* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Herní témata Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: Sat Aug 03, 2013 8:54 am

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 1
1. druid morph pri casteni morph abilities (ma spitacid...) nema squelched prop, dokaze si odspamovat emote typu *spits acid*
2. criminala by nemal helproom hadzat na DG most, guardi po nom skacu (hc medea ok)
3. postava, ktora v platinaku nema prava, vie otvorit dvere smerom von, ale uz ich nevie zavriet (len 1 stranu)
4. wrath kuzlo maga nerusi recall, aj ked dava silny dmg
5. neviem aku ma prikaz remount prioritu a ako funguje, ale viem, ze ked je ho najviac treba tak nejde (hlavne ked sa spamuje a na rakvitko utocia npc)
6. v pripade neuspesneho pouzitia .stuck sa aj tak pocita timer, ak je postava zaseknuta a netrafi spravne policko, nema uz druhu sancu
7. v okoli skladacieho ostrova bola upravena pvp-free zona, ktora ale nie je definovana. V istej casti od ostrova su naslapne policka, ktore hraca upozornia (ako v pripade GZ), ale funguju len, ak na ne postava slapne (ne ked je na lodi a ta ju teleportuje pri posuvani). Navrhujem to zmenit na rad mapfixov medzi zonami a oznacenie nejakou animaciou po 10-20 polickach. (fixy kvoli ochcavacom systemu, ktori pri casteni prejdu jedno policko a bude pruser)
8. V pripade TW o Daugas maju stokari problem. Pocas TW nie je moznost ist do stok, duchov to helproomuje do inych miest, alebo ak vyjdu von, do priestov. // Gereth: Nepovažuji za bug
9. duch sa nema ako dostat z chrtu 2 v casti za prvym magom-klucnikom, ked sa to zavrie.
10. dvere sa chovaju zle, ak ich otvara viac ludi naraz - neda sa prejst, robi to bordel v dungoch a vsade kde su dvere (navrhujem dat timer medzi pouzitim viacerymi postavami aspon 200ms)

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Thu Aug 15, 2013 12:13 pm

Scout
Scout

Reg. players: 0
Nevím zda se něco v poslední době měnilo na sos lahvích, takže budu rád za vyjádření.

K problému: dnes jsem pustil makro na dvojklik na sos lahve, aby se mi přeměnily na sos zprávy, v pytlíku bylo cca 100 lahví. Jakmile jsem si všimnul, že už v pytlíku nejsou sosky, makro sem vypnul a nestačil se divit, craft měl v hlavním batohu jen 17 sos zpráv a journal byl plný zpráv: You cannot make out the writting on the message! - jestli to dobře chápu tak nemůže rozeznat nápisy(souřadnice) na zprávě, což vidím prvně a to už mám za sebou hodně sosek.

takže došlo k nějaké změně, že ne vždy se musí podařit soska rozluštit, nebo je to nějaká chyba???

Ripoff

Profile  

PostPosted: Tue Nov 05, 2013 3:44 pm

Skilled
Skilled

Online: 02:49:55
Vim ze se to resi, ale napisu to sem...

Bug v CTF arene- lze lotit za urcitych podminek...

Dneska jsem to po vcerejsi udalosti testoval a vyslo z toho naslodovne:
Modrak - Modrak (lotit nelze)
Modrak - Pk (lotit nelze)
Modrak - Master (lotit nelze)
Pk - Master (lotit nelze)
Master - Master (lotit lze)
Guilda - Gilda (lotit lze)

Dle me jeto dost zasadni bug a vsichni si nato dejte pozor, dekuji....

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jan 18, 2014 10:57 am

Newbie

Abomination z meld corpses občas mívá velmi malou sílu. Původně jsem myslel, že se mi k mrtvolám připletl ptáček a level těl se zprůměroval. Dávám si na to však pozor a stejně je občas abomination velmi slabá.

Testoval jsem to na 2 spawnech. První je silnější, vybiju ho normálně, vznikne přibližně 14 těl, vytvořím abomination. Na druhém spawnu, slabším o 3-4 levely pak abomination:
1) nejčastěji zvládne zabít kolem 5 nepřátel,
2) umře na 2-3 rány.

