* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic Reply to topic Board index » Další hry
Author Message
PostPosted: Thu Dec 18, 2014 4:18 pm

Master
Master

Online: 00:07:53
Status: active
Reg. players: 0
Topic tu není, tak jim udělám menší hype.

Už delší dobu hraju SMITE a musím říct, že je to parádní. Momentálně je to údajně třetí nejoblíbenější MOBA a na popularitě stoupá. Nicméně pojem moba je tady dost zavádějící, protože jako jediná z her tohohle žánru využívá pohledu z třetí osoby namísto tradičního doťáckého pohledu z vrchu. Už jenom tenhle rozdíl z toho dělá úplně nový typ hry a je zatraceně dobrej. Musím podotknout, že před smitem jsem nikdy mobám nepřišel na chuť a nelíbily se mi. Smite jsem zkusil jen ze zvědavosti, a byl jsem příjemně překvapenej. Hraje tu ještě někdo? Sháníme s Kouďákem parťáky na premade :D https://www.youtube.com/watch?v=UoN_oampz-g

http://www.tinyurl.com/smajt
Ano, tohle je můj vlastní referenční odkaz, díky kterému budu mít určité výhody a budu vás za to milovat. Ale hádejte co? Vy budete mít díky tomu výhody taky! Všichni budou žít šťastně až do smrti! :D A můžu vám za odměnu udělat provedení hrou.

Image

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Fri Dec 19, 2014 11:54 pm

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: banned
Reg. players: 0
Začal sem to hrát když to vycházelo, to byly supr boje o první beta klíče :D

Hnedka sem hrál Hel jako suporťáka, byla to sranda s týpkama z klanu co sme hrali tak měsíc a půl ale pak sme zustali u lolka :/

Profile ICQ  

Ads
Post new topic Reply to topic  Page 1 of 1
 [ 2 posts ] 

Board index » Další hry
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex