* Register   * Advanced search 
Search for:

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Board index » Archiv Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: Fri Nov 16, 2012 8:42 pm

Skilled
Skilled

Online: 02:24:41
Status: active
Reg. players: 0
Po tom co se měnil systém s agresor flagem atd…, tak se dost často stává fakt, že po smrti PK nebo agresora či crima zůstává kůň / lama bez flagu (tamed) / (controled) a ve všech případech je jméno koně / lamy šedé. Tito koně pak jsou stále tamnutí nebo pod kontrolou, ale vypadají k nerozeznání od mountů, kteří jsou k tamnutí.
//Pavlajs: To se vždycky nezobrazovalo poté co člověk odlognul a kůň stále žil...

Opraveno: Nyni uz se zobrazuje i u jezditka odlognute postavy (tamed/controlled)

Profile ICQ  

Ads
PostPosted: Wed Nov 21, 2012 1:23 pm

Skilled
Skilled

1) Špatná grafika itemu Short spear: když je v ruce a stojíte na sever nebo na západ, tak je vidět skrz postavou.

2) MASS kouzlo tuším (In Vas Por) nedává DMG do party. Je to snad MASS kouzlo = všem. To je úplně stejné jako by do parťáka neměl mít efekt jakýkoli DMG. Podle mě je to těžkej bug, který částečně ničí pvp. Domněnka: nemam mága co by to vykouzlil, a tak nevím zda se to chová jak teď napíši. Ale byl bych rád kdyby fungovalo vzhledem ke své DMG tak, aby bylo kouzleno na pozici kde aktuálně při dopadu stojí mág který to kouzlil + musel se u toho na tu sekundu zastavit = hodil by plošné kouzlo tak by to v tom kruhu neničilo jeho samotného jen když by stál ve středu toho kruhu nebo to jak se to hází. Pokud by z něj popošel při dopadu, pak by mělo mít snížený efekt i na něj.
Korbedda: Tohle není bug, jen vybraná hromadná kouzla mají efekt na všechny. Pojem "mass" rozhodně neznamená všem, naopak, Endor svým nastavením kouzel jako lance a magic fields vybočuje.

3) Když se tu dlouho žádalo, aby šlo z reservoáru nalívat přímo do flašek, bylo řečeno ne. V tom případě proč je (předpokládám) nový otočený reservoár dělán přes normální keg = jde z něj plnit přímo flaška.
// Gereth: Fixed

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Dec 02, 2012 9:52 am

Newbie

Online: 00:00:00
Status: banned
http://screens.endor.cz/detail.php?id=2665

viz. koment screenu

// Gereth: Fixed.

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Dec 15, 2012 3:20 pm

Master
Master

Online: 1652:13:32
wilda wrote:
Heretikovo kouzlo Us Sant (prostě armor) lze zakouzlit na všechny části brnění, čímž lze docílit mnohem většího armoru než jen s obyčejným kouzlem na sebe. V praxi se třeba v obyč hg chainu dostanete na ramor převyšující 50. Prosím o fixnutí.
Tohle si tu odložím.

Fixed.

CSFD // CBDB

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Dec 21, 2012 3:54 pm

Skilled
Skilled

Po domluve s GM Zinzerena postluji obrazek smrti. Ve zkratce, chtelo byto tyto mista vyplnit sutrem nebo necim aby se tam nemohl (phrasal), nevim jak to presne je, portnout. Pri pouziti .stuck se dostat neslo psalo me to ze nevidim na dane pole.

- Jsem ten co psal 21.12. 2012 Page za postavu Katrinka (lze me kontaktovat Ingame nebo na ICQ: 312248929)

Image

Zag: Opraveno. Pokud takovych mist najdes vic, staci mi poslat souradnice na icq.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Dec 21, 2012 10:43 pm

Scout
Scout

Online: 32:17:06
Mrkněte prosím na stávající spawn mountů. Bavil jsem se s více lidmi co pravidelně tamují a je opravdu divné, že nikdo za poslední dobu není schopen nic najít. Pochybuju, že je vytamováno, protože i když tamuje někdo z guildy na mapě, tak se stává, že se něco najde. Já konkrétně jsem našel 7 mountů za 7h tamování v posledních 7 dnech (různá doba i délka tamování, různé místo).

Mahdi: Snad opraveno. V případě opakování opět reportujte.

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Apr 28, 2013 12:19 am

Adept
Adept

Reg. players: 1
blessnute stilko sa po ocisteni bandou stale sprava ako namazane a nejde napr. mazat bombou // Fixed

Profile ICQ  

PostPosted: Mon May 27, 2013 12:49 pm

Scout
Scout

Kdyz vyrabim do tinkering bulku bronze ringmail sleeves a vyrobim jeden, tak mi to totalne zaspamuje journal timto "Items in this order must be made by tailoring".
Pise to tam vickrat. Odhaduju, ze kazdy bulk na tailoring co mam v batohu.
Obavam se ze to nebude pouze u bronze ringmail sleeves, ale taky u dalsich veci.

