité věci tak zanikají ve zbytečném spamu.

4154: Uz delsi dobu je zavrene molo v Alcu po TW...

Profile  

PostPosted: Mon May 07, 2012 9:56 am

Master
Master

Když dá berserker frenzy a odlogne tak timer na dalsi frenzy stale bezi, ale timer na zruseni frenzy se zastavi.
Takze po nalognuti ma berserk 3 minuty frenzy a po vyprchani si muze hned dat dalsi.

Profile  

PostPosted: Sun May 13, 2012 7:44 pm

Scout
Scout

Kdyz vycastim 2 poison fieldy a necham tim probihat monstra do te doby ze je zabiju, tak za to expy mam.
Kdyz udelam to samy ale s Gas Fieldou tak za to expy nemam.
Bug?

Profile ICQ  

PostPosted: Tue May 15, 2012 1:45 pm

Hero
Hero

vampire lord je nakej nefunkcni celej.. jednak ma spatne nastaveny vogy, takze i kdyz to zacasti, nic se nestane (ale rek bych ze to neni prvni ani posledni npc, kterymu to nefunguje, stejne jako rel por) a pak ja ho jedu treba z mista , on zacasti jen 1. vog a pak celou dobu nic neudela, kdyz je pod 50% tak se snazi drainovat mi hp, ale protoze sem mimo dosah, tak jen stoji a cumi.. ne ze by mi to vadilo :D

Profile  

PostPosted: Wed Jun 27, 2012 11:54 pm

Adept
Adept

Mám klasický zahrádkový platiňák, kde když se něco nechá nelocknuté na zahrádce tak to zmizí. Ale když jsem dneska odlocknul věci aby zmizeli tak ani po 50ti minutách nezmizeli, ale když jsem tam dal něco z báglu na odzkoušení tak to zmizelo. Divné že?

Profile  

PostPosted: Tue Jul 03, 2012 6:53 pm

Scout
Scout

Heretic - špatné nastavení kouzel PARASITE při kombinaci s aurou na redukci dmg, hodnota bonusové dmg braná z normální dmg kouzla je přičtena k zredukované dmg kouzla, tedy pokuď dám normálnim kouzlem za 100, s TOCSkem za 50, s parazitem za 130, tak s parazitem a TOCSkem by dmg měla být 65, ale bude 80 (50 dmg základ + 30 nezredukovaná bonusová dmg)
- kouzlo LIFE LEECH vrací stejně hp i když má target auru na redukci dmg (má to být polovina udělené dmg)
- kouzlo CRIPPLE bere stále stejně staminy i když má target auru na redukci dmg (má to být polovina udělené dmg)

Druid - kouzlo ENTANGLING ROOTS ignoruje aury na redukci dmg

Priest - jednotlivé aury na redukci dmg se navzájem ruší (zvlášť u meele a spell), tudíž stačí např. hodit targetu s TOCSkem reflective auru a jen vesele dmgovat (auru kterou vzládne i heretic), stejné s TCSkem, to trochu kazí práci priestům

Profile  

PostPosted: Mon Sep 10, 2012 10:11 am

Adept
Adept

Online: 328:39:33
Uz je to sice stare jak nevim co nicmene pokud kliknu dbclicem na prodejce a vyskoci takove to endorske menu a pak ho zavru (nakupem) tak nejde znova otevrit protoze to pise ze uz je jednou otevrene...

Jeste si tak rikam jestli stani se stuberem ve dverich (v dungu) aby me nemohli proslapnout a zabit npccka neni trosku obchcavani systemu ...Korbedda: Vyřešeno.

Profile  

PostPosted: Tue Dec 04, 2012 2:43 pm

Newbie

Našel jsem bug týkající se vykopnutí z ligy. Dojdete k Darrenovi řeknete mu resign for sure a dostanete PvM smrt za zbabělost. Nicméně z ligy Vás to nevykopne a ani když dáte příkaz .pts nepíše Vám to za jak dlouho budete vykopnuti prosím o opravdu děkuji s pozdravem James.

//kraftas: pokaď se nic neměnilo vykopne tě to za týden
//2009:jenze pri pouziti pts ti to vypisovalo jak dlouho..

I z prostého domu vychází často i velký muž.Lucius Annaeus Seneca

Profile  

PostPosted: Wed Jan 16, 2013 5:05 pm

Scout
Scout

Při průjezdu kolem brány do pevnosti jsem na horní stěžeň lodi nabrala černého pasažéra. Odplula jsem dál, neútočil a nemohli jsme na sebe. Tak jsem ho chtěla vyložit na stejném místě - při přiblížení k pevnosti ze stěžně najednou slezl.
http://postimage.org/image/qh0g2zz4l/

Kf4st :
Mám podobnou zkušenost z blízké doby, kdy jsme špatně odklikl 2x AFK kontrolu (nesnáším odklikávání převěných kostiček po celém dnu u počítače - nelze rozeznat odstíny) a vyplula na mě mořská potvora za účelem zabití, sekla se o stěžeň tudíž neměla range na attack. Hit jsem dostal až po blízkém průchodu kolem ní, ale po odběhnutí jsem byl dále save. Stěžeň na lodi se opravdu chová nestandartně.

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Jan 20, 2013 3:59 pm

Newbie

Online: 00:03:09
Když pk mág zacastí In Vas Por, občas se bugne guard, kterého ho to kouzlo trefilo. Bugne se tím způsobem že začne atakovat lidi okolo, a kdo má zaplý war, je automaticky kriminal. Dneska jsem takhle umřel, je mi jasný že mi nikdo eq nevrátí, ale pro příště by se na to mohl někdo podívat.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Mar 09, 2013 12:30 pm

Skilled
Skilled

Bugy v anglické lokalizaci:

Oba dva questy ve stokách (hledání trpaslíka (Felix Jaeger) a chaotit) nemají v questlogu ani popis ani název.

Stejně tak jako quest od Thanquola (nějak si nevzpomínám co to je za quest) Edit: Thanquol je chaotit nejspíš

Gramatické rýpnuti:x=798 y=3277 z=20 strážník Quenton...ptá se "you are that messanger?"..správná forma otázky by byla "Are you that messenger?" // Opraveno

Last edited by griffin on Sun Mar 10, 2013 9:28 am, edited 2 times in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Apr 12, 2013 7:42 pm

Adept
Adept

Nefunguje commander na Daughase. Guilda 17 tohoto bugu dnes zneužila, když útočili v 10 lidech na 13 a ještě v sestavě, která by ani při nejlepším zahrání nedokázala prolomit obranu. Nechápu, proč takový bug nenahlásí.

Navrhuji zastavit tok platiny z tohoto města dokud to nebude opravené.

Dále prosím aby se nám ozvalo nějaké GM a kompenzovalo nám platinovou ztrátu. Děkuji

Edit: Prosím promazávat nesmyslné posty pod příspěvkem. Ať to nezapadne do spamu.

Last edited by wilda on Fri Apr 12, 2013 7:53 pm, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Fri Apr 12, 2013 7:49 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:31:24
wilda wrote:
... Nechápu, proč takový bug nenahlásí....

29 zář 2012 18:54
Contl wrote:
Prosim mohl by nekdo provest kompletni revizi funkcnosti tw stounu...
Daugas - nejde se ve meste nakliknout za mastra na stounu do twcka

herni-temata-f6/pvp-liga-a-townwars-t4041-1350.html#p220276

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Jun 07, 2013 4:02 pm

Adept
Adept

Když do small soketu na 2 díry vloží člověk 2x runu +1 dmg (dol,pul,sol,..), tak výsledný efekt je +1-2 dmg. Nemělo by to být +2? Díky za zkouknutí.

Profile  

PostPosted: Sat Jun 08, 2013 6:38 pm

Scout
Scout

nie je nejaky extra extra bug a pravdepodobne to nikomu ani nevadi ale ked si date kluce na kruzku do nejakeho batohu a chcete ich z kruzku vybrat tak sa vam aj tak vyhodia vsetky do main baglu a nie do toho vačku v ktorom ste ich mali.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jun 11, 2013 8:34 am

Adept
Adept

Online: 49:08:10
Když člověk attackne hráče halou a target mu zmizí z dohledu a vrátí se, tak hala přestaně mlátit, narozdíl od ostatních zbraní.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 10:39 pm

Scout
Scout

Nevím, jestli je to záměr nebo bug, ale expstone v Cursed Oáze dává expy více než 10 lidem. Je-li to tak i v zahrádkách netuším.

Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Jun 19, 2013 12:34 pm

Adept
Adept

stale sa neda vylievat obsah potionov priamo do rezervoara

Zag: Vim, problem je v datech. Snad s dalsim updatem...

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jun 20, 2013 12:13 pm

Adept
Adept

Posledni dobou potkavam spoustu NPC, ktere maji permanentni zrcko.
Byla psana i page, dnesniho dne s reportem mista.

Mozna by to chtelo najit, v cem je chybicka.

Profile  

PostPosted: Sun Jul 07, 2013 1:05 pm

Newbie

Do baraku na pozicich 5376 3059 -20 mi jde vesele castit In Vas Por.

Profile  

PostPosted: Mon Jul 22, 2013 1:24 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:48:41
Pokud třeba heretik hodí parazeď a naběhnou do ní něčí sumoni, kteří automaticky atacknou majitele zdi, z majitele sumonu se stane agresor.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Jul 22, 2013 4:02 pm

Hero
Hero

jestli to nebylo opraveno, tak podobne se chova mirror maga.. jakozto masterovi se mi stalo, ze mi veteran pripsal kill diky tomu, ze mi atakl mirora, kterej do nej zacal mlatit a ja se stal agresorem... nevim jestli to byl jen mirror nebo se to tak chovalo i s elmem..

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 1 of 3
 [ 62 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

Board index » Herní témata
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex