* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Board index » Archiv
Author Message
PostPosted: Mon May 07, 2007 12:02 am

Adept
Adept

Online: 00:00:00
Status: active
Reg. players: 4
Topik s tématem Tagy, flag systém (aggr, crim, pk)

Než něco napíšete, přečtěte si pravidla:

http://forum.endor.cz/public/viewtopic.php?p=5622#5622

Profile  

Ads
PostPosted: Sat Jun 02, 2007 2:18 pm

Master
Master

Status: banned
Reg. players: 0
Mam dotaz sice asi dost blbej ale proste "ho" mam. :wink:" title="Wink

Proc PK dostavaji crim a agresor tagy ?? Kdyz je jim to jedno. :?:" title="Question

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 15, 2007 7:07 pm

Adept
Adept

mam tu 2 nesrovnalosti...

trenoval jsem camping - byl jsem dole z kone ... kdosi me atacknul kone - dostal flag agressor zabil jsem ho, lotoval jsem ho v pohode, pak nekdo jinej sebral neco z jeho tela stal se criminal - guardi ho zabili tak jsem prehodil neco v jeho tele, tak jsem se vratil k prvnimu telu, ze si jeste vemu jabka a hle jak jsem to zvedl byl jsem crim!!!!! Lotoval jsem z tela agresora(byl agresor na me) a jsem z toho crim - samozrejme jsem prisel o vsecky veci(i ty krvavy bandy zmizly).

Kdyz jsem cekal az me zmizi crim status tak nekdo atacknul myho kone kun se branil - dostal jsem aggresor flag proti atackerovi. Zmizel me crim status ressnul jsem se dobehl jsem si pro kona a clovek, kterej ho predtim atackoval sel po me.

Nevim jestli to takhle ma byt, ale prijde me to dost podivny ... kdyz jsem jednou criminal tak bych nemel dostavat agresor flag.

Profile  

PostPosted: Sun Dec 16, 2007 7:41 pm

Newbie

I mne se stalo ze sem lotil agresora ... a byl sem crim... neresil sem to schoval sem se :x" title="Mad)

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 9:35 pm

Skilled
Skilled

Online: 242:42:25
nemohl by být pro FREE koně a jiná jezdidla zaveden speciální flag, který by dovoloval jak beztrestné útočení/zabití ale i beztrestné léčení?
šlo by samozřejmě jen o jezdící pety.

jen mě vytáčí, že se musím dívat jak někomu sjedou beztrestně koně ktereho zapomene chudák párkrát nakrmit a já s tim nemůžu nic dělat.. natož pak nějakej ranger/druid. vim, je to jeho chyba. ale pořád mi to přijde sprostý, a takhle by byla alespoň šance pomoct. pokud už to tak ovšem neni ale mám za to, že odměnou za takovou snahu byl crim flag =X

Profile  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 9:40 pm

Master
Master

LadyValentine wrote:
...

No myslim si ze je to jen a jen pouze chyba "nekrmice". Za blbost se plati. :wink:" title="Wink

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 9:45 pm

Skilled
Skilled

to vim, taky to píšu. a snesu když mu někdo toho koně tamne a nechá si ho pro sebe. . ale jen ho zabít je čistá prasárna, protože z toho nemá užitek nikdo.
asi jako kdybys omylem v bance upustil platinu a ten člověk ji vzal a hodil za rohem do trash canu, páč by ji sám nevyužil a ještě se ti šel vysmát.
jestli ti takový chování přijde v pořádku, tak prosim, nedá se než tě politovat, ale mě ne a chtěla bych mít jen možnost s tím aspoň něco udělat.

navíc že mají tu drzost tohle provést na questu GM před nosem mi přijde jako vrchol. a ne, nejednalo se o mýho koně, ani nikoho známýho.

Profile  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 10:11 pm

Master
Master

no mají potěšení že ti nějak majetkově uškodí víš? to samé jak mě tři TIME veteráni sjeli (já neliga) jen kvůli tomu že sem jel na ungelexovi, budíž mu země lehká.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 10:40 pm

Adept
Adept

Online: 1575:24:20
LadyValentine wrote:
nemohl by být pro FREE koně a jiná jezdidla zaveden speciální flag, který by dovoloval jak beztrestné útočení/zabití ale i beztrestné léčení?
šlo by samozřejmě jen o jezdící pety.

jen mě vytáčí, že se musím dívat jak někomu sjedou beztrestně koně ktereho zapomene chudák párkrát nakrmit a já s tim nemůžu nic dělat.. natož pak nějakej ranger/druid. vim, je to jeho chyba. ale pořád mi to přijde sprostý, a takhle by byla alespoň šance pomoct. pokud už to tak ovšem neni ale mám za to, že odměnou za takovou snahu byl crim flag =X

Odtamle jezditko muzes beztrestne lecit :wink:" title="Wink

Image

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 10:52 pm

Skilled
Skilled

tak pak supr, nebyla jsem uplně mimo :)" title="Smile
jen škoda že jsem to nevěděla před tím questem :P" title="Razz

Profile  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 11:08 pm

Adept
Adept

Je tu stale bohuzel velke mnozsti hracu kteri nalezene vzacne jezditko radeji zabiji, nez aby ho mel nekdo jiny. To ale nezmenime nikdo, takze to nema smysl resit.
Stejnak tomu byva i pri splasenem zvireti. Nemaji tamera, raci ho zabiji nez by ho tamnul nekdo jiny. A ta svinska radost ze nekomu uskodili, no ptoste...