Mohl by na to prosim nekdo kouknout a smazat tam tyhle hlasky? Dekuji

Biosek: Opraveno - hlaska smazana

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jun 15, 2013 9:07 pm

Adept
Adept

Free pvp zona, Miraculous Volcano: pokud modrak bandi pk, neni criminal

Zag: Jak jsi sam napsal, jde o free pvp zonu... V cem vidis problem?

Profile  

PostPosted: Fri Jul 05, 2013 1:17 am

Scout
Scout

5.7.2013 02:04
Kamarada za ducha nahaneli 2 PK v lese.
Ja byl po resu a udelal jsem mu GATE z GZ ze souradnic 2544 1466 +-1.
Kamarad jako duch probehl gatou do mesta.
Ja stal primo vedle gaty ve meste a NAJEDNOU se tam pres tu stejnou GATU dostali i obe PK!

Udelal jsem obrazek, bohuzel ale cca sekundu po zmizeni GATE. viz. http://img194.imageshack.us/img194/2530/wigf.png

Muze mi tedy nejake GM vysvetlit, co to ma znamenat? Mel jsem za to, ze PK nemuzou vstoupit do gaty, ktera smeruje do guard zony.

Zag: Ma to znamenat to, ze se tam spatne prekryvaly zony. Trefili jste se zrovna do toho jedineho prouzku, kde byla mezirka. Opraveno.

dekuji

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Jul 30, 2013 10:10 am

Scout
Scout

1. Při vkročení v lava dugu přes portal do pokladnice lze relportnout přes kameny na druhou stranu (přes ty 2 větší uhlopříčně usebe) a tak je možno se vyhnout střetu s npcs co hlídají pokladnici a dá se to zneužít pro castění a tak bezpečně pozabíjet npcs u stone.
2. Za bombermanem je vidět na konec dungu. přes nějaký místa tam lze házet zeď i summony

Thiel: Opraveno

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Aug 06, 2013 3:41 pm

Adept
Adept

Online: 01:53:32
Jen takova blbina.. Když umíchám potion tak se nademnou objeví hláčka "You made potion blabla and put it in your backpack" ale když mám mortar v nejake truhle taks e potion objeví v té truhle. Sem ted 2 minuty prehazoval batoh pod čím se ta lahvička schovala :D

Biosek: Opraveno

Prirucka GM strana 5, prvni odstavec: Kdyz nevite koho zavrit do lagru, zavrete Zrnce, neudelate chybu ;) ->

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Sep 08, 2013 11:14 am

Master
Master

Nedávno se tu psalo o prodloužení timeru nezamknutých věcí při výrobě - tak že když se používají tak se nemusí lockovat protože se s něma dále pracuje a tím pádem se resetuje timer na zmizení. Opět mě zmizela hromádka blanků, opravte to. Díky.

Biosek: Opraveno - Prodlouzeni timeru rozkladu materialu pridano pro vsechny vyrobni skilly.

Profile ICQ  

PostPosted: Thu Sep 19, 2013 10:22 am

Scout
Scout

Online: 968:24:18
Dobry den,

Morfnuty druid si nevie na seba nahodit cube ring. Vie ho len dat dole.

Prosim o opravu.

Dakujem.

// Fixed

Profile ICQ  

PostPosted: Mon Sep 23, 2013 11:22 pm

Hero
Hero

Status: disabled
Na skladacim ostrove se cas od casu bugne hlaska interuptu

Dneska bylo skladani kde se objevila prvni hlaska Item of great power being composed a po trech minutach druha hlaska Item of great power being composed. Tzn. clovek myslel, ze skladali dva lidi.

Pri najezdu na skladaci ostrov se ale napsalo, ze se ritual interuptnul jen jednou.

To znamena, ze bud skladal jeden clovek, ktery zacal, interuptnul (ten se nevypsal) a zacal skladat znovu coz udelalo iluzi dvou skladacu.

Nebo zacal skladat jeden clovek, pak druhy a nasledne pri interuptu se vypsal jen jeden interupt.

Tak jak tak neslozil nikdo, byly vypsany dve hlasky na zacatek skladani ale jen jeden interupt

Nechci nikoho obvinovat z umyslneho bugovani nebo cehokoliv, ale pokud se da tato hlaska dle vule nejak bugnout, tak to muze dost zmast utocici stranu. Napriklad tim, ze lidi bezi k prazdnemu stonu pod dojmem, ze nekdo sklada, nebo tim, ze detekujou u stonu neexistujiciho skladajiciho cloveka zatimco nehledaji skladajiciho porticiho cloveka. A dalsi.

Biosek: Opraveno - Interrupt se neukazoval, kdyz se hrac odpojil.

z azerothu? blbe, kopnout do uc, zepelinem do og odtamtud pres barens do tb.. jednoduchy slang

Profile WWW ICQ  

PostPosted: Sun Nov 03, 2013 12:53 pm

Scout
Scout

Může mi někdo rozumně odůvodnit, proč se najednou uprostřed travnatých ploch jako palouk v daugase vyskytují mapfixy??

Zag: Davame je tam schvalne, abychom ti zneprijemnovali zivot. (idealne napis page z dane souradnice, ze je tam zapomenuty mapfix.)

Profile  

PostPosted: Sat Feb 01, 2014 10:11 pm

Skilled
Skilled

Online: 00:41:43
- nefunguje Deadly Strike. Testoval jsem za merce a berka dmg (ve stejném eq, lvl, statech, skillech a se stejnou zbraní) přesto merc dával zavíc, i když by se berkovi měla ještě započítávat abilita.

// Opraveno

Last edited by Name on Thu Oct 30, 2014 3:54 pm, edited 1 time in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Feb 19, 2014 4:16 pm

Newbie

1) Namazané a poté blessnuté stilettko, ze kterého vyprchá bombička, nejde znovu namazat, dokud nezmizí bless.

2) Nejsem si zcela jistý, je-li bug: druid může během kouzlení nasazovat štít.

Ad 1, v rámci rp úpravy navrhuji, aby bless mizel po zanoření zbraně do horse dung.

Biosek: ad 1) Opraveno

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Mar 07, 2014 10:50 am

Newbie

Pokud hráč nepoužije .infopos, u nízkých rozlišení se .info dostává mimo obraz. Nejde mu pak zavřít ani znovu otevřít, dokud nerelogne.

Biosek: Opraveno

Profile ICQ  

PostPosted: Wed Dec 10, 2014 11:05 pm

Skilled
Skilled

- Když se hráči do arén přihlásí dvakrát (když se přihlásí 2x před tak to nevadí, protože je to při startu vymaže ze seznamu čekajících) a navíc to druhé přihlášení potvrdí až v aréně,(v aréně se přihlásit nedá, ale dá se přihlásit před a potvrdit až v) nedostanou zpět věci.[/b]

http://youtu.be/88MN4KXdFNY

// Gereth: Fixed (Oprava je ve hře)

Last edited by Name on Thu Dec 18, 2014 10:12 pm, edited 2 times in total.

Profile ICQ  

PostPosted: Fri Dec 26, 2014 12:43 am

Skilled
Skilled

- quest Otravene prameny se dá kolečkovat http://youtu.be/5MNhrYl93xM

Tasartiran wrote:
Quest znerfovan do zeme, muzete nyni koleckovat pro 1 exp do zblbnuti a mozna jeste dal. Alespon vas to dovede k tomu reportovat spravnou formou.

Pokud jeste jednou uvidim ve verejne sekci fora video s "bugreportem", ktere vylozene instruuje ostatni k zneuzivani chyb ve hre tak ten kdo ho napostoval pujde sekat drevo na bananove ostrovy, takto choulostive bugy a jeste kevsemu ve videu nepatri do verejne sekce fora. Byli jste varovani.

Profile ICQ  

PostPosted: Tue Dec 30, 2014 3:17 pm

Newbie

Bolo by fajn keby pry strihani vlny u oviec nevyskakovala AFK kontrola, strihal som si ovce v lese a ovcackych psov som len obiehal a po 3 ovci sup kontrola a nez som nasiel a teraz mi prapace vyraz posrate stvorcek mepdzy stvorcekami bolo po mne. o nic ine mi nejde len ze som stratil nadrene expy a peta co ma stal polovicu terajsieho majetku. nadnes uz ani nemam chut to pustat...

Edit: Bylo by fajn, kdybys ty psy prvně zabil. Nevidím jediný důvod proč do toho zasahovat. Od toho tam ti psi jsou, aby bránili ovce...

Profile ICQ  

PostPosted: Sat Jan 03, 2015 11:30 am

Adept
Adept

Online: 01:53:32
Bylo by fajn dat do kyklopu moznost pro duchy na vykopnuti (z druheho patra se neda vylezt)

Edit: mělo by být doplněno, kdyby něco, reportuj. Mitget

Prirucka GM strana 5, prvni odstavec: Kdyz nevite koho zavrit do lagru, zavrete Zrnce, neudelate chybu ;) ->

Profile ICQ  

PostPosted: Sun Feb 15, 2015 11:33 am

Newbie

Vím, že to není úplně nejdůležitější na světě, ale naši drazí spoluobčané nejspíše okradli Larse v GoldenCity a je chudák nahatý ... možná by mu někdo mohl darovat nějaké oblečení, je obnažený a pohoršuje mne to :D

// Gereth: DONE

Profile  

PostPosted: Sun May 10, 2015 12:17 pm

Adept
Adept

Nektere typy jezditek (hlavne rare ostardi), maji i po ochoceni priliz velkou rychlost v defaultu. Je zde vubec nekdo z hracu, komu vyhovuje, ze mu muze jezditko behem 4 sekund natahnout cely dungeon a nebo ze v pripade snahy o HK majiteli behem 2 sec utece jezditko nadobro z dohledu????

// Gereth: Fixed - doufám

Profile  

Ads
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  Page 2 of 3
 [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

Board index » Archiv
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

SitemapIndex SitemapIndex