Postup jsem několikrát opakoval, počet mrtvol se mohl lišit o +-2.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Mar 31, 2014 8:06 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:48:41
1) Terathan pod nekrama - Phrasal pavouci z pasti nezmizi, tak jako ostatni npc z pasti
2) Ice garden venku - nekolikrat dan mapfix volne v prostoru o ktery se zaseknete
3) Tabulka po uspesnem tracknuti nelze zavrit jinak nez kliknutim. Nefunguje ani .interrupt

Profile ICQ  

PostPosted: Sun May 04, 2014 9:00 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:48:41
Kdyz dava pres gemcuting tools OMC do necro wandky nekdo jinej nez craft tak se tim OMC znici misto toho aby zustalo v baglu a napslo to hlasku, ze tahle class to delat nemuze. Nebo to povolte at si to nekr muze delat sam. Nevim proc by to nemel mit moznost delat sam kdyz socketnout si neco runama muze kterakoliv class.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jun 26, 2014 10:58 pm

Newbie

Ahoj,
stalo se mi, že na velmi krátký moment se mi zvýší (a to velmi) rychlost regenerace životů. Možná je to nějaká vychytávka, kterou neznám, každopádně mám spíše podezření, že se jedná o bug... Už včera jsem si jednou či dvakrát všiml, že se mi znatelně rychleji obnovili životy (a možná i trochu staminy nevím) dříve než jsem očekával. Nicméně jsem to přičítal tomu, že nesleduji pořád ukazatel životů a jen se mi to zdá. Dneska jsem však měl na zkoušku zapnuté sledování % HP v razoru a proto jsem si všiml toho efektu. (viz screen).

Image

Efekt nastal [26.6.2014; přibližně 22:58], když jsem bojoval na povrchu s nemrtvým "a shadow" a rozhodl jsem se utéct (málo hp), jakmile jsem se dal na útěk a použil bandu (všimněte si, že v Journalu hned jako první je hláška když se začínám healovat "You start to heal yourself"), následně se velmi rychle obnovily životy jako by nastala velmi zrychlená regenerace HP z 22% HP na 40% HP. Ještě bych dodal, že jsem v tu chvíli neměl vůbec lag nebo delay a nebyl world save (ten nastal až o chvilku poté).

Netuším co to způsobilo, každopádně pokud je to pouze má neznalost některé mechaniky / abillity či něčeho podobného ve hře, tak prosím o smazání tohoto postu a vysvětlení o co šlo (třeba PM zprávou). Díky.

Profile  

PostPosted: Fri Jun 27, 2014 2:54 pm

Adept
Adept

Online: 01:53:32
Status: banned
stalo se mi to samé po lifetapu jednou.. asi tyden zpatky..
sem tapnul na full a tak za 5-10 sekund sem měl plné životy... (stihl sem si dat jednu bandu)

nepovedlo se zopakovat -> nevěnoval sem tomu pozornost.. do té doby (a od té doby) sem nehrál..

Prirucka GM strana 5, prvni odstavec: Kdyz nevite koho zavrit do lagru, zavrete Zrnce, neudelate chybu ;) ->

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Sep 03, 2014 5:14 pm

Adept
Adept

Online: 328:39:33
... at radsi gereth opravi ty kyticky z kterych diky oprave pred bugovanim baraku udelal mapfixy a neni nic lepsiho nez se zaseknout na trave o kytku prez kterou nejde bezet
4154 wrote:
Dělá to např. tohle
Image

Profile  

PostPosted: Mon Oct 06, 2014 11:26 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:31:24
- Pastění dveří v kraftech (v GZ) nedává krim flag. (dokonce i ve FF to zkrimne)

http://youtu.be/ZRSpJO2I6wc

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Oct 30, 2014 3:49 pm

Skilled
Skilled

- Při TW o Daug není uzavřen vstup do města přes knihovnu v Médei

http://youtu.be/F6nMViGNgvg

SerenaVallariel wrote:
A proč tam ta brána vůbec je? Jezdí tam Lars, lítá tam vzducholoď, kope tam helproom...

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Dec 19, 2014 4:22 pm

Skilled
Skilled

- Magic vial se dá používat v arénách: http://youtu.be/Uc890ymzrrs

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Jan 09, 2015 4:15 pm

Scout
Scout

Online: 06:39:56
Zdravim,

pretavil jsem 6 smallek. Po pretaveni s stackly. Chtel jsem socketovat, tak jsem klikl na tech 6 stacklejch irek, pak na zbran. Socketla se, ale zmizelo dalsich 5 pretavenejch irek.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jan 10, 2015 2:55 pm

Newbie

Za postavu Airman, jsem Berkách byl na Pk a kdyz mě pk zabilo, resl jsem se a Guardi me po resu (nebyl jsem ani agresor ani crim) zabili a vzali 40 expu. Stalo se to i kolegovi par vterin po me

Profile  

PostPosted: Thu Jan 29, 2015 11:13 am

Newbie

Online: 35:47:32
Image

spellbreak mi nefunguje dobře.
http://pasteboard.co/IuagA0C.jpg

Castítcí postavy nejdou spellbreaknout (vypíše že to necastí) anebo to vypíše hlášku např. a keg of greater cure potions (44) isn´t casting anything !

obvykle pomáhá relognout

Profile  

PostPosted: Thu Jan 29, 2015 11:34 am

Adept
Adept

Online: 49:08:10
Podle mě je možný, že si to děláš sám. Nemyslím to zle, ale jde mi o to, jak targetuješ atd, jakože jestli si v dungu a píše ti to todle, tak si určitě na ten keg s gc i klikal.....
Já jsem to nedávno taky používal a podle mě v pohodě, jak na hráče po změně, tak na npc. Jediný, co to asi nebere, jsou mágovský aury, který npc cástí automaticky

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Jan 29, 2015 4:03 pm

Master
Master

Reg. players: 1
Kdyz jsem hral mercka tak jsem si taky vsimnul ze nerusi vsechny casty... proste jsem targetnul npc dal spellbreak a napsalo to ze necasti tak jsem to furt mackal a pak to zrusilo za chvilku uplne jiny kouzlo nez jsem chtel.
Adoroar wrote:
Mám úplně stejnou zkušenost.

Profile  

PostPosted: Fri Jan 30, 2015 10:05 am

Newbie

Online: 35:47:32
Xanisko wrote:
Podle mě je možný, že si to děláš sám. Nemyslím to zle, ale jde mi o to, jak targetuješ atd, jakože jestli si v dungu a píše ti to todle, tak si určitě na ten keg s gc i klikal.....
Já jsem to nedávno taky používal a podle mě v pohodě, jak na hráče po změně, tak na npc. Jediný, co to asi nebere, jsou mágovský aury, který npc cástí automaticky

ten den jsem logl, naházel jsem si věci do báglu a hrál jsem, na keg jsem neklikal. S tím kegem se mi to objevilo poprvé, přišlo mi to vtipný tak jsem udělal screen.
Obvykle to při spellbreaku vypisovalo že postava necastí, jedno jestli jsem targetnul pře stare nebo ručně vytáhl záložku. Naštěstí relog pomáhá

Profile  

PostPosted: Wed Mar 25, 2015 12:42 pm

Adept
Adept

Online: 01:53:32
Jak můžete mít v GM teamu lidi bez jakéhokoliv estetického cítění a bez nejmensich znalostí UO? Jde mi o dveře v domech u stok do druhého patra, dá se přez ne projit pres Resync, a navic v drevenem domě dát iron fence? Jako vážne? Žádám aby si do dotyčný opravil (jelikož Gereth "mu do toho nechtel rypat" -.-)

Prirucka GM strana 5, prvni odstavec: Kdyz nevite koho zavrit do lagru, zavrete Zrnce, neudelate chybu ;) ->

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 6:06 pm

Skilled
Skilled

- V kraftech a Fire m. se dá castit do domů masovky a pastit dveře bez crim flagu.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 28, 2015 3:05 pm

Newbie

Online: 01:35:16
Prikaz .interrupt nefunguje pri vyrobe v engineeringu presneji pri vyrobe, co jsem tedy zkousel, black staff a mozna i jine. V pripade vyroby luku a kusi funguje v poradku.

Profile  

PostPosted: Wed Jul 15, 2015 1:32 am

Adept
Adept

Pokud NPC pred restartem (a mozna i crashem) nahodi zrcadlo - Magic Reflection (jime aury nezkontrolovany), tak ma tzv perma zrcko. Tedy reflektuje veskere kouzla a zrcko nejde zrusit magickym utokem.

O tom, ze po restartu zustavaji ve svete fieldky (poison, elemental, para) se uz asi vi.

Profile  

PostPosted: Thu Aug 27, 2015 8:36 am

Scout
Scout

Online: 197:27:05
Dračí hlava vhozená do knihovny je neviditelná, nebo spadne mimo obzor. Každopádně se dá vytáhnout pouze restockem.

edit. totéž platí i pro zvířecí trofeje

Last edited by emily on Thu Nov 05, 2015 12:47 pm, edited 1 time in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Oct 12, 2015 11:04 am

Newbie

Pokud mám před stealingem otevřenou banku vystealuju peníze zcrimnu a banka zůstane otevřená.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Oct 29, 2015 10:15 am

Adept
Adept

Online: 328:39:33
ten arenovy plast zustava po restartu nabarveny i kdyz se shodi kilt :|

Profile  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 2 of 3
 [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next