Na tohel tema znam krasny a poucny vtip:

American, francouz a cech pomohou panubohu z bryndy a ten jim na oplatku slibi splnit jedno prani kazdemu.
American pravi: "Vis Pane Boze, muj soused ma ksvele prosperujici firmu. Rocne ma zisk nekolik milard dolaru. Jestli by to slo, ja ji chci taky." Lusk, prsk, stalose.
Francouz povida:"Vis Pane Boze, muj soused ma nadhernou zenu. Postavu jak lusk, krasny dlouhy vlasy ma, vis co? Ja bych ji chtel mit taky." Bum prask, ma ji.
Cech povida: "Vis Pane Boze, muj soused ma krasne vykrmenou svini. Ovarek se ji jenom trepe, kytky krsne zakulacene. Nadnerna ruzovoucka, jak se na ni pdoivam, uz vidim jitrnicky a jelitka. Tak vis co? Prejusi, aby mu ta svine chcipla..... :(" title="Sad

http://ruze.smidla.eu/ - jedna z mala pohodovych gild na endoru.

Image

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Thu Apr 24, 2008 11:17 pm

Skilled
Skilled

ne tak je fajn, že tu ta možnost je. jeden priest, dost možná od nás, tam zjevně léčil a už někdo tamoval, kdybych tehdy věděla že to jde, pomohla bych taky a pravděpodobně bychom ho udrželi než by ho ať už kdokoli tamnul :?" title="Confused

Profile  

PostPosted: Fri Apr 25, 2008 4:10 am

Master
Master

kraftas wrote:
no mají potěšení že ti nějak majetkově uškodí víš? to samé jak mě tři TIME veteráni sjeli (já neliga) jen kvůli tomu že sem jel na ungelexovi, budíž mu země lehká.

hele, nejdriv si zamet na vlastnim prahu. Zabili sme ti toho ungela az po tom co sme zabili tebe :)" title="Smile narozdil od vas Kuzaku ktery prave tyhle odtamtuty kone hnedka krajite, aspon davame moznost pripsat kill.

LV: a asi hlavni problem proc toho kone nikdo nemohl tamnout bylo proto, ze kdyz dostava tamovany zvire DMG tak tusim pise nejakou hlasku ze nejde tamnout. Takze by ste ho mohli healit i treba doted

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Apr 25, 2008 5:57 am

Skilled
Skilled

aspoň bychom pocvičili vetku, což je teď po reformě druidů vcelku složitý =)) jednu stranu by to holt přestalo dřív bavit. ale aspoň můžou obě strany zasáhnout a to je důležitý.

Profile  

PostPosted: Thu May 08, 2008 1:14 pm

Adept
Adept

Online: 3052:41:34
po daugu se vykytuji notoricti prudici z gildy Knights a zneuzivaji nekolika bugu k agrovani lidi (guards,fl) a opravdu to delaji opakovane a naprosto cilene a melo by se s tim neco delat , nekolik zpusobu ktere sem postrehl:
1) mag hodi dmg field na sebe , ale tak aby pres dmg field prosel nejakej cizi pet , vlastni field neda magovy agres, pet dostane dmg a zautoci na prudiciho maga => agres pro majitele peta
2) prudic vam nabidne partu , po prijeti attackne vaseho peta , pet na nej zautoci , prudic leavne partu , ale pet utoci dal a jeho majitel zagresuje

tohohle pruzeni zneuzivaji zejmene lide z gildy Knights a meli by byt tvde potrestani , jmena ktera sem zaregistroval , Light Saman, Flaming , Pacicka (ruku do ohne za ty jmena nedam)

"Tvoje máma neumí vařit!"

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 08, 2008 1:26 pm

Skilled
Skilled

Online: 2057:24:47
Orbin wrote:
..
Jo gilda Knights jsou tak trochu podělové, za modráky zabíjí jiné modráky v burnedu... :?" title="Confused

Profile  

PostPosted: Thu May 08, 2008 1:33 pm

Endor manager
Endor manager

Orbin wrote:
po daugu se vykytuji notoricti prudici z gildy Knights a

Divne, takova guilda neni v seznamu guild.

Nicmene vzhledem k tomu, ze stiznosti bylo vice, tak jsem to pojailoval, jeden ucet jsem vzhledem k minulosti zabanoval.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 08, 2008 1:37 pm

Skilled
Skilled

Online: 2057:24:47
Demostenes wrote:
Orbin wrote:
po daugu se vykytuji notoricti prudici z gildy Knights a

Divne, takova guilda neni v seznamu guild.

....Možná bez toho s na konci, každopádně to ale nemění nic na tom, že se chovají jako prasata. :roll:" title="Rolling Eyes

Profile  

PostPosted: Thu May 08, 2008 6:19 pm

Scout
Scout

Online: 2857:01:02
Myslim ze je to guilda Knights of Light, nebo tak neco. Na stonu maji Light a nad hlavou Knights.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu May 08, 2008 7:01 pm

Newbie

Hmm ja teda nevim co se presne stalo jen neco z mapy ale zas me mrzi ze tu hazite spinu na celou gildu. Nevim no sice kdyz mame takovy lidi mezi sebou tak je to ciste nas problem ale byl bych rad kdybyste priste uvadeli jmena lidi a ne ze "cela" gilda Knights dela bordel. Berte v potaz jak nekteri z vas ted budou hledet na lidi kteri sou v tom naprosto nevinne. Tyhle prohresky se budou resit ted v gilde takze vynici nezustanou potrestani (jeden uz stejne dostal ban) chtel bych se za celou gildu omluvit za ty ko**** a verim ze uz se to nebude opakovat.

Profile  

PostPosted: Thu May 08, 2008 7:17 pm

Endor manager
Endor manager

No, on je to hlavne problem guildmastera, ktery uz je v jailu, dle pravidel a jeho zodpovednosti za sve cleny.

Profile ICQ  

PostPosted: Sun May 11, 2008 8:59 pm

Adept
Adept

kanalajko wrote:
Hmm ja teda nevim co se presne stalo jen neco z mapy ale zas me mrzi ze tu hazite spinu na celou gildu. Nevim no sice kdyz mame takovy lidi mezi sebou tak je to ciste nas problem ale byl bych rad kdybyste priste uvadeli jmena lidi a ne ze "cela" gilda Knights dela bordel. Berte v potaz jak nekteri z vas ted budou hledet na lidi kteri sou v tom naprosto nevinne. Tyhle prohresky se budou resit ted v gilde takze vynici nezustanou potrestani (jeden uz stejne dostal ban) chtel bych se za celou gildu omluvit za ty ko**** a verim ze uz se to nebude opakovat.

Omyl je spis domnivat se ze z toho vyjde gilda cista a hraci budou soudit jednotlivce. Opak je pravdou je to zcela logicke. Dela to jeden, je dost pravdepodobne ze budou i ostatni ze stejne skupiny. Takze si pak das pozor na celou skupinu s tagem. Ale na tohle uz tu dokonce funguje pravidlo a jestli se nepletu, tva gildy bude prvni ktera ho otestuje v realu ;)" title="Wink

http://ruze.smidla.eu/ - jedna z mala pohodovych gild na endoru.

Image

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Tue May 13, 2008 2:09 pm

Skilled
Skilled

Online: 12:46:52
Zdravim, nevim jestli to už někdo hlásil, ale už několikrát sme psali page.

Prasiči v Daugase bugujou s crimflagem.
Při recallu na poslední chvíli (když na něj padá modrej sloupec s portem) lootnou item a nepřeruší se jim recall, jak by při loocení měl.

Naposled takhle lootoval hráč Freezi moje tělo asi před půl hodinou.

Profile  

PostPosted: Thu Jan 03, 2013 1:46 pm

Scout
Scout

Online: 968:24:18
Dobry den.

Chcel by som navrhnut jednu zmenu:
Po zabiti za kill, ked sa objavi tabulka s menami vrahov, by mohli byt mena automaticky zaskrtnute s moznostou odskrnutia a nie naopak. Zabili ma, kill si zasluzia a ak im ho nedam, zrejme niesom ani v situacii, ked sa ponahlam ressnut a venujem cas tomu, aby som ich usetril od zasluzeneho trestu. Ked ma niekto zabije za kill, ci uz PK alebo modrak v banke, vecsinou sa ponahlam ressnut a nechcem venovat cas klikanim na mena. Viem, ze by sa tu dalo argumentovat vyjadrovanim casu, kolko moze zabrat tych par klikov, ale zda sa mi spravnejsie pripisat killy len stlacenim tlacidla OK. Pred niekolkymi rokmi tu tato moznost nebola a killy sa pripisovali automaticky. To, ze to tak dnes nemusi byt, by malo byt zmenitelne a nie defaultne nastavenie.

Vdaka za pochopenie a akekolvek reakcie.

S pozdravom

Detos / Memento Mori

Profile ICQ  

Ads
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  Page 1 of 1
 [ 24 posts ] 

Board index » Archiv
